Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Günaydın şekercikler:KK3:
Dünkü rehaventten sonra dün gece 9,30 gibi yattım ,gece bi ara uyandım dedim sabah oldu heralde bi baktım 12:KK70:

Günaydın şekercikler:KK3:
Dünkü rehaventten sonra dün gece 9,30 gibi yattım ,gece bi ara uyandım dedim sabah oldu heralde bi baktım 12:KK70:

Günaydın canım :KK3:

Baya erken yatmışsın ama en azından iyice uykunu almışsındır :KK66:
Harika bir başlangıç yapmışsın sabah :KK66: Eminim çok daha güzel geçecek artık beslenme günlerin :KK68:

Canım birde şu topiğe biraz taze kan bulsan :KK48:
Hani 3 kişilik bir liste vermeyelim bayramdan sonra :KK48: koca KKyla tek başımıza savaşıyoruz :KK70:
Hadi bakalım bu cuma senden süper bir sonuç bekliyorum :KK15:

hergün öğle aralarında bir öğrencime ev ziyaretinde bulunuyorum ailesini,yaşadığı ortamı görmek için.dün ki gittiğim yer öyle bir sofra hazırlamışlar ki mantılar,pilavlar,tavuklar...yemesem ayıp olurdu,öğretmen havalı yaptıklarımızı yemedi derlerdi.hemde o kadar hazırlanmışlar yememek ayıp olurdu.yedim ama çok değil kıvamında.eve gidince közlenmiş biber yedim çok severim akşam ise kuzenime yemekli gittik.pilav köfte çorba vardı.orda yemeyi abarttım işte çünkü eşimi bekledik yemeğe çok geç gelmişti.saat 9 du.eee sonra ne oldu yediklerimden dolayı pişman oldum doğru tuvalete gidip tüm yediğimi çıkardım .bana kızmayın rejim yapamıyorum arada sırada çok kaçırdığımda çıkaracam yediklerimi napayım :KK43:

hergün öğle aralarında bir öğrencime ev ziyaretinde bulunuyorum ailesini,yaşadığı ortamı görmek için.dün ki gittiğim yer öyle bir sofra hazırlamışlar ki mantılar,pilavlar,tavuklar...yemesem ayıp olurdu,öğretmen havalı yaptıklarımızı yemedi derlerdi.hemde o kadar hazırlanmışlar yememek ayıp olurdu.yedim ama çok değil kıvamında.eve gidince közlenmiş biber yedim çok severim akşam ise kuzenime yemekli gittik.pilav köfte çorba vardı.orda yemeyi abarttım işte çünkü eşimi bekledik yemeğe çok geç gelmişti.saat 9 du.eee sonra ne oldu yediklerimden dolayı pişman oldum doğru tuvalete gidip tüm yediğimi çıkardım .bana kızmayın rejim yapamıyorum arada sırada çok kaçırdığımda çıkaracam yediklerimi napayım :KK43:

Canım tamam biraz fazla kaçmış olabilir ama bence çıkaracağına ertesi gün detoks tarzı birşey yapsan daha dengelenmiş olurdu :KK66: En azından sağlığına daha az zarar vermiş olurdun :KK64:
Yine sen bilirsin ama uzun vadede hasta olursun diye endişeleniyorum:KK68: bak seninde kuzun var ve sana ihtiyacı var. Eğer sen Allah korusun halsiz düşersen o ne yapacak üstelik birde okulda 12 evladın daha oldu :KK68:
Hİç veremesende bu şekilde vermenden daha iyidir :KK68:
Yine tabi sen bilirsin ama böyle çok yıpranırsın :KK66:

Bu arada cebine mesaj attım :KK48: hani görmediysen arada kaynamasın dedim :KK48:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Hele şükür eve gelebildim :KK48:
Çakma eltimle sohbete dalınca bu saate kaldım :KK48:
Bu arada benim çakma elti boncuk işi yapmaya başlamış :KK68: hatta banada yapmak istermisin dedi ( para karşılığı kolyeler yapıyor ve denedim gerçekten çok basit ve zevkli :KK68: )
Nasip olursa bende yapacağım :KK70::KK70::KK70: hem harçlığım çıkar hemde eve bir katkım olur nasılsa kışın pek dışarı çıkma şansım olmayacak heleki karlar yağdığında :KK48:

Eşim akşamları bende yaparım ne olucak dedi :KK48:

Yarında nasipse öğlende Annem ve kızkardeşimle Bakırköye Alışverişe gideceğim :KK68:
Kendim şöyle güzel düz siyah bir pantalon alayım ( bari verdiğim kilolar daha çok belli olsun :KK48: )
Geçenlerde annem bir Tshirt almıştı bana olmadı onu üzerine giyerim diye düşündüm ama hava soğuk olursa artık uzun kollu birşey bakarım kendime ( tabi uygun birşey deng gelirsem )
Perşembe günüde ufak tefek tekrar evin üzerinden geçerim ki arife günü rahat olurum :KK66:

Bu arada kızlar Arifeye iş bırakmayın :KK12:
O gün Hacdakiler Arafata çıkıp toplu halde dua edecekleri için Dua Kapıları tamamen açılıyormuş ve edilen dualar kabul olurmuş :KK68::KK68::KK68::KK68:
Bugün çakma eltim anlattı bana hatta kaynağınıda söylemişti ama ben balık hafızalı unuttum :KK48:
Ben kendi adıma o güne iş bırakmayıp duşumu alıp öğle saati Allah nasip kısmet ederse Kuran okumayı düşünüyorum :KK68::KK68::KK68::KK68:

Tabi her zaman olduğu gibi dualarımda sizlerde olacaksınız :KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:

Yemeğimide yedim artık tükkan kapandı :KK48:

Hemen aklımdayken yediklerimide paylaşayım :KK66:

Bugün sabah 07:00de uyandım ve kahvaltımı yaptım;

kahvaltı41.5.jpg

Akşam yemeğimin resmini çekemedim maalesef çünkü çok acıkmıştım ve eşimde tekrar dışarı çıkacağı için biraz acele etti :KK66: ama onlarıda hemen sıralıyorum ;

1/2 tavuk göğüsü ( 1 tane ufak vardı yarısını ben yemişimdir )
5 - 6 adet marul yaprağı
4 adet çiğ köfte ( karatayda sınırlıda olsa izin var diye eşime aldırdım büyük kız bayadır istiyordu diye )
1 bardak ayran ( normalde yemekle içmiyordum ama bu seferlik içmek istedim )

Aslında bana göre fena değildi günüm ama daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum :KK64:
Yarın için kuru fasülye ıslatacağım birazdan :KK66: en azından sabah nasılsa erkenden uyanıyorum öğlene kadar akşamlık yemeğimide pişirmiş olursam geldiğimde ne pişireceğim derdi olmaz :KK68:

İyi akşamlar şekerler:KK3:
Kaçamaksız karataya uygun bir menüm vardı bugün

Sabah
2 Yumurta tavada
B peynir
Domates
Zeytin
Maydanoz dere otu
Fındık badem

Öğle
Lavaşlı sebzeli pizza
Yoğurt
Çorba

Akşam
K lahana sarma
1 kabak dolması
1 k biber dolması
(Dolmalar bulgurlu)
Yoğurt

Su 2 litre
Spor 90 dk yürüyüş

Yemeğimide yedim artık tükkan kapandı :KK48:

Hemen aklımdayken yediklerimide paylaşayım :KK66:

Bugün sabah 07:00de uyandım ve kahvaltımı yaptım;

Eki Görüntüle 1258505

Akşam yemeğimin resmini çekemedim maalesef çünkü çok acıkmıştım ve eşimde tekrar dışarı çıkacağı için biraz acele etti :KK66: ama onlarıda hemen sıralıyorum ;

1/2 tavuk göğüsü ( 1 tane ufak vardı yarısını ben yemişimdir )
5 - 6 adet marul yaprağı
4 adet çiğ köfte ( karatayda sınırlıda olsa izin var diye eşime aldırdım büyük kız bayadır istiyordu diye )
1 bardak ayran ( normalde yemekle içmiyordum ama bu seferlik içmek istedim )

Aslında bana göre fena değildi günüm ama daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum :KK64:
Yarın için kuru fasülye ıslatacağım birazdan :KK66: en azından sabah nasılsa erkenden uyanıyorum öğlene kadar akşamlık yemeğimide pişirmiş olursam geldiğimde ne pişireceğim derdi olmaz :KK68:
Cok güzel yemişin ceco sorun yok bence
Ben de dün kurufasulye pişirdim pirincini bitmiş gelirken eve aldım ama esim cok acıkmış sabredemedi pilav bugüne kaldı

İyi akşamlar şekerler:KK3:
Kaçamaksız karataya uygun bir menüm vardı bugün

Sabah
2 Yumurta tavada
B peynir
Domates
Zeytin
Maydanoz dere otu
Fındık badem

Öğle
Lavaşlı sebzeli pizza
Yoğurt
Çorba

Akşam
K lahana sarma
1 kabak dolması
1 k biber dolması
(Dolmalar bulgurlu)
Yoğurt

Su 2 litre
Spor 90 dk yürüyüş
Sen de süpersin moni yürüyüş de üstüne harika olmuş ben de spora adım atsam super olacak ama tık yok:KK43:

Sabah şirkette yediğim için 2 dilim ekmek arasına peynir maydanoz yiyorum karbonhidratı çıkaramadım tamamen
Hatta başlangıca göre artmaya başladı khidrat kendimi tekrar hizaya sokmam lazım

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Akşam kuzuyla az oynadıktan sonra saat 11de erkenden yattım :KK48:
Anam bir iyi geldi sormayın gitsin :KK68: Tabi eşim bu erken yatıp erken kalkmamdan ufak ufak rahatsız olmaya başladı :KK70::KK70::KK70::KK70: tabi çocuklarda hacı yatmaz gibi olunca birbirimize vakit ayırma şansımız olmuyor :KK70:
Hesapta ufaklığı uyutup kaçacaktım eşimin yanına ama maşallah cadı beni uyutmuş yine :KK70::KK70::KK70:
Diğeride geç saate kadar derslerle uğraştı :KK48:
Artık eşim çocuklara yeni lakap taktı; Doğum kontrol hapları :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Sabahda yine 06:00da uyandım ve hemen bir güzel kahvaltımı edip birde akşamlık yemeğimi yaptım :KK68::KK68::KK68:
Öğlende Annem, kızkardeşim ve kızlarımla Bayramlık bakmaya gideceğiz Bakırköye eee olurda gecikirsek de yemek yetişmezse saatim geçmesin diye hemen yapıverdim yemeğimi :KK48:

Akşam yemeğinde kurufasülye var :KK66:
Artık yanına çok az bulgur pilavı yaparım birde az birşey yoğurt ( turşu daha güzel gider ama benim yaptıklarım daha olmadı hazırda almak istemiyorum çok tuzlu olur diye )

İnşallah kendime güzel siyah bir pantalon bulurum :KK66: Evde şu an totoma olan sadece iki tane kot var ki bir tanesi iyice ermeye başladı o_O Biraz daha kilo versem sorun yok o zaman evde bir sürü kotta var kumaşta :KK48: iyiki atmamış yada vermemişim onlarıda :KK48: zayıfladıkça giyerim inşallah :KK68:

Cok güzel yemişin ceco sorun yok bence
Ben de dün kurufasulye pişirdim pirincini bitmiş gelirken eve aldım ama esim cok acıkmış sabredemedi pilav bugüne kaldı

Bende sabah erkenden pişirdim hazırda bekliyor :KK48: Çok uzun zaman olmuştu yapmayalı valla mis gibi koktu :KK48:
Akşam yaparsam bulgur pilavı yaparım ancak yanına :KK66: Bizim evde artık hiç pirinç pilavı pişmiyor :KK20: hatta misafir bile gelse pilavım bulgurdan :KK48:
Bol domatesli hatta incecik biber falanda doğrayınca çok lezzetli oluyor hatta eşimin halası patlıycan ve kabakta minik minik doğruyor içine ve inan muazzam birşey oluyor :KK68::KK68::KK68::KK68:

Ben de mesela görünce bazen tutamıyorum kendimi yiyorum özellikle karbonhidratı seylerde oluyor bu

İnan ben eskiden misafire gitmeden bile düşünürdüm acaba börekmi yaptı yoksa poğçamı diye :KK70::KK70::KK70::KK70:
Hatta inşallah yapmıştır diye dua bile etmişliğim var :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Ama inan karataya başladığımdan beri canım hiç istemiyor o tür şeyleri ve yemedikçede kendimi çok daha dinç hissediyorum :KK68::KK68::KK68:
He atıyorum canım pizza mı istiyor bende Ayşem gibi lavaş üzerine yaparım en azından fazla tüketmemiş olurum :KK66:
Kırk yılın başı tabi tüketilebilir ama şu an ben zayıflamaya uğraştığımdan ne kadar az tüketirsem o kadar kardır :KK66:

Günaydın kızlar:KK3:
Bugün doğum günüm:KK36:
İnşallah bir dahki doğum günüme fıstık gibi giricem:cool:

Günaydın canım :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin.. Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın.. Birlikte daha nice yaşlara...

dogum-gunu-pastasi-resmli.jpg

Evde her gün Müge Anlı başlıyor diye ağlayan bir cimcime var şu anda karşımda :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Neymiş Disney Channelde Doreomon başlamış ama o tabletten izlemek zorunda kalıyormuş koca televizyon dururken :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Resmen gözyaşıyla ağladı ben sevmiyorum Mügeyi neden her gün başlıyor diye :KK48:
Neyseki ben tableti almayı kabul edip ona TVyi teslim ettimde sustu hatta dur sen zahmet yapma ben açarım Mügeyi sana dedi ve cidden ATVyi açıp öyle verdi Tableti :KK70::KK70::KK70::KK70:

Bu kız beni öldürecek :KK48:
5 dakika araylada Anneciğim ne zaman gidiyoruz Alışverişe benim kıyafete ihtiyacım var diyor :KK70:
Anası kılıklı batıracak bizi büyüdüğünde :KK70:

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Akşam kuzuyla az oynadıktan sonra saat 11de erkenden yattım :KK48:
Anam bir iyi geldi sormayın gitsin :KK68: Tabi eşim bu erken yatıp erken kalkmamdan ufak ufak rahatsız olmaya başladı :KK70::KK70::KK70::KK70: tabi çocuklarda hacı yatmaz gibi olunca birbirimize vakit ayırma şansımız olmuyor :KK70:
Hesapta ufaklığı uyutup kaçacaktım eşimin yanına ama maşallah cadı beni uyutmuş yine :KK70::KK70::KK70:
Diğeride geç saate kadar derslerle uğraştı :KK48:
Artık eşim çocuklara yeni lakap taktı; Doğum kontrol hapları :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Sabahda yine 06:00da uyandım ve hemen bir güzel kahvaltımı edip birde akşamlık yemeğimi yaptım :KK68::KK68::KK68:
Öğlende Annem, kızkardeşim ve kızlarımla Bayramlık bakmaya gideceğiz Bakırköye eee olurda gecikirsek de yemek yetişmezse saatim geçmesin diye hemen yapıverdim yemeğimi :KK48:

Akşam yemeğinde kurufasülye var :KK66:
Artık yanına çok az bulgur pilavı yaparım birde az birşey yoğurt ( turşu daha güzel gider ama benim yaptıklarım daha olmadı hazırda almak istemiyorum çok tuzlu olur diye )

İnşallah kendime güzel siyah bir pantalon bulurum :KK66: Evde şu an totoma olan sadece iki tane kot var ki bir tanesi iyice ermeye başladı o_O Biraz daha kilo versem sorun yok o zaman evde bir sürü kotta var kumaşta :KK48: iyiki atmamış yada vermemişim onlarıda :KK48: zayıfladıkça giyerim inşallah :KK68:

Bende sabah erkenden pişirdim hazırda bekliyor :KK48: Çok uzun zaman olmuştu yapmayalı valla mis gibi koktu :KK48:
Akşam yaparsam bulgur pilavı yaparım ancak yanına :KK66: Bizim evde artık hiç pirinç pilavı pişmiyor :KK20: hatta misafir bile gelse pilavım bulgurdan :KK48:
Bol domatesli hatta incecik biber falanda doğrayınca çok lezzetli oluyor hatta eşimin halası patlıycan ve kabakta minik minik doğruyor içine ve inan muazzam birşey oluyor :KK68::KK68::KK68::KK68:

İnan ben eskiden misafire gitmeden bile düşünürdüm acaba börekmi yaptı yoksa poğçamı diye :KK70::KK70::KK70::KK70:
Hatta inşallah yapmıştır diye dua bile etmişliğim var :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Ama inan karataya başladığımdan beri canım hiç istemiyor o tür şeyleri ve yemedikçede kendimi çok daha dinç hissediyorum :KK68::KK68::KK68:
He atıyorum canım pizza mı istiyor bende Ayşem gibi lavaş üzerine yaparım en azından fazla tüketmemiş olurum :KK66:
Kırk yılın başı tabi tüketilebilir ama şu an ben zayıflamaya uğraştığımdan ne kadar az tüketirsem o kadar kardır :KK66:
merhaba canım insan kilo aldıkça kıyafette almak istemiyor hem önceki kıyafetlere girmek istiyorsun giremeyince de yenisini yani büyük bedenini almak zoruna gidiyor insanın.bende inşallah yılbaşına kadar 5 kilo veririm de en azından 4o beden kıyafetlerime girerim.şuan o kadar az kıyafetim varki bana olan.iiyiki okulda tek çalışıyorum yoksa hergün farklı giymek zorunda kalacaktım buda moralimi bozardı.

Günaydın canım :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin.. Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın.. Birlikte daha nice yaşlara...

Eki Görüntüle 1259054
Oy oy oy bu ne güzel kutlama canım benim:KK19:sende benim için çok özel ve değerlisin canım arkadaşım iyi ki varsın iyiki benim arkadaşımsın:KK60:çok teşekkür ederimm:KK68:hep birlikte güzel ve zayıf nice yaşlara inşallah:KK70:

X