Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

F
Heh toplam yaktığım kalori ölçülü olarak 300 falan iki günde. Spor ile yaktığım. Spor salonuna gitmekten de vazgeçtim evde iki mekik üç şınav yürüyüş yetiyor. Bu arada adım sayar işi çok hoşuma gitti tsm ye gideceğim ben de bunun için uygun zamanda bu konuda deneyimini paylaşan arkadaşımıza çok teşekkürler fikir oldu. :)

Bu arada menülerim hep böyle tuhaf olacak ama önemli olan az yemek mantığıyla gidiyorum.Ben pek yemek yapamıyorum henüz :oops:

Yarın okul için yanıma sandviç yapacağım gece uyumadan yine menüde bildiririm onu tekrar görüşene dek sevgiler :KK25::KK37:
Fazla karbonhidratı besleniyorsun protein baklagil ve sebzeye de ağırlık vermen lazım süt yoğurt peynir yumurta bunları da ihmal etme:nazar:

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Herkese hayırlı Cumalar :KK25:
Rabbim gönlünüzden geçenleri hepinize hayırlı olarak nasip etsin inşallah şu mübarek günde :KK68:

Yine sabah 6da uyanıp güne çok dinç başladım :KK70:
Aslında sırf her sabah balkondan güneşin doğuşunu izlemek için bile kalkılabilir :KK68::KK68::KK68::KK68: her gün ayrı bir güzellik Rabbime binlerce şükür :KK66:
Bir güzel kahvaltımıda yaptın artık çalışsın Leptinler :KK48:

Hemen aklımdayken bildirimde gelsin :KK68::KK68::KK68::KK68:

Başlangıç; 124.5 kg
Geçen hafta; 118.8 kg
Bu hafta; 118.3 kg
Giden; 500 gr :KK70::KK70::KK70::KK70: ( regln ilk günü olmasına rağmen hemde )
Toplam giden; 6.2 kg :KK71::KK71::KK71:
Şimdilik hedefim; 110 kg
( fazla yüksek tutmayayım ki verdikçe yeni hedefler koymanın motivasyonuyla tam gaz devam edeyim :KK68: )

Spor;
1 x 100 ip atlama,
1 x 2 saatlik yürüme ( pazar alışverişiydi ama yavaş yürüme huyum yok o yüzden bana göre spor :KK48: )

İnşallah herkese eksi bildirimler yaparda topikçe hedeflerimize bir tık daha yaklaşalım :KK71::KK71::KK71::KK71:

İyi akşamlar kızlar:KK3:
Yarınki bildirimlerinizi erkenden yaparsanız makbule geçer ,yarın evde temizlik var vakit bulamayabilirim sonra :KK56:
Çok bi geçmişte yapamadım:KK69:
Ceco beni okula gönder kampanyasınada hayırlı olsun inşallah amacına güzelce ulaşır:KK70:

Benim beslenme bugün güzeldi,dün ne yedim hatırlamıyorum o yüzden karataya bugün başladım sayıyorum.

Karatayla sağlıklı bedene 25/19/2014

Sabah da tartıda farkeder umarım:KK55:

Çok sağ ol canım :KK28:
Ceco bizi okula gönder kampanyası için ayarlamaları yaptık sayılır :KK68:
Bayramdan sonrası için Annem ve kızkardeşimden de söz aldım :KK48: Şimdi birde KVye yapışacağım :KK48: en azından kocasından maaş alıyor onun hayrına bana şu kadar vereceksin dersem sanırım oda hayır demez maksat çocuklar sevinsin :KK66:
Pazartesi okulada gideceğim :KK48: Benim büyük kız kırtasiye işinide bizim okuldan ayarlayalım dedi :KK48: bakalım tabi öğretmen ne diyecek, müdürlede konuşmak lazım tabi :KK66: Sadece bizim sınıfa duyuracağız ama yinede müdürün onayı olmalı diye biliyorum :KK66:
Kargo şirketinide sekreter halletmiş sanırım :KK68:
Artık Gülşen sadece bedenleri ve ayakkabı nolarını gönderecek bana özelden birde bakalım tahmin ettiğimden biraz daha fazlası çıkarsada artık Gülşen neye ihtiyaç varsa okul için söyler kalanınıda hallederiz Allahın izniyle :KK66:

Anne gittiiiii anne gittiiiii diye ağladı kuzum biraz önce rüyasında. Onu her sabah bırakıp ise giden bir annesi var onun.cok dokundu onun bu aglamasi bana.bir an calismasam mi diye düşündüm. Anne herseyden önemli ama onun gelecegi için çalışmak zorunda yim.seni çok seviyorum bebeğim. ..

Oyyy kıyamam kuzuma :KK68:
Aslında işte daha çok ufak yoksa anneciğinin ne kadar kutsal bir iş yaptığını bilse eminim hiç ağlamazdı peşinden :KK68::KK68::KK68: Dediğin gibi çocuğunun geleceği için mecbur üstelik oradaki kuzularında sana ihtiyacı var :KK66:
Bugün ben çalışmıyorum artık desen kim bilir kaç ay sonra o çocuklara yeni öğretmen gönderilir o_O
Allahın izniyle kuzunda alışacak yavaş yavaş :KK66:

Toplam kaç kilo verdiniz kızlar
Benim 3 ay oluyor bir hafta sonra toplam 5,5 verdim haftada yarım kiloya denk geliyor önceden haftada 1 kılo demiştim ama cok zor bir hedefmiş spor olsaydı belki olurdu ama yok işte...

Benim bugün karataya başlıyalı tam 2 ay oldu :KK66:
Toplamda 6.2 kg oldu benimde ama maalesef bende hiç spor yapmadım diyebilirim ( arada yürümek haricinde )
Canım bende daha geçen güne kadar ay çok az gitti diye üzülüyordum ama birde şu var yavaş giden kilolar geri gelmiyor :KK66: Ayda 5 kg vermiş olsaydık belki en ufak salmamızda bir kısmı geri gelirdi :nazar: Senin kilonda benimkine nazaran daha az ve böyle devam dahi etsen yaza kadar 20 kg garanti gitmiş olucak :KK70::KK70::KK70: birde o acıdan düşün :KK68: yaza 75 kglarda fıstık gibi bir hatun olursun en azından :KK60:

günaydın hanımlar
ben sabah geç kalktığım ve apar topar hazırlanmak zorundakaldığım için evden tartılamadan çıktım.belkide hayırlısı böyledir inşallah az da olsa vermişimdir.ayşe abla beni bu hafta da listeye dahil etme ama haftaya bomba gibi burdayım

Canım listedeye dahil etsinde sabit yazsın bence çünkü izinli yazarsa iki hafta giremiyorsun listeye ya belki vermişsen bir sonraki haftalar da listeden olma :KK66:
Eminim az da olsa gitmiştir sendende :KK68:

Hangi kitabını okuyorsun ben 3 . Sunu okuyorum karatay diyetini okumuştum sonra obezite ve ınsulin direncini okudum kimsenin hiç bir diyetisyenin yapmadığı motivasyonu yaptı bende okumadıysan kesinlikle okumanı tavsiye ederim hele bir de insülin direncin varsa ben 3 aydır onunla devam ediyorum motivasyon azaldıkta tekrar okuyorum:)

Kilo bildirimi 99 yarım kilo gitmiş gene hiç yoktan bu hafta veremem herhalde diyordum super oldu kısa vadeli hedefim 95 şimdilik 5 er kıloluk hedefler koyacağım:KK45:
Karatay diyetiyle yaşam boyu sağlık bunu okuyorum diğerlerinide alıcam .ah ah olmazmı insülin direncim:cry:
Aynen canım motivasyon bilgilendikçe artıyor:KK28:
İnşallah yaza amacımıza ulaşmış olarak giricez:KK70:

Ayy resim paylaşamıyorum bi cepten bi ıpadden yazıyorum bilgisayara oturup uğraşmam lazım onada vakit yok:KK69:
Banuma whatsaaptan atıyım bari benim becerikli arkadaşım benim beceremediğimi yapar:-)o yayınlar bi süre artık zahmet olmassa tabi banummmm:KK19:

Ayy resim paylaşamıyorum bi cepten bi ıpadden yazıyorum bilgisayara oturup uğraşmam lazım onada vakit yok:KK69:
Banuma whatsaaptan atıyım bari benim becerikli arkadaşım benim beceremediğimi yapar:-)o yayınlar bi süre artık zahmet olmassa tabi banummmm:KK19:

Canım ben genelde cepten instagrama koyduktan sonra bilgisayardan akşamları instagramı açıp yayınladıklarımı farklı kaydet diyip bilgisayara kaydedip öyle atıyorum KKya :KK48:
İstersen seninde instagramda paylaştıklarını öyle buraya atarım nasılsa iki dakikalık iş benim için :KK68:
Zahmet ne demek seve seve :KK68:

Canım ben genelde cepten instagrama koyduktan sonra bilgisayardan akşamları instagramı açıp yayınladıklarımı farklı kaydet diyip bilgisayara kaydedip öyle atıyorum KKya :KK48:
İstersen seninde instagramda paylaştıklarını öyle buraya atarım nasılsa iki dakikalık iş benim için :KK68:
Zahmet ne demek seve seve :KK68:
Sağol kanatsız meleğimmmm:KK60:
Bir iki gün idare edersen sevinirim şu misafirlerim gelip gitsin pazartesiden itibaren yaparım:KK54:
Ayy hala oturuyorum bi dünya işim var marketede gitmeliyim 1 de yadımcı hanım gelecek ben hala totoşu kaldıramadımmm:eek:
Şu listeyi hazırlayıp ben kaçayım :KK55:

Karatay diyetiyle yaşam boyu sağlık bunu okuyorum diğerlerinide alıcam .ah ah olmazmı insülin direncim:cry:
Aynen canım motivasyon bilgilendikçe artıyor:KK28:
İnşallah yaza amacımıza ulaşmış olarak giricez:KK70:

Bende karataya çok alıştım :KK68: hiçte sıkıntı yaşamıyorum çok şükür :KK68:
Hatta evdekilerde artık karataycı :KK48: Büyük kız ceviz yemesede ufaklık tam anası kılıklı :KK48: her sabah benle aynı şeyleri yiyor daha az miktarda tabi :KK48: ekmek hiç almıyoruz zaten artık eve :KK66:

Canım birde Annenler haftasonu gelicek ya yemeği sana göre ayarlarsan hiç sorun yaşamazsın :KK66:
Sadece cayın yanına onlara birşeyler hazırlayacaksan sen yemeyeceksin :KK48:
Dün eşimin halasıyla kızı çaya geldiklerinde gelirken püskevit tarzı birşeyler getirmişler :KK48: eşimde gitmiş birşeyler almış eve gelmeden ve inan herkese tabak hazırladım ( eşim arada bozuyor tabi karatayı :KK48: kızların desen canı çekiyor diye ses etmedim onlarada )
Tabi kendime hiç birşey hazırlamadım ve sadece şekersiz çay içtim bol bol ( açık tabi )
Eşimin halası bile helal kız sana dedi :KK48: tabi birazda spor yaparsam tam süper olucağını söyledi ama ona ufak ufak başlıyacağım malum kilo fazla olunca birden zorlamaya gelmiyor o_O Allah korusun daha fazla sakatlık çıkarmıyayım başıma :KK48:
İnan canım hiç istemedi bile o ikramlardan :KK68:

Sağol kanatsız meleğimmmm:KK60:
Bir iki gün idare edersen sevinirim şu misafirlerim gelip gitsin pazartesiden itibaren yaparım:KK54:
Ayy hala oturuyorum bi dünya işim var marketede gitmeliyim 1 de yadımcı hanım gelecek ben hala totoşu kaldıramadımmm:eek:
Şu listeyi hazırlayıp ben kaçayım :KK55:

Bende ufak ufak başlıyacağım bugün itibaren Bayram temizliğime :KK48:
Toparlanıp herşeyi yerli yerine oturtayım bugünde yarın cam ve tülleri hallederim :KK66: sonrada sadece dip köşe silip süpürme işi kalır ( çamaşırları çok şükür bitirdim bir tek ütü kaldı onlarıda bugün halledeceğim :KK66: )

Hatta şu an düşünüyorum işlere girişmeden şu okul işinide aradan çıkarsammı diye :KK48::KK48: ( panik ceco :KK48: )

***8.TAKIM 380.ETAP***

moni (104,1/ 103,5/0,6 / % 0,58 )
Ceco34 (118,8/118,3 / 0,5/%0,42 )
Berkuras (99,5/99,0 /0,5 /%0,50 )

8.TAKIM ORTALAMASI % 0,50

Kızlarrr hepimizi tek tek kutluyorummmmm:nazar::nazar::nazar:maşallah bize:KK19:

Haftaya takıma derece istiyorum :KK9:en ufak kaçamakta aklınıza geleyim karabasanınız olurum Ona göre:KK53: bu hafta kaçamaksız bol sporlu bildirimler istiyorum:KK55: ayy inşallahhh hatta hem takımlarda ilk üçe girelim hemde bireyselde ilk üçde en az bi üyemiz olsun haydin breee hodri meydannn:KK71:
Abarttım tamam farkındayım:KK70:
Amaaaa o dereceler alınacakkkkkEn Büyük KK

***8.TAKIM 380.ETAP***

moni (104,1/ 103,5/0,6 / % 0,58 )
Ceco34 (118,8/118,3 / 0,5/%0,42 )
Berkuras (99,5/99,0 /0,5 /%0,50 )

8.TAKIM ORTALAMASI % 0,50

Kızlarrr hepimizi tek tek kutluyorummmmm:nazar::nazar::nazar:maşallah bize:KK19:

Haftaya takıma derece istiyorum :KK9:en ufak kaçamakta aklınıza geleyim karabasanınız olurum Ona göre:KK53: bu hafta kaçamaksız bol sporlu bildirimler istiyorum:KK55: ayy inşallahhh hatta hem takımlarda ilk üçe girelim hemde bireyselde ilk üçde en az bi üyemiz olsun haydin breee hodri meydannn:KK71:
Abarttım tamam farkındayım:KK70:
Amaaaa o dereceler alınacakkkkkEn Büyük KK

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Heytt beeee geçen haftaya nazaran dahada güzel bir sonuç almışız takım olarak ( ufak bir takim olsakta :KK48: )

İnşallah önümüzdeki hafta çok daha güzel bir derece ve ortalamayla çıkarız yarışmaya :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Ben kendi adıma bu hafta her gün en az 100 kere ip atlayarak ( ipsizde olsa :KK48: ) başlıyorum ufak ufak sporuma :KK48: tabi birde şu temizlik faslım bitincede adam gibi spor yapacağım inşallah :KK68:

Bugünki 100 kere ip atlama görevimide tamamladım :KK48:

Baya yoruldum ama eminim yakında karşılığını fazlasıyla alırım :KK68: bir hafta sonra ufak ufak artıracağım inşallah :KK66: hiç yoktan iyidir ama inşallah yakında dahada güzel sporlar yaparım az daha hafifleyeyim :KK66:

X