Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

cecommm harikasın kuzummmm topiğe yazamadım henüzzz durmak yokkk tbrk ederimmm

Merhaba kızlar sonunda hafta sonu geldi ve evimdeyim ev hanımları kıymetini bilin .hem çalışıp hemde ev işleriyle ugrasmak çok zor birde çocuk varsa.

Allah yardımcın olsun gerçekten
İnan evde olduğum halde bazen yetişemiyorum birde çalışsam ne olur halim bilmiyorum

Monicim listenizi paylaşmamışsınız beklediğiniz üyemi var

Adaşım aslında yayınlamıştı takımda listemizi hatta yazdı kızlar harikasınız işte haftaya inşallah derecede bekliyorum bizden diye acaba gözdenmi kaçırdın yoksa birşey olduda Ayşem sildimi

***8.TAKIM 380.ETAP***

moni (104,1/ 103,5/0,6 / % 0,58 )
Ceco34 (118,8/118,3 / 0,5/%0,42 )
Berkuras (99,5/99,0 /0,5 /%0,50 )

8.TAKIM ORTALAMASI % 0,50

Bak Adaşım burada

paylaşım alanona taşınmamış cecom ben taşıyayım o zaman 10 dk kaldı

Sana zahmet adaşım
Markete acil çıkmam lazım yardımcı gelecek diyordu sanırım o aceleyle ya unuttu yada sonrada oraya taşırım diye düşündü ve arada kaynadı

Allah razı olsun takımca ne güzel her hafta daha iyiye gidiyoruz boşa gidipte ceza yemeyelim

aynen banucum karatay harika
benki makarnaya dayanamayan kadın bugün çocuklara makarna yaptım bir tek bile canım istemedi ne hikmetseaceleyle resmini çekmeyi unuttum öğle yemeğimin çocuklar ve yardımcı hanıma makarna köfte salata yoğurt.kendime salata ,ızgara köfte(ekmeksiz) ve yoğurt hazırladım..onlar önümde ketçatları mayonezleri kullanırken içimden ay yazıkk bunlara dedim sanki yıllarca yiyen ben değildim
hele fatma hanım o koca dilim ekmeği de yiyince haline üzüldüm desem yeridir

insanoğlu ne enterresan bişi yahuuu

bu hafta annemlerle kaçamak yaparım diye düşünüyordum dün,ama asla yapmam çünkü canım hiçççç istemiyo malum leptin de var artık hayatımdabugünkü o makarnayı canım çekmedi artık ıyyyyy geliyo görünce o tür şeyleritabii ne zamana kadar böyle gider orası belirsiz

Annem aradı şimdi

Senelerdir bana kızım sağlığın için zayıfla, yok efendim az ye be evladım ( veremiyordum ya ) falan diye sözler söyleyen kadın yarın gelde mantı yapalım demezmi

Kadın resmen sanki bana suikast düzenliyor
Canan teyzem kızar bak ne güzel 7 haftadır hiç kaçamak yapmıyorum dedim bu seferde ay nerden duyacak Canan karatay hem bir kereden birşey olmaz dedi

Bu kadın beni öldürcek
Tamam bakarız dedim kapattım ama şimdi ne yapsam diye düşünüyorum
Kendimiz yapacağız ama sonuçta hamur yani ve karataya ters

oyy daha bi dünya işim varrrr
banyonun biri yetişmedi tüm camlar silinince haliyle, banyo mutfak bana bakıyorçok yoruldum ben yahuuu
oğlanları diğer eve postaladım dedim orda kalın ,kirletmeyin burda banyo tuvalet bida yapamam
eşimede dedim sende kal yok seni yalnız bırakmıyım dedi ayy istememm kall dedikçe herif inatla geliyo
bilmiyo canına okucam oraya oturma orda abdest alma diyenapıyım misafirlerim sabah erken 8 9 gibi gelcekler bu gece uyumadan hiç iş bırakmamam lazım sabah hiç bişe yapamam anca kahvaltı hazırlarım
kız ceco bişiler düşünüyosun gibi geldide reglimin ilk günü gerçi haberi yok ahaha ayy çok güldüm neyse terbiyeli olayım

anamm bu anneler neden böyle
bizimkide yarın başlar bizle ye bişi olmaz bi kereden diye
bence senin yarın, canın o mantıyı çekmicek gözünün önünde yeseler bile
kendimden biliyorum makarnaya direnmem bile gerekmedi hiçç istemedim

#direnbanu

Ohhh mis gibi her yer
Bence enişte bilse başına gelecekleri kesin gelmezdi birde süpriz üzerine gelince tam şapa oturmuş olucak neyse bende terbiyeli olayım

hayır yaaa yağmur başladıııııııı gitti camlarrrrr

Bende bugün silsemmi diye düşündüm ama iyiki yarına bırakmışım
Ne zaman cam silsem bende de kesin yağmur faciası olur hatta yarın bir tek içten sileyim diye düşünüyorum sonuçta Tülleri yıkayıp öyle takamam yerine

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr

Ay iki saattır nette arıza vardı fit oldum
Şükür geldide damlayabildim

Canım onada eşimle çare bulduk
Yarın annemle mantıyı yapacağız tabi ama ben akşam yemeğinde kendime özel menü hazırlayacağım ( köfte + salata ) sadece annemin içi rahat etsin diye birde göz hakkı babında 3 - 4 tane mantı minik bir kaseye alacağım ve onlar mantı yerken bende köftelerimi afiyetle yiyeceğim
Kilolar gitsinde sonrasında varsın mantı çoook uzun süre benden uzak kalsın

Oyy ölüyorum galibaa
Anam bitiremedim yahu yeşil çay molası verdim kendimede azcıkın oturdum
Menümüde yazayım unutmadan

Sabah
2 yumurta kırdım
Domates
Salatalık
Zeytin
Betaz peynir
Fındık,badem
Biber
Maydanoz,dere otu

Ara
Yeşil çay

Öğle
Izgara köfte
Salata
Yoğurt

Ara
Türk kahvesi

Akşam
Taze fasulye z,yağlı
Yoğurt
Salata

Ara
Yeşil çay

Su 2 litre
Spor tüm gün temizlikk hala da bitmediii

Bu arada aklımdayken hemen yediklerimide paylaşayım

Hatta kaptanız Ayşemin yediklerinde paylaşayım hatunun yediklerini sayıyorum artık

Ben şu andada yeşil çayımı içiyorum limonlu

Hiç gerenk yoktu mike
Ama araları bilmiyordum iyi oldu

Eline sağlıkk banummmm
Oy oy Ne çok yemek yemişim öyle
Seviyorum ben bu karatay hatunu yahu

Sorma asabi masabi ama seviyorum bende
Hatta ben onu Almanyadaki benim ufakken gittiğim çocuk doktorunun ikizi bile ilan edebilirdim ilk gördüğümde yeminle okadar çok benziyor ki oda aynı tavırlardaydı sadece saçları küttü yinede onuda çok severdim

Bugün anneme dedim aaa yiyemem ben mantı işte Canan ablamız duymasın yollar beni diye kız Cananda kim demezmi eee dedim karatay yapıyorum ya Canan karatay Seni Allah ne yapmasın nerden duyacak birkereden birşey olmaz dedi ama zaten hep o bir kereden birşey olmazlardan bu hale gelmedikmi
O yüzden biraz bozulabilir ama banane sadece tadına bakıcağım oda inan sırf annemin hatrına yoksa mantı diye ölen ben ( hiç üşenmez yeni evliyken her hafta tek başıma açardım hatta yeni evliyken bile her gelmek isteyen ama mantı yap diye tembihler di ) şu anda inan önümde olsa yeşil çayımdan koca bir fırt çekip dönüp bakmam bile Canan Teyzem sağ olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…