Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Heytt beeee geçen haftaya nazaran dahada güzel bir sonuç almışız takım olarak ( ufak bir takim olsakta :KK48: )

İnşallah önümüzdeki hafta çok daha güzel bir derece ve ortalamayla çıkarız yarışmaya :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Ben kendi adıma bu hafta her gün en az 100 kere ip atlayarak ( ipsizde olsa :KK48: ) başlıyorum ufak ufak sporuma :KK48: tabi birde şu temizlik faslım bitincede adam gibi spor yapacağım inşallah :KK68:

cecommm harikasın kuzummmm topiğe yazamadım henüzzz durmak yokkk tbrk ederimmm:KK9::KK9::nazar::nazar:

Merhaba kızlar sonunda hafta sonu geldi ve evimdeyim ev hanımları kıymetini bilin .hem çalışıp hemde ev işleriyle ugrasmak çok zor birde çocuk varsa.

Allah yardımcın olsun gerçekten :KK66:
İnan evde olduğum halde bazen yetişemiyorum birde çalışsam ne olur halim bilmiyorum :KK48:

Monicim listenizi paylaşmamışsınız beklediğiniz üyemi varo_O

Adaşım aslında yayınlamıştı takımda listemizi hatta yazdı kızlar harikasınız işte haftaya inşallah derecede bekliyorum bizden diye :KK48: acaba gözdenmi kaçırdın :KK64: yoksa birşey olduda Ayşem sildimi :KK64:

***8.TAKIM 380.ETAP***

moni (104,1/ 103,5/0,6 / % 0,58 )
Ceco34 (118,8/118,3 / 0,5/%0,42 )
Berkuras (99,5/99,0 /0,5 /%0,50 )

8.TAKIM ORTALAMASI % 0,50

Kızlarrr hepimizi tek tek kutluyorummmmm:nazar::nazar::nazar:maşallah bize:KK19:

Haftaya takıma derece istiyorum :KK9:en ufak kaçamakta aklınıza geleyim karabasanınız olurum Ona göre:KK53: bu hafta kaçamaksız bol sporlu bildirimler istiyorum:KK55: ayy inşallahhh hatta hem takımlarda ilk üçe girelim hemde bireyselde ilk üçde en az bi üyemiz olsun haydin breee hodri meydannn:KK71:
Abarttım tamam farkındayım:KK70:
Amaaaa o dereceler alınacakkkkkEn Büyük KK

Bak Adaşım burada :KK31::KK31::KK31::KK31:

paylaşım alanona taşınmamış cecom ben taşıyayım o zaman 10 dk kaldı

Sana zahmet adaşım :KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:
Markete acil çıkmam lazım yardımcı gelecek diyordu sanırım o aceleyle ya unuttu yada sonrada oraya taşırım diye düşündü ve arada kaynadı :KK48:

Allah razı olsun takımca ne güzel her hafta daha iyiye gidiyoruz boşa gidipte ceza yemeyelim :KK68:

Bende karataya çok alıştım :KK68: hiçte sıkıntı yaşamıyorum çok şükür :KK68:
Hatta evdekilerde artık karataycı :KK48: Büyük kız ceviz yemesede ufaklık tam anası kılıklı :KK48: her sabah benle aynı şeyleri yiyor daha az miktarda tabi :KK48: ekmek hiç almıyoruz zaten artık eve :KK66:

Canım birde Annenler haftasonu gelicek ya yemeği sana göre ayarlarsan hiç sorun yaşamazsın :KK66:
Sadece cayın yanına onlara birşeyler hazırlayacaksan sen yemeyeceksin :KK48:
Dün eşimin halasıyla kızı çaya geldiklerinde gelirken püskevit tarzı birşeyler getirmişler :KK48: eşimde gitmiş birşeyler almış eve gelmeden ve inan herkese tabak hazırladım ( eşim arada bozuyor tabi karatayı :KK48: kızların desen canı çekiyor diye ses etmedim onlarada )
Tabi kendime hiç birşey hazırlamadım ve sadece şekersiz çay içtim bol bol ( açık tabi )
Eşimin halası bile helal kız sana dedi :KK48: tabi birazda spor yaparsam tam süper olucağını söyledi ama ona ufak ufak başlıyacağım malum kilo fazla olunca birden zorlamaya gelmiyor o_O Allah korusun daha fazla sakatlık çıkarmıyayım başıma :KK48:
İnan canım hiç istemedi bile o ikramlardan :KK68:
aynen banucum karatay harika:KK54:
benki makarnaya dayanamayan kadın bugün çocuklara makarna yaptım bir tek bile canım istemedi ne hikmetse:KK70:aceleyle resmini çekmeyi unuttum öğle yemeğimin:KK1: çocuklar ve yardımcı hanıma makarna köfte salata yoğurt.kendime salata ,ızgara köfte(ekmeksiz) ve yoğurt hazırladım..onlar önümde ketçatları mayonezleri kullanırken içimden ay yazıkk bunlara dedim sanki yıllarca yiyen ben değildim:p
hele fatma hanım o koca dilim ekmeği de yiyince haline üzüldüm desem yeridir
:KK70:
insanoğlu ne enterresan bişi yahuuu:cool:

bu hafta annemlerle kaçamak yaparım diye düşünüyordum dün,ama asla yapmam çünkü canım hiçççç istemiyo malum leptin de var artık hayatımda:KK70:bugünkü o makarnayı canım çekmedi artık ıyyyyy geliyo görünce o tür şeyleri:KK71:tabii ne zamana kadar böyle gider orası belirsiz:KK70:

Annem aradı şimdi :mad::mad::mad::mad:

Senelerdir bana kızım sağlığın için zayıfla, yok efendim az ye be evladım ( veremiyordum ya ) falan diye sözler söyleyen kadın yarın gelde mantı yapalım demezmi :mad::mad::mad::mad:

Kadın resmen sanki bana suikast düzenliyor :KK70:
Canan teyzem kızar bak ne güzel 7 haftadır hiç kaçamak yapmıyorum dedim bu seferde ay nerden duyacak Canan karatay hem bir kereden birşey olmaz dedi :KK70::KK70::KK70:

Bu kadın beni öldürcek :KK48:
Tamam bakarız dedim kapattım ama şimdi ne yapsam diye düşünüyorum :KK64:
Kendimiz yapacağız ama sonuçta hamur yani ve karataya ters :KK66:

oyy daha bi dünya işim varrrr:KK69:
banyonun biri yetişmedi tüm camlar silinince haliyle, banyo mutfak bana bakıyor:KK51:çok yoruldum ben yahuuu:KK61:
oğlanları diğer eve postaladım dedim orda kalın ,kirletmeyin burda banyo tuvalet bida yapamam:KK70:
eşimede dedim sende kal yok seni yalnız bırakmıyım dedi ayy istememm kall dedikçe herif inatla geliyo:KK48:
bilmiyo canına okucam oraya oturma orda abdest alma diye:KK70:napıyım misafirlerim sabah erken 8 9 gibi gelcekler bu gece uyumadan hiç iş bırakmamam lazım sabah hiç bişe yapamam anca kahvaltı hazırlarım:cool:
kız ceco bişiler düşünüyosun gibi geldide reglimin ilk günü :KK59:gerçi haberi yok ahaha ayy çok güldüm neyse terbiyeli olayım:KK70:

Annem aradı şimdi :mad::mad::mad::mad:

Senelerdir bana kızım sağlığın için zayıfla, yok efendim az ye be evladım ( veremiyordum ya ) falan diye sözler söyleyen kadın yarın gelde mantı yapalım demezmi :mad::mad::mad::mad:

Kadın resmen sanki bana suikast düzenliyor :KK70:
Canan teyzem kızar bak ne güzel 7 haftadır hiç kaçamak yapmıyorum dedim bu seferde ay nerden duyacak Canan karatay hem bir kereden birşey olmaz dedi :KK70::KK70::KK70:

Bu kadın beni öldürcek :KK48:
Tamam bakarız dedim kapattım ama şimdi ne yapsam diye düşünüyorum :KK64:
Kendimiz yapacağız ama sonuçta hamur yani ve karataya ters :KK66:
anamm bu anneler neden böyle:KK75:
bizimkide yarın başlar bizle ye bişi olmaz bi kereden diye:KK70:
bence senin yarın, canın o mantıyı çekmicek gözünün önünde yeseler bile:KK66:
kendimden biliyorum makarnaya direnmem bile gerekmedi hiçç istemedim:KK73:

#direnbanu:KK70:

oyy daha bi dünya işim varrrr:KK69:
banyonun biri yetişmedi tüm camlar silinince haliyle, banyo mutfak bana bakıyor:KK51:çok yoruldum ben yahuuu:KK61:
oğlanları diğer eve postaladım dedim orda kalın ,kirletmeyin burda banyo tuvalet bida yapamam:KK70:
eşimede dedim sende kal yok seni yalnız bırakmıyım dedi ayy istememm kall dedikçe herif inatla geliyo:KK48:
bilmiyo canına okucam oraya oturma orda abdest alma diye:KK70:napıyım misafirlerim sabah erken 8 9 gibi gelcekler bu gece uyumadan hiç iş bırakmamam lazım sabah hiç bişe yapamam anca kahvaltı hazırlarım:cool:
kız ceco bişiler düşünüyosun gibi geldide reglimin ilk günü :KK59:gerçi haberi yok ahaha ayy çok güldüm neyse terbiyeli olayım:KK70:

Ohhh mis gibi her yer :KK68:
Bence enişte bilse başına gelecekleri kesin gelmezdi :KK48: birde süpriz üzerine gelince tam şapa oturmuş olucak :KK70::KK70::KK70::KK70:neyse bende terbiyeli olayım :KK48:

hayır yaaa yağmur başladıııııııı gitti camlarrrrr:KK61:

Bende bugün silsemmi diye düşündüm ama iyiki yarına bırakmışım :KK48:
Ne zaman cam silsem bende de kesin yağmur faciası olur :KK48: hatta yarın bir tek içten sileyim diye düşünüyorum sonuçta Tülleri yıkayıp öyle takamam yerine :KK48:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3:

Ay iki saattır nette arıza vardı fit oldum :KK67:
Şükür geldide damlayabildim :KK48:

anamm bu anneler neden böyle:KK75:
bizimkide yarın başlar bizle ye bişi olmaz bi kereden diye:KK70:
bence senin yarın, canın o mantıyı çekmicek gözünün önünde yeseler bile:KK66:
kendimden biliyorum makarnaya direnmem bile gerekmedi hiçç istemedim:KK73:

#direnbanu:KK70:

Canım onada eşimle çare bulduk :KK48:
Yarın annemle mantıyı yapacağız tabi ama ben akşam yemeğinde kendime özel menü hazırlayacağım ( köfte + salata ) sadece annemin içi rahat etsin diye birde göz hakkı babında 3 - 4 tane mantı minik bir kaseye alacağım ve onlar mantı yerken bende köftelerimi afiyetle yiyeceğim :KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:
Kilolar gitsinde sonrasında varsın mantı çoook uzun süre benden uzak kalsın :KK48:

Oyy ölüyorum galibaa:KK69:
Anam bitiremedim yahu yeşil çay molası verdim kendimede azcıkın oturdum:KK23:
Menümüde yazayım unutmadan

Sabah
2 yumurta kırdım
Domates
Salatalık
Zeytin
Betaz peynir
Fındık,badem
Biber
Maydanoz,dere otu

Ara
Yeşil çay

Öğle
Izgara köfte
Salata
Yoğurt

Ara
Türk kahvesi

Akşam
Taze fasulye z,yağlı
Yoğurt
Salata

Ara
Yeşil çay

Su 2 litre
Spor tüm gün temizlikk hala da bitmediii

Bu arada aklımdayken hemen yediklerimide paylaşayım :KK66:

kahvaltı39.jpg akşam39.jpg

Hatta kaptanız Ayşemin yediklerinde paylaşayım :KK48: hatunun yediklerini sayıyorum artık :KK70::KK70::KK70::KK70:

a1.jpg a1a.jpg

Ben şu andada yeşil çayımı içiyorum limonlu :KK68:

Oyy ölüyorum galibaa:KK69:
Anam bitiremedim yahu yeşil çay molası verdim kendimede azcıkın oturdum:KK23:
Menümüde yazayım unutmadan

Sabah
2 yumurta kırdım
Domates
Salatalık
Zeytin
Betaz peynir
Fındık,badem
Biber
Maydanoz,dere otu

Ara
Yeşil çay

Öğle
Izgara köfte
Salata
Yoğurt

Ara
Türk kahvesi

Akşam
Taze fasulye z,yağlı
Yoğurt
Salata

Ara
Yeşil çay

Su 2 litre
Spor tüm gün temizlikk hala da bitmediii

:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Hiç gerenk yoktu mike :KK48:
Ama araları bilmiyordum iyi oldu :KK48:

Eline sağlıkk banummmm:KK68:
Oy oy Ne çok yemek yemişim öyle:KK70:
Seviyorum ben bu karatay hatunu yahu:KK71:

Sorma asabi masabi ama seviyorum bende :KK48:
Hatta ben onu Almanyadaki benim ufakken gittiğim çocuk doktorunun ikizi bile ilan edebilirdim ilk gördüğümde :KK70::KK70::KK70: yeminle okadar çok benziyor ki oda aynı tavırlardaydı sadece saçları küttü :KK70: yinede onuda çok severdim :KK48:

Bugün anneme dedim aaa yiyemem ben mantı işte Canan ablamız duymasın :KK48: yollar beni diye :KK48: kız Cananda kim demezmi :KK70: eee dedim karatay yapıyorum ya Canan karatay :KK70: Seni Allah ne yapmasın nerden duyacak birkereden birşey olmaz dedi ama zaten hep o bir kereden birşey olmazlardan bu hale gelmedikmi :KK20:
O yüzden biraz bozulabilir ama banane sadece tadına bakıcağım oda inan sırf annemin hatrına yoksa mantı diye ölen ben ( hiç üşenmez yeni evliyken her hafta tek başıma açardım :oops: hatta yeni evliyken bile her gelmek isteyen ama mantı yap diye tembihler di o_O ) şu anda inan önümde olsa yeşil çayımdan koca bir fırt çekip dönüp bakmam bile :KK48::KK48::KK48::KK48::KK48: Canan Teyzem sağ olsun :KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:

X