Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

ceco34, post: 37054581, member: 280674"]Adayaren38
Canımmmm dayanamadım eşime bahsettim düşüncemden :KK48:
Normalde eşim biraz kılçıktır bazı konularda ama fikrimi söyleyince bayıldı :KK70::KK70::KK70:
Büyük kızımla konuştuk ilk önce oda anne bizim öğretmenimizede söyleyelim belki okulda duyururda daha fazla faydamız olur dedi :KK68: eşimde biz böyle böyle birşey düşünüyoruz diyince oda benim dediğim gibi şu bayramı atlatalım ondan sonra hemen birşeyler yaparız dedi :KK71::KK71::KK71::KK71:
Onların şirket işleri için devamlı çalıştıkları bir kargo şirketi var önce onunla bir konuşayım dedi sonuçta koli yapacaksak ücretinide bilelim ki ona göre kendimizi ayarlarız dedi :KK68::KK68::KK68::KK68:
İnşallah Allah nasip kısmet ederde kuzulara bizlerinde bir katkısı olur :KK68:

Şu an inanılmaz mutluyum biliyormusun :KK68:
Bayram sonrası hemen öğretmenimizlede konuşayım ona göre sana dönerim hani olurda daha büyük bir kampanya olursa belki çocuklara mont falan bile alabiliriz :KK66: o zaman tabi bedenlerini senden öğrenirim :KK66: en kötü ihtimal kırtasiye malzemeleri kesin göndeririz :KK68:[/QUOTE]
Cooooook Tesekkur ederim canim dusuncelerin cok guzel yardimin azi cogu olmaz ne kadar gonderirseniz gonderin makbule gecer

Cooooook Tesekkur ederim canim dusuncelerin cok guzel yardimin azi cogu olmaz ne kadar gonderirseniz gonderin makbule gecer

Rica ederim canım benim için çoooook büyük bir zevk :KK68:
İnan ilk kez uzun zamandan sonra bukadar mutlu ve huzurlu olduğumu hissettim :KK66:

Montları alırkende kızlara ve erkeklere aynı renk almak istememizin nedenide aralarında seninki daha güzel benimki çirkin düşüncesi olmasın diye :KK48: malum şimdiki çocuklar o konuda biraz fena :KK48: aralarında sorun olmasın diye düşündük :KK66:

Hatta şimdi aklıma geldi şu fosforlu şeritlerden diktirme imkanımız varmı bir oğreneyim :KK66: sonuçta kışın havalar erken kararıyor çocuklar görünsün dışarda dolandıklarında ki Allah korusun bir şey olmasın :KK68:

Botların rengi konusunda yarın toptancıyla görüşünce sanırım hepsine aynı olur rengi ve koyu renk sonuçta kir götürsün ki anneler uğraşmasın :KK66:

merhaba kızlar
yarın büyük gün tartılma günü.geçen cuma 72.9 gelmiştim inşallah bu hafta en az 500 gr vermişimdir.
banucum toplam 12 öğrencim var ama hepsinin durumu kötü değil aralarında iyi olanlarda var.ben durumu iyi olmayanların bedenlerini ve ayakkabı numaralarını söyleyim sana olmaz mı

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Herkese hayırlı sabahlar :KK68:

Yine bu sabah erkenden uyanıp kahvaltımıda ettim :KK66:
Küçük kuzumun dünden beri ufak ufak ateşi var sanırım bizde hastalanıcağız :KK57:
Hemen vitamin takviyesi niyetine ona sabah sabah mandaline ve erik verdim :KK66: aslında hiç bir şey yemek istemedi ama çizgi filmi kapatır öğlende de tableti bir saatliğine de olsa vermem diyince peki anneciğim diyip yedi meyvelerini :KK48:

Bu akşam eşimin halası gelicek çaya. Kızı şu an benim büyük görümcenin yanında Londrada ve internetleri olmadığı için skype den görüşemiyorlar. Bize gelmişken kızıyla görüşecek zaten az kaldı Pazar gecesi gidip onu havaalanından alacaklar eşimle birlikte :KK66:

Biraz temizlik yapıp akşam yemeğini erken yeriz yine ( eşim arkadaşına uğrayacak diye gelmeyince bende bari yemeği erkene çekeyim dedim :KK48: )
Çok şükür fazla işim yok ama şu anda yıkanan çamaşırları asmam lazım hazır havada güzelken :KK66:

merhaba kızlar
yarın büyük gün tartılma günü.geçen cuma 72.9 gelmiştim inşallah bu hafta en az 500 gr vermişimdir.
banucum toplam 12 öğrencim var ama hepsinin durumu kötü değil aralarında iyi olanlarda var.ben durumu iyi olmayanların bedenlerini ve ayakkabı numaralarını söyleyim sana olmaz mı

Nasıl istersen canım ben eşime söylerken 12 öğrenci demiştim o bakımdan sorun olmaz hani kimseyi kayırmış olmayalım diye düşünüyordum :KK66:
He ama dersen ki durumu kötü olanların daha çok ihtiyaçları var o zaman gerekirse onlara mont + bot birde başka bir kaç ihtiyaç alırız fazladan :KK66: sen nasıl istersen bizim açımızdan sorun olmaz maksat çocuklar sevinsin :KK68::KK68::KK68:

Adayaren38 sakıncası yoksa bana özelden telefonunu yollarmısın :KK66:
Ayrıntıları konuşuruz en azından :KK66:
Bİrde okulun tam adresini bana özelden atarsan sevinirim eşimin şirketindeki sekreter kargo şirketiyle görüşecekte :KK68:

Hemen aklımdayken yediklerimide paylaşayım :KK66: eşimin halası geldiği an kaçarım sonra unutmayayım :KK48:

kahvaltı38.jpg akşam38.jpg

Sabah kahvaltısında kendimde bol baharatlı bir omlet yaptım :KK66: bugüne özelde 2 adet erik ekledim ( karataycılara danıştım haftada bir en fazla iki kere meyve yiyebilirmişim çok canım isterse )

Akşam yemeğimde de kendime çılbır yaptım :KK48: üzerine yoğurt ve tereyağ yaktım
Birde kızkardeşimin tarifi semizotu salatası yaptım bugün :KK66: normalde hep sarımsaklı yoğurtla yerdim ama ona Samsuna gittiklerinde bir evde bunu yapmışlar bayılmış :KK68: gerçektende inanılmaz lezzetli birşey oldu hiç pişirmeyle uğraştığına deymez :KK66: İçinde soğan, domates ve salata var üzerine hakiki zeytinyağ ve bol limon :KK66:
Kesinlikle tavsiye ederim :KK66: şu an hem çok tokum hemde hiç şişlik hissetmiyorum :KK68::KK68::KK68::KK68:

İnşallah yarın tartıdada güzel bir sonuç alır kendimi çok daha iyi hissederim :KK68::KK68:

Selam kızlar nabersiniz

Sabahtan nüfus kağıdımı çıkardım sonunda, birde kayıp cezası ödedim 61 tl 6,75 de kimlik parası:KK43: hiç yoktan masraf resim çektirdim ilan verdim bir de
Neyse yenilenmiş oldu
Sonra işe geldim iş yoğundu gene
Bügünde bitmiş oldu yarın son, sonra haftasonu.
Cumartesi de Bursa'ya gideceğiz papağan almaya pazar da mangala gideceğiz

Bu hafta kaçanlar oldu ama artı çıkmam herhalde
Sabah evde kahvaltı ettim
Peynir zeytin domates 2 dilim ekmek
Öğlen
Bir dilim börek 2 biber dolma yoğurt mantar kızartma yoğurtlu kavun
Çay adacayı
Aksama da kıyma çıkartmıştım bosa gitmesin yumurtalı yaparım onu yerim
Başka birşey yemem umarım:)

Birkac gündür kaçanlar var haftaya kaçmaz umarım:)

Misafirlerimi gönderip kendimi yine buraya attım :KK48:
Bugün nasıl bir yoğunluk yaşadıysam farkında olmadan 2 725 adım atmışım :KK70::KK70::KK70::KK70:

Akşam yemeğimi 5 gibi yediğim için şu an açım :KK48: ama normaldır sonuçta kaç saat geçti üzerinden :KK66:
Artık bol bol su ve bir sütlü kahveyle dindirmeye çalışacağım açlığımı maksat leptin bozulmasın :KK66:

Keyif yaparım diyordum ama kızım ingilizce ödevini yapmama yardım etsene diye yapıştı :KK57::KK57::KK57::KK57:
Neyse artık bu gece böyle oldu en azından sabah inşallah ufaklık geç uyanırda biraz kendime vakit ayırabilirim :KK66:

Selam kızlar nabersiniz

Sabahtan nüfus kağıdımı çıkardım sonunda, birde kayıp cezası ödedim 61 tl 6,75 de kimlik parası:KK43: hiç yoktan masraf resim çektirdim ilan verdim bir de
Neyse yenilenmiş oldu
Sonra işe geldim iş yoğundu gene
Bügünde bitmiş oldu yarın son, sonra haftasonu.
Cumartesi de Bursa'ya gideceğiz papağan almaya pazar da mangala gideceğiz

Bu hafta kaçanlar oldu ama artı çıkmam herhalde
Sabah evde kahvaltı ettim
Peynir zeytin domates 2 dilim ekmek
Öğlen
Bir dilim börek 2 biber dolma yoğurt mantar kızartma yoğurtlu kavun
Çay adacayı
Aksama da kıyma çıkartmıştım bosa gitmesin yumurtalı yaparım onu yerim
Başka birşey yemem umarım:)

Birkac gündür kaçanlar var haftaya kaçmaz umarım:)

Baya yoğun bir gün geçirmişsin :KK66:
Nüfus cüzdanı içinde el insaf ne kadar çok para istemişler :KK57: Neyse artık bir kerelik verdin mecbur :KK66::KK66::KK66: bundan sonra inşallah birdaha kayıp etmezsin :KK66:

Ay ne güzel papağan alıyorsunuz :KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:
Aslında ben hayvanların hepsini çok severim ama herhalde eve alamıyacağımız tek hayvan kuş cinsi olur :KK48:
Benim büyük kız 4 yaşındayken bir gece annemlerle balkonda çay faslı yaparken yolunu kaybeden bir güvercin birden balkona girip cama çarptıktan sonra kızımın önüne düştü :KK48:
Tabi o an hem kızım hemde kızkardeşim çığlık çığlığa kaldılar ve o gece güvercin ölmesin diye onu camlı Tv dolabını içine yerleştirdik o zaman ( havada alabiliyordu oradan )
Benim büyük kızda ben bu evde kalmam diye gitti anannesinde kaldı o zaman :KK70:
Çocuk nasıl korktuysa bir daha o oldu kuşları sevemedi gitti :KK48: hatta kuş tüyü bile onun fenalık geçirmesine yetiyor :KK48: ne yaptıysak alıştıramadık ve sanırım o artık ömür billah devam eder :KK48:

İyi akşamlar kızlar:KK3:
Yarınki bildirimlerinizi erkenden yaparsanız makbule geçer ,yarın evde temizlik var vakit bulamayabilirim sonra :KK56:
Çok bi geçmişte yapamadım:KK69:
Ceco beni okula gönder kampanyasınada hayırlı olsun inşallah amacına güzelce ulaşır:KK70:

Benim beslenme bugün güzeldi,dün ne yedim hatırlamıyorum o yüzden karataya bugün başladım sayıyorum.

Karatayla sağlıklı bedene 25/19/2014

Sabah da tartıda farkeder umarım:KK55:

Bugün yediklerim
Sabah

Sirkeli limonlu ılık su
2 yumurta kırdım
Domates
Zeytin
Maydanoz,dere otu
Beyaz peynir

Ara
Bir kupa yeşil çay çubuk taçınlı

Öğle
Salata
Mercimek çorbası
Yoğurt

Akşam
Z,fasulye
Salata
Yoğurt

Ara
Yeşil çay

Su 2 litre
Spor 60 dk yürüyüş(5500 adım)

Pazartesi & salıyı bildirmiştim.Şimdi çarşamba & perşembeyi yazayım;

24.09.14 - Çarşamba

Sabah: 2 dilim ekmek 1 yumurta biraz peynir 10 tane yeşil zeytin (yeşil zeytinin güzeline tapıyorum asla kısamam az bile yemişim:))

Öğle: Yok, zaten kahvaltıyı geç etmiştim

Akşam: 1/3 paket yoğurtlu kıymalı makarna

1 lt su, 500 ml gazoz (abarttım onu), 1 bardak çay 1 bardak kahve

-----------------------------------------------------------------------------------

25.09.14

Sabah & Öğle & Akşam: 6 tane milföy hamurundan yaptığım üçgen peynirli maydonozlu börek. Tereyağlı milföy hamuru kullandım ben yağ sürmedim zaten başka, üstlerine yumurta sürdüm.
Sabah yaptım öğleye doğru yedim.
1 tanesini akşam üstü kalan 1 taneyi akşam yedim. Öyle günü geçirdim başka ne yemek yapsam bilemedim.Salatam vardı unuttum onu yarın yerim artık.

1 lt su içtim. Akşam da Türk kahvesi içtim iki şekerli yanında 3 küçük lokum yedim.

:))))))))) yarın bildiri yaparım ama monicim daha listeye alamayabilir haftaya ya da öteki hafta liste için zorlamaya devam, sevgiler.

Heh toplam yaktığım kalori ölçülü olarak 300 falan iki günde. Spor ile yaktığım. Spor salonuna gitmekten de vazgeçtim evde iki mekik üç şınav yürüyüş yetiyor. Bu arada adım sayar işi çok hoşuma gitti tsm ye gideceğim ben de bunun için uygun zamanda bu konuda deneyimini paylaşan arkadaşımıza çok teşekkürler fikir oldu. :)

Bu arada menülerim hep böyle tuhaf olacak ama önemli olan az yemek mantığıyla gidiyorum.Ben pek yemek yapamıyorum henüz :oops:

Yarın okul için yanıma sandviç yapacağım gece uyumadan yine menüde bildiririm onu tekrar görüşene dek sevgiler :KK25::KK37:

Karatayın kitabını aldım onu okuyorum çok faydalı tavsiye ederim hanımlar:KK56:
Şu leptin olayı da insanı fena frenliyor:KK71:
Gerçi henüz tam çözemedim leptini ne bozuyo ne yeniyo diyede kitab bitçikçe çözücem inşallah:KK70:

Hafta sonu annem ablam yengem bana yatıya geliyolar demiştim,şu hafta sonunuda zararsız atlatırsam güzel olacak,onlara yaparım ben yemem bakalım ne kadar uygulayabilicem:KK72:

Kaç akşamdır eşime ve çocuklara yürüyelim diyorum kimse kıçını kıpırdatmadı:KK61:
Bu akşamda hazırlandım tek başıma yürüdüm bunlara kalırsa yanmışımmmm:KK55:
Az sonrada uyucam bir kaç sayfa daha okuyayım karataycımı malum leptin önemli:cool:

Öpüldünüzz şekerlerrrr:KK60:

***8.TAKIM 380.ETAP***

moni (104,1/ / / % )
Ceco34 (118,8/ / /% )
Berkuras (99,5/ / /% )

8.TAKIM ORTALAMASI %

Gülşencim yarınki tartın ortalamayı kötü etkilemesse listeye alırım canım
Mavicim hafta içi paylaşımların başladığında listede olursun canımcım

Anne gittiiiii anne gittiiiii diye ağladı kuzum biraz önce rüyasında. Onu her sabah bırakıp ise giden bir annesi var onun.cok dokundu onun bu aglamasi bana.bir an calismasam mi diye düşündüm. Anne herseyden önemli ama onun gelecegi için çalışmak zorunda yim.seni çok seviyorum bebeğim. ..

Gerçi henüz tam çözemedim leptini ne bozuyo ne yeniyo diyede kitab bitçikçe çözücem inşallah:KK70:

Hafta sonu annem ablam yengem bana yatıya geliyolar demiştim,şu hafta sonunuda zararsız atlatırsam güzel olacak,onlara yaparım ben yemem bakalım ne kadar uygulayabilicem:KK72:

Kaç akşamdır eşime ve çocuklara yürüyelim diyorum kimse kıçını kıpırdatmadı:KK61:
Az sonrada uyucam bir kaç sayfa daha okuyayım karataycımı malum leptin önemli:cool:

Hangi kitabını okuyorsun ben 3 . Sunu okuyorum karatay diyetini okumuştum sonra obezite ve ınsulin direncini okudum kimsenin hiç bir diyetisyenin yapmadığı motivasyonu yaptı bende okumadıysan kesinlikle okumanı tavsiye ederim hele bir de insülin direncin varsa ben 3 aydır onunla devam ediyorum motivasyon azaldıkta tekrar okuyorum:)

Kilo bildirimi 99 yarım kilo gitmiş gene hiç yoktan bu hafta veremem herhalde diyordum super oldu kısa vadeli hedefim 95 şimdilik 5 er kıloluk hedefler koyacağım:KK45:

Anne gittiiiii anne gittiiiii diye ağladı kuzum biraz önce rüyasında. Onu her sabah bırakıp ise giden bir annesi var onun.cok dokundu onun bu aglamasi bana.bir an calismasam mi diye düşündüm. Anne herseyden önemli ama onun gelecegi için çalışmak zorunda yim.seni çok seviyorum bebeğim. ..
Benimkiler de beni evde görürlerse giderken ağlıyorlardı genelde onlar uyanmadan çoktığım için baba da evde olunca ağlamıyorlar bu sefer bakıcı gelince baba giderken ağlıyorlardı neyse o da bitti büyüğünü 1-2 kere işe götürdüm babası da ofisine götürdü işin ne olduğunu nasıl bir yer olduğunu gördüğünden de olabilir artık kalmadı mızmızlanmalar ama arada sırada beni işe götür diyor:)

S

Su yürümelere ben de başlayabilsem daha hızlı kılo verebileceğim spor ataletini üzerimden atamadım bir türlü:eek:

X