Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Kızlar geldim ama tam bir hayal kırıklığı yaşayarak döndüm o_O
Anam bir trafik bir trafik sinir geldi :KK53: birde bu yetmiyormuş gibi koca Bakırköyde bir arabalık yer bulamazmı insan :mad::mad::mad::mad: İsparklardan birine bırakayım dedim bir sürü yer gezdim bir araçlıkta olsa yer yok :confused:
Hadi büyük alışveriş Merkezinin altı aklımıza geldi orayada benim araçta tüp var diye almadılar beni :mad::mad::mad:

Sinirden kudurdum resmen :KK43:
İnanın Bakırköyün yarısını gezdim yok :KK53: ara sokaklara dahi girip boş yer aradım ama nafile :mad:
Birde tam bir sokaktan geçerken adamın biri yanında karısıyla ( önlerinde çocuk arabası ) trafik tıkanık diye ilerleyemediğim bir anda yanımdan geçtiler ve şerefsiz resmen karısına bana bakarak oha karıya bak ne kadar şişman dedi :KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:

Tabi ben bir dellendim camımda açıktı senin ben ağzına diye başlayıp o.ç. dedim o sinirle :oops::oops::oops:
Sonra kendimede inanamadım ama inanılmaz sinirlendim hatta ağlamamak için kendimi zor tuttum :KK42::KK42::KK42:
Annem boşver be güzelim o onun terbiyesizliği falan desede inanın sinirden elim ayağım titredi ve tabi benim için o anda Bakırköy bitti :KK42:
Hadi bari bir pantalon al kendine dedi annem ve birlikte Forum istanbula gittik o_O
Orada biraz dolandık ( sağ olsun kızkardeşim ay ben fena oldum diye diye beni ayrı sinir etti :KK67: ) ve sonunda kendime 60 liraya kot aldım o_O Çok hoşuma gitti tabi ama biraz pahalı gibi geldi annem dahi ödemiş olsa :oops:
Neyse inşallah eşim biraz erken gelirde başka yere bakarız hem büyük kızıma birşeyler alırız bende dilediğim gibi yürümüş olurum o bahaneyle :KK66:

Hemen aklımdayken yediklerimi paylaşayım :KK66:

Bu sabah kahvaltımı hazırladığımda yahu bu tabakta birşey eksik, birşey eksik diye dakikalarca baktım ama ne olduğunu bulamayınca yedim :KK48: Şimdi bir daha dikkatli baktım ve 5 dakika sonrada olsa jeton düştü :oops::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: Meğer Peynir eklemeyi unutmuşum ama inanın fark etmedim neyin eksik olduğunu :KK48::KK48::KK48::KK48:

kahvaltı43.jpg
Akşam yemeğim anlatılmaz yaşanır kıvamdaydı bence :KK36::KK36::KK36:
KuruFasülyem çok güzel olmuştu ve yanına normalde turşu gider biliyorum ama ben ödem yapmayayım diye özellikle kendime salatalık doğradım ve sade ev yoğurduyla dip sos misali yedim ve şu an inanılmaz tokum :KK36:
Tükkan yarına kadar kapalı
Ahanda buda akşam yemeğim :KK48:

akşam43.jpg

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Kızlar geldim ama tam bir hayal kırıklığı yaşayarak döndüm o_O
Anam bir trafik bir trafik sinir geldi :KK53: birde bu yetmiyormuş gibi koca Bakırköyde bir arabalık yer bulamazmı insan :mad::mad::mad::mad: İsparklardan birine bırakayım dedim bir sürü yer gezdim bir araçlıkta olsa yer yok :confused:
Hadi büyük alışveriş Merkezinin altı aklımıza geldi orayada benim araçta tüp var diye almadılar beni :mad::mad::mad:

Sinirden kudurdum resmen :KK43:
İnanın Bakırköyün yarısını gezdim yok :KK53: ara sokaklara dahi girip boş yer aradım ama nafile :mad:
Birde tam bir sokaktan geçerken adamın biri yanında karısıyla ( önlerinde çocuk arabası ) trafik tıkanık diye ilerleyemediğim bir anda yanımdan geçtiler ve şerefsiz resmen karısına bana bakarak oha karıya bak ne kadar şişman dedi :KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:

Tabi ben bir dellendim camımda açıktı senin ben ağzına diye başlayıp o.ç. dedim o sinirle :oops::oops::oops:
Sonra kendimede inanamadım ama inanılmaz sinirlendim hatta ağlamamak için kendimi zor tuttum :KK42::KK42::KK42:
Annem boşver be güzelim o onun terbiyesizliği falan desede inanın sinirden elim ayağım titredi ve tabi benim için o anda Bakırköy bitti :KK42:
Hadi bari bir pantalon al kendine dedi annem ve birlikte Forum istanbula gittik o_O
Orada biraz dolandık ( sağ olsun kızkardeşim ay ben fena oldum diye diye beni ayrı sinir etti :KK67: ) ve sonunda kendime 60 liraya kot aldım o_O Çok hoşuma gitti tabi ama biraz pahalı gibi geldi annem dahi ödemiş olsa :oops:
Neyse inşallah eşim biraz erken gelirde başka yere bakarız hem büyük kızıma birşeyler alırız bende dilediğim gibi yürümüş olurum o bahaneyle :KK66:
öküz dolu malesef canımcım napıcan ister istemez densizler çıkıyor karşımıza İG de yazdım yazdım gitmedi:KK62:kudurdum sinirdennnn:mad:
hem bikerem benim arkadaşım çok kilolu değil halt etmiş o insan kılıklı öküz:KK11:
sıkma canını banuşum seneye çıtır çıtır olcaz kızzz:KK19::KK60:
kardeşinde yaniiiiiiiiiiiEn Büyük KKo modelden bendede var:KK67:

Hemen aklımdayken yediklerimi paylaşayım :KK66:

Bu sabah kahvaltımı hazırladığımda yahu bu tabakta birşey eksik, birşey eksik diye dakikalarca baktım ama ne olduğunu bulamayınca yedim :KK48: Şimdi bir daha dikkatli baktım ve 5 dakika sonrada olsa jeton düştü :oops::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: Meğer Peynir eklemeyi unutmuşum ama inanın fark etmedim neyin eksik olduğunu :KK48::KK48::KK48::KK48:

Eki Görüntüle 1259749
Akşam yemeğim anlatılmaz yaşanır kıvamdaydı bence :KK36::KK36::KK36:
KuruFasülyem çok güzel olmuştu ve yanına normalde turşu gider biliyorum ama ben ödem yapmayayım diye özellikle kendime salatalık doğradım ve sade ev yoğurduyla dip sos misali yedim ve şu an inanılmaz tokum :KK36:
Tükkan yarına kadar kapalı
Ahanda buda akşam yemeğim :KK48:

Eki Görüntüle 1259750
harikasın tatlımmm:KK68:
ben kaçamak yaptımmm pasta almışlar bizimkiler doğum günüm için koca bir dilim yedim:oops:
minik yeseydim yarında yerdim diye bu gece büyük dilim yedimki yarın dokunmayayım bidaha diye:KK22:

kızlar takıma üye davet ettim gelirlerse ilgilenrsiniz:KK31:
geldim bileeeeeeeeeeeee:KK68:
hemen kendimi tanıtıyım 24 yaşındayım boy 1.62 kilo 65 çalışmıyorum şu an kpss ataması bekliyorum geçen yıl 75ten 60a düştüm akılsızlıktan 65 oldum geri tam motivasyonla devam etmek istiyorum :KK55:

nGEv5R.jpg
] Telefondan smiley olayını beceremediğimden aşırı sırıtan smileyler için özür.

Sanırım moninin doğum günüydü nice güzel yaşlar moni.

ceco sen o şaşkınlara aldırma insanlar önce dönüp kendisine baksın her şeyden önce sağlık mühim kilolar elbet gidiyor

hızlıca taramaya çalıştım forumu son 3 günlük menü bildirimi;

Pazartesi

Sabah; mısır gevreği+tost
Öğlen; sandviç kepekli ev yapımı + kahve
Akşamüstü; küçük bir dilim muzlu pasta arkadaşımın tebrik ikramıydı;
Akşam; fırında tavuk kanat yaptımmm:) ve haftalık et yeme hakkımın biri gitti.

Salı;

Sabah; tavuk öyle doyurmuş ki canım bir şey istemedi
Öğleye doğru; az bir porsiyon börek ve çay
Akşam; filiz sebzeli makarna, bayıldım o makarnaya ben yoğurtla şahane tadı var

Ekstra bir şey yemedim biraz fanta içtim bi bucuk lt su önceki gün de o kadardı.

Bugün- çarşamba;

Sabah biraz peynir kepek ekmeği zeytin

Öğlen; kahve & ev yapımı sandviç

Akşam; buzluktaki zulamdan kavrulmuş kıyma + yoğurt+makarna evvelki günden+gazoz
nGEv5R

Resmini atacağım onun.

Menülerim böyle, müthiş bir koşturmaca içindeydim alıştığımda her şey düzelecek inşallah. Bindim bir alamete inşallah sorunsuz şu iki yılı atlatırım.

Ha bugün yemekten sonra şekersiz türk kahvesi iki tane lokum.

Kahve akacak damarlarımdan.

Hepimize güç kuvvet başarı diliyorum.

Son düzenleme:
hemen kendimi tanıtıyım 24 yaşındayım boy 1.62 kilo 65 çalışmıyorum şu an kpss ataması bekliyorum geçen yıl 75ten 60a düştüm akılsızlıktan 65 oldum geri tam motivasyonla devam etmek istiyorum :KK55:
hoşgeldin canım
kilon gayet iyi madem gecen sene 60 a düştün yine düşersin o potansiyel var demek.belli bir diyet kuralı yok ortaklaşa yapılan.herkes kendisi ne diyet uygularsa o.günlük paylaşımda bulunup ne yediysek yzıyoruz .her hafta cuma güünü de tartılıp eski ve yeni kilomuzu öğleye kadar bildiriyoruz.kpss olmadı demişsin branşın ne canım ?ben kendiimi tanıtıyım 28 yaşında 1 çocuk annesi öğretmenim.adım gülşen..

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Herkese bol eksili az kalorili, hayırlı sabahlar :KK68::KK68::KK68:

Gece cadı baya bir uğraştırdı beni :KK48:
Uzun zamandır sadece geceleri sütünü biberondan içiyordu ve bıraktırmak istiyorduk. Bari bu gece başlayalım dedim ve bir anda süt istediğinde anneciğim bardakla içmen lazım ben biberonlarını kuzenine verdim dedim :KK53:

Anam öyle bir biberon diye ağladı ki anlatamam hatta bir ara sırf biberonunu hesapta kuzenine verdim diye seni sevmiyorum diye bile ağladı bana :KK70::KK70::KK70::KK70:

Bardakla iç sütünü diye yalvardık ama yok :KK48:
En sonunda bak ben sana ne anlatacağım diye başladım :KK48: tabi anası kılıklı merakli olduğundan hemen ufak ufak ona birşey anlatacağım diye içti sütünü sakinleşip :KK48:
Tabi bende başladım bak bayrama iki gün kaldı, işte anannene kahvaltıya gidiceğiz, el öpüp iyi bayramlar diyince sana para verecekler falan diye Bayramı anlatmaya :KK48: aklıma o an başka birşey gelmedi :KK48:
Para lafınıda duyunca iyice sırıtmaya başladı sıpa :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: o parayla ne yapacağız diye soruncada; sana çok güzel Winxli bir bardak alacağız abla oldun ya o yüzden dedim :KK66:
Birde Bayramda onu gezmelere götüreceğimide söyleyince benim anlattıklarımı dinlerken bitirdi sütünü :KK70::KK70::KK70::KK70:

Aslında biraz daha ağlamaya devam etseydi dayanamayıp biberonları çıkartacaktım ortaya ama iyiki çıkarmamışım yoksa uzun bir süre bırakamazdı :KK66:
Gecede hiç huysuzluk yapmadan uyudu ama işte tek şartı bizim aramızda yatmaktı :KK70:
Eşimde neyse bu gecelik yat ama bak biberonuda bıraktın artık abla oldun yarından itibaren yine yatağında yatıyorsun dedi oda kabul etti kuzum :KK68::KK68::KK68::KK68:

Bugün az birşey daha üstten bir temizlik yapar bir posta ütümü yaparım ( anam bitmek bilmiyor ha bire çamaşır çıkıyor :KK48: ) Öğleden sonra bir ara anneme de gitmem lazım ki hatun şu yeni aldığım pantalonun paçalarını kısaltsın :KK66: Arife günü birde onla uğraşmayalım zaten eşim yarım gün çalıştığı için erken gelicek :KK66:

öküz dolu malesef canımcım napıcan ister istemez densizler çıkıyor karşımıza İG de yazdım yazdım gitmedi:KK62:kudurdum sinirdennnn:mad:
hem bikerem benim arkadaşım çok kilolu değil halt etmiş o insan kılıklı öküz:KK11:
sıkma canını banuşum seneye çıtır çıtır olcaz kızzz:KK19::KK60:
kardeşinde yaniiiiiiiiiiiEn Büyük KKo modelden bendede var:KK67:

harikasın tatlımmm:KK68:
ben kaçamak yaptımmm pasta almışlar bizimkiler doğum günüm için koca bir dilim yedim:oops:
minik yeseydim yarında yerdim diye bu gece büyük dilim yedimki yarın dokunmayayım bidaha diye:KK22:

Sorma canım inan içime oturdu hatta eşim geldiğinde ona sarılıp bir güzel ağladım :KK48:
Tabi oda o insan müsvettesinin bütün sülalesinin hatrını sordu o an :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Oda halt etmiş o benim karım her haliyle çok güzel üstelik bu ara süper gidiyorsun aşkım bak gün geçtikce zayıflıyorsun falan diye verdi bana çoşkuyu :KK70::KK70::KK70::KK70:
Bunu bu tip öküzlerin ağzını kapatmak için değil sadece sağlığım için yapıyorum :KK70::KK70::KK70::KK70:
Bu arada dün 50 beden pantalon oldu :KK70::KK70::KK70::KK70: İnşallah yakında normal bedenlerede düşeceğim :KK71:

Aramıza hoşgeldin :KK3:
Ben topiğiin demir başlarından Banu :KK70: 34 yaşında biri 14 diğeri 4 yaşında iki cadının annesiyim, ev hanımıyım ve istanbulda yaşıyorum :KK66:
İnanılmaz ama evlendiğimde 52 kg olan ben hormon bozukluğu, bunalım, hareketsizlik, sağlıksız beslenme ve depresyon ilaçları sonunda 124.5 kg kadar çıktım :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Artık kesin ya bu şekilde ölürüm yada obezite ameliyatı olurum diye düşünür olmuştumki sağ olsun Kaptanımız Ayşe :KK36: ve diğer KKdaki arkadaşlarım beni ikna edip vazgeçirdiler ve 7 hafta evvel karataya başladım ( son şansım olarak görüyordum ) ve şükürler olsun ki 118.3ü gördüm :KK70::KK70::KK70::KK70:
Başkaları için inanılmaz yüksek bir rakama artık sevinir oldum çünkü şükür herhafta eksi bildirimlerim oluyor ve inanıyorum yılbaşına kadar 99u göreceğim :KK68::KK68::KK68::KK68:
Bakalım yarın ki bildirim gününde kaç göreceğim :KK70::KK70::KK70::KK70:

bi kaç sorum var sizlere kafamıza göremi yapıyoruz diyet
sayfanın kuralları var mı
o_O

Aslında artık tek kural her gün menünü bildirmek ( unutur yada uğrayamazsan ertesi günde yazabilirsin sorun olmaz ) birde tabi bizlerle her fırsatta hoş sohbet etmek :KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:

nGEv5R.jpg

Sonunda yükleme işini keşfettim:-)

Anammm tabağına bayıldım :KK68:
Aslında bende böyle birşey bulsam iyi olur :KK48: en azından hepsi bir arada ama birbirine karışmıyor :KK48:
Bu arada yemekler çok güzel görünüyor Ellerine sağlık :KK66:

Vaktim yok kilo bildirimi yapıyorum yarın bildirmem diye 98,5
Hepinizeviyi bayramlar

harika canım gün geçtikçe 3lü hanelerden dahada uzaklaşıyorsun :KK68:
Eminim yılbaşına kadar bir 10 kilo daha gitmiş olucak ( belki daha bile fazla ) :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Sanada şimdiden iyi bayramlar :KK31::KK31::KK31::KK31:

Hoşgeldin canım 3 hafta deneme süren var yarışma listesine girebilmek için :KK66:arkadaşlarım güzel özetlemişler zaten sağolsunlar:KK19: şu an tüm kurallar rafa kaldırıldı sadece 2 şey istiyoruz hergün düzenli menü bildirmi yapman diğer yazılanlara ve menülere yorum yapman ve cuma sabahı güncel kilonu bildirmem bu kadarcık:KK54:
Başlangıç kilonu 65 olarak not ediyorum,birde hedef kilonu yazarmısn canım uzun vadedeki:KK56:

Bu arada ben ayşe takım kaptanıyım 44 yaşıma girdim dün itibariyle:KK70:aöf 4 sınıf sosyoloji öğrencisyim 2 yetişkin oğlum var yarışmacılara başarılar dilerim:-)

Vaktim yok kilo bildirimi yapıyorum yarın bildirmem diye 98,5
Hepinizeviyi bayramlar
Süpersin canım:KK15:

Mavi_günbatımı canım çok teşekkür ederim:KK15:
Tatlım bir an önce aramıza dönmeni bekliyoruz bol paylaşımlarnla sana kolaylıklar gelsin:KK68:

Kızlar bayram dolayısıyle iki etep birleşti yarın ki bildrimlerimiz sadece takım içi kalacak bir sonraki hafta da kilomuzu ikiye bölüp yarışma listemizi yapıcaz:KK56:
Sizn yapmanız gereken bişey yok sadece bilgilendirdim:KK68:

Kızlar bayram dolayısıyle iki etep birleşti yarın ki bildrimlerimiz sadece takım içi kalacak bir sonraki hafta da kilomuzu ikiye bölüp yarışma listemizi yapıcaz:KK56:
Sizn yapmanız gereken bişey yok sadece bilgilendirdim:KK68:

Bende bugün tartıya çıkmamak için kendimi zor tutuyorum :KK48:
Sabah bir niyetlendim son anda vazgeçtim banada süpriz olsun diye :KK70::KK70:

Öğlende kardeşime kahva içmeye gidiceğim daha sonrada mağazaları bir gezeriz sanırım hem bana yürüyüş olmuş olur :KK66: Belki yarına kadar bir 250 gr daha gider :KK70::KK70::KK70::KK70:

X