Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Ben keyif kahvemi bile içtim yoksa siz hala uyuyormusunuz :KK70::KK70::KK70::KK70:

Öğleden sonra biraz temizlik yapacağım :KK66: şimdilik pazar keyfi yapıyorum hatta şu ikinci seccade işlemesine başlıyayım bari nasılsa sohbet edecek kimsecikler yok burada :KK22:

Akşam tekrar görüşmek üzere
Allaha emanet olun :KK3:

:KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:

Selam şekerler mutlu kaçamaksız pazarlar:KK68:

Banucum bende alıcam adımsayar telefonda yüklü benim bir problem yok güzel çalışıyorda şarj olayı kötü bitiriyor şarjı devamlı açık olduğu için ve dediğin gibi her saniye üzerimizde olmasıda kötü o yüzden almak en mantıklısı:KK69:

Selam şekerler mutlu kaçamaksız pazarlar:KK68:

Banucum bende alıcam adımsayar telefonda yüklü benim bir problem yok güzel çalışıyorda şarj olayı kötü bitiriyor şarjı devamlı açık olduğu için ve dediğin gibi her saniye üzerimizde olmasıda kötü o yüzden almak en mantıklısı:KK69:

Canım ben şimdi baktım 7 liradan başlıyor ve bence okadarlık bile yeterli sonuçta bize kalkıp quantum terosini anlatmıyacak :KK70::KK70::KK70:
Ben birde Canan Karatayın kitaplarını alacağım ( biri sırf beslenme şeklini anlatıyor diğeride sırf yemek tarifleri :KK66: aslında sırf tarifler bile yeterli en azından ne pişireceğim derdi olmaz insanda :KK66: )
Bakalım eşim bir iki güne adım sayarı ben alırım sana dedi kitabıda artık Foruma gittiğimde alırım alt tarafı 14 lira oda :KK66:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3:

Eşimle bir yandan haber izleyip bir yandan çay içerken hemen kendimi buraya attım :KK48:
Haberleri izledikçe bizim insanımıza nasıl sinirlendim anlatamam :KK62::KK62::KK62:

Belki sizlerde deng gelmişsinizdir bugün Eminönünde baklava festivali yapmışlar :KK57:
Millet bir dilim baklava için 3 hatta 4 saat kedi gibi beklemiş ve normalde sırayla dağıtmayı düşündükleri baklavalara insanlar bir anda resmen yağmalar gibi saldırmış :KK67::KK67::KK67::KK67:
Okadar çirkin bir görüntüydü ki anlatamam :KK43:

Tamam bedave sirke baldan tatlıdır derler ama yahu hiçmi utanmıyorsunuz o şekilde davranmaya ki Eminönünde bir sürü Turist o görüntüyü görünce resmen ne oluyor diye şaşırmışlar o_O
Kendinizide Ülkemizide rezil ediyorsunuz kardeşim :KK12:
Kadının biride gelmiş 50 yaşına sırf bir dilim baklava için görevliye yalvarıyor birde utanmadan hamileyim ben diyor :KK67:

Birde Sariyerde Balık Festivali gibi birşey yapmışlar oradada millet birbirini itekliyor alt tarafı 3 tane ekmek arası hamsi için :KK67::KK67::KK67::KK67:

Ay nasıl sinir oldum :mad:
Söylendim durdum hatta eşimde dedi onların aklı yok ya gidipte 4 saat bir dilim baklava için bekleyeceğime çoluk çocuğumla gider başka yerden paramla alır tadımlıkta olsa çocuklarımın nefsini körlerim :KK66:
Adamın biride 10 günlük bebekle girmiş o hengameye :KK11: yavrum kıpkırmızı olmuş çatlayacak ağlamaktan o_O

Belki başkalarına saçma gelir ama insanlar ne kadar fakiriz deselerde herşeyi alabiliyorlar isteyince :KK20: ne gerek var kendini rezil etmeye :63:

Yine kendim çalıyorum kendim oynuyorum ama neyse :KK70:

Kızlar hemen aklımdayken yediklerimide paylaşayım :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

kahvaltı33.jpg akşam33.jpg

Sabah 6da uyandım ve 7de kahvaltımı yapmaya başlamıştım :KK48:

Hiç üşenmeden sessizce ( mutfağın boşluğuna komşuların mutfakları ve yatak odaları bakıyor :KK48: üstelik yan odada da eşim uyuyordu :KK48: ) kendime çok güzel bir melemen hazırladım :KK66:
Maalesef salatalığım kalmamıştı ve o saatte manavda açık değildi :KK48: yoksa üşenmez oraya bile giderdim :KK48:
Cevizim ve peynirim zaten olmazsa olmazım :KK66:
Zeytinlerimde vardı ama nedense daha yeni aldığım halde bir tuhaf koku vardı sanki hatta yarın sabah biraz suda bekletip deneyeceğim yoksa zeytinsiz kahvaltı edip evdekileride mecbur atacağım:KK66: nasıl birşeyse zeytinleri elledikten sonra ellerim bir tuhaf koktu :KK64:
Sizce neden böyle olmuş olabilir sonuçta benim yazın akçaydan aldığım yeşil zeytinler bile hala suyunda hiç bozulmadan duruyorlar :KK22: Anammm olmadı sabah yeşil zeytin yerim :KK48:

Akşam yemeğinide inanılmaz ama saat 16:00da yedik :KK48:
Eşim çok acıktım iki saat daha bekleyemem diyince hadi yiyelim bari dedim ve şu saate kadar şükür acıkmadım :KK70::KK70::KK70:

Zeytinyağlı barbunya, cacık ve salata yedim :KK66:

Hatta size uyandığımda dışarsı ne alemdeydi göstereyim :KK48:

sabah.jpg
Hava daha aydınlanmamıştı bile ama pazar sabahı o saatte uyanmak çok keyifli geldi bana :KK68:
Sonuçta geçmişte çok geç kalkınca günden bir şey anlamıyordum şimdi hem işlerim yetişiyor hemde doya doya günün tadını çıkarabiliyorum :KK68: daha enerjik olmamda çabası :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Bu arada eşim hafta içi bana karatay tariflerinin olduğu kitabı alacak inşallah :KK48: netten sipariş vereyim dedim kargo ücreti boşuna verme ben bakarım olmadı sen gider Forum İstanbuldaki D&Rdan alırsın dedi :KK66:
Nasılsa özünü kavradım tarifler kitabınıda alınca ne pişirsem derdi olmaz :KK68:

Neyse benim uyku saati yaklaşıyor :KK3:

Ben kaçtım :KK48:
Aşağıdaki arkadaşlar sizlerede iyi geceler ( iki satır yazaydınız iyidi :KK48: )

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Hepinize bol eksili ve az kalorili bir gün diliyorum :KK28::KK28::KK28:

Ben yine bu sabah 06:30da uyandım ( aslında 05:30da uyanmıştımda hadi bir yarım saat daha uyuyayım dedim ama 1 saat oldu :KK48: )
Bir güzel kahvaltımı hazırladım ve sabah kahvaltı keyfimi yaptım :KK66:
Şimdi eşimi işe göndermek için uyandıracağım sonrada sanırım ütülerimi yaparım :KK66:

İyi akşamlar kızlar:KK68:
Yeme düzenim baya karıştı o yüzden menü paylaşmadım kaç gündür:oops:
Düzene gireyimde inşallah paylaşırım:KK69:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3:

Hele şükür annemden dönebildim :KK48:

Dün kafaya koymuştum ya adım sayarı :KK48:
Bugün sağlık ocağını arayıp sordum hatunda var diyince öğlende gittim almaya :KK66:
Hatun telefonda adımı verince tanımadı ama gidince aaa Buse Cerenin annesiydin sen dimi dedi :KK48: Çok sık gitmesek bile kendini cimcime nasıl sevdirdiyse Banu yerine Busenin Cerenin annesi olarak hatırlanıyorum :KK70:
Hatun hemen ölçülerimi ve kilomuda aldığı bir dosya açtı bana ( adımsayarı vermek için şartmış :KK48: )
Bizim sağlık ocağı artık Halk sağlığı merkezi gibi bir yere bağlıymış ( söyledide ben aklımda tutamadım :KK48: )
Bana yerini tarif etti ve telefon numarasıda verdi ( adım sayarı alanlara ücretsiz diyetisyen desteğide veriyorlarmış tabi öncesinde bütün hormon tahlillerini de yapıyorlarmış :KK66: arayıp oradan randevu almam gerekiyormuş )

Vitamin değerlerim içinde doktor Perşembe gel hallederiz dedi :KK70::KK70::KK70:
ARtık ne eksiğim varsa gereken takviyeleride yazar sanırım tabi devlet karşılıyormu ondan emin değilim :KK48:
Bu arada birde reglm olup bittikten sonra gel bir de smear alalım senden ne olur ne olmaz dedi :KK68:
Gerçekten çok güzel ilgilendiler ve adım sayarımı alıp direk anneme geçtim :KK28:

Bu arada hiç doğru dürüst hareket etmediğim bir gündü bugün benim için :KK53: sağlık ocağındana arabayla döndüm 2 kat anneme çıktım ve dönenene kadar çok fazla hareket etmedim:KK53: şu ana kadar sadece 2 - 3 kere lavaboya ve mutfağa kalktığım için 1095 adım atmış oldum o_O
Bakalım yarında normal gündelik hayattımda kaç adım attıyormuşum ona göre hemen kendime güzel bir program yapmam şart çünkü günde 10 000 adımı geçmem şartmış zayıflamak için :KK66: gerekirse evin içinde yerimde koşuyormuş gibi yapacağım ( yani hareket etmiş olmak için ) hatta ip atlarım :KK48:

ARtık her ay sağlık ocağınada gidip hesap vermek zorundayım :KK48: yani kaçamak riski dahada azaldı :KK48:
Karatay yaptığımı söyledim hatta 6 hafta bitti 5.7 kg gitti diyince süper aynen devam et dedi :KK66: O söyledikleri yeri bir arayıp diyetisyenle görüşeceğim ve acıkca diyeceğim ben listeye gelemem karataya devam ona göre bir liste vermene bile gerek yok diye :KK48: çok istiyorsada ona uygun bir şey versin o zaman :KK66:

Hehhh hemen aklımdayken yediklerimide paylaşayım :KK66:

kahvaltı35.jpg akşam34.jpg

Babamın doğum günü münasebetiyle annem Milföyden börek ve kısır yaptı, kızkardeşimde hem amerikan salatası yapmış hemde babam için Tiramisu :63: ama ben sadece kısır ve peynirle fındık yedim ( sağ olsun adaşım fikir verdi kısırın yanına ilave bakımından )

Gün içinde 2 litre içildi ( bugün şişeyle içmeyince zoraki 2litre içtim ama şimdi eve gelince şişemi doldurdum ve yatana kadar en az 750 mllik şişe bir kere biter :KK66: )
Bİr büyük fincanda sütlü kahve şekersiz

Yarın sıvı olayı çok daha güzel olucak inşallah :KK66:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Yine sabahın 6sında uyandım :KK68:
Bu sabah İstanbulda yağmur yağıyor ama yinede hava çok hoşuma gitti :KK48:
Biraz işim var ama henüz çok erken olduğundan ses çıkarmamak için biraz keyif yapacağım :KK48:
Küçük cimcimemde uyandı ( normalde süt verirdim ona ve tekrar yatardı ama dün almayayı unutmuşum :KK48: oda sağ olsun inat etti uyumayacağım cizgi film aç diye :KK48: )

Şu anda birlikte cizgi film izliyoruz :KK48:
Normalde haberleri izlerdim ama cadı zaten süt yok diye bozuldu şimdi birde cizgi film açmasam yine beş karış surat yapıp oturacaktı :KK48:

günaydın kızlar yeni bir güne merhaba.size birkaç kitap önerisinde bulunacağım.en son okuduğum kitap uğur koşar dan Allah de ötesini bırak.gerçekten çok güzel bir kitap.insanı Allah ile yakınlaştırıyor.içimizdeki duyguların tekrar hareketlenmesini sağlıyo.üstelik kısa bir kitap sıkılmadan 2 günde okudum sizin de hayatınızda okumanız gereken bir kitap.şimdi de yine uğur koşar dan Rabbim bana yeter adlı kitabı okuyorum.

Günaydın şekerler:KK68:
Biraz temizlik yapıcam dolapları falan çekeyim sileyim yerleştireyim yatak odası çocukların odası mutfak vs.cuma günüde yardımcı hanım gelecek camlar kapılar banyolar derken evim haftasonuna hazır olur:KK70:temizliğim biter,yemeklerimi yaparım rahat rahat:KK72:cumartesi sabah annem ablam 2 yengem bana gelecekler pazar gecesine kadar kızkızayız:-)eşimle çocuklarıda postalıcam cumartesi gecesi için diğer eve, rahat rahat kalırız :cool:tabi bayadır diğer eve gitmediğimden insan yaşayabilecek durumda olduğunu düşünmüyorum:KK70:yarın sabahta oraya gidip biraz temizlerim yaşanabilecek kadar :p

Yavaş yavaş ders çalışmayada başlamam lazım bu sene son sınıfım alttan dersim kalmaması lazım yoksa bir sene uzar:KK75:
Diyet ne alemde bende bilmiyorum bir öğün dikkat ediyorsam diğer öğün şaşıyor:confused:bunada bir dur demem lazım:KK51: ekimde 3 günlük bosna hersek gezisi yapıcaz bol bol yürücez haliyle ve ben tıkanmadan rahat yürüyebilmem için biraz kilo vermeliyim vede yürüyüşlere başlamalıyım yoksa 3 adım atar tıkanır kalırım:KK23:
Benden haberler böyle:KK37:

kızlar bana yardımcı olun.biraz özel ama beni en iyi siz anlarsınız onun için konuyu size açmaya karar verdim.ben önceden gayet fit bir bayandım.ne zman hamile kaldım ve çocuk doğurdum akabinde depresan ilaçlara başladım 20 kiloya yakın bir kilo aldım.haliyle vücudum deforme oldu.ayrıca kocaman bir popo ve göbeğe sahibim.hal böyle olunca ben eşimden uzaklaşmaya başladım cinsel yönden çünkü kendimi ben beğenmiyorum ki o nasıl beğensin.cinselliği yaşarken bile kilolarımı düşünüyorum acaba şimdi göbeğime bakıyo mu sırt yağlarıma ellediğinde kendini nasıl hissediyo falan hep bunları düşünüyorum ve sonuçta zevk almıyorum artık.hatta onu sıklıkla red ediyorum.kendime güvenim hiç yok kızlar ne dışarda ne de evde.önceden 36 38 bedene girerken şimdi 44 bedenın dar gelmesi beni kahrediyo.işin kötü yanı buna çok üzülüyorum ama diyetlerim kalıcı olmuyo.bir gün çok sıkı diyet yapıp ertesi gün bozabiliyorum ve herşey sil baştan başlıyo.kebndime artık DUR demeliyim.yiyecekleri elimle itmeliyım.başka bir konu da şu.iki yıl boyunca ağır depresyon ilaçları kullanıyordum günde içtiğim ilaç sayısı 9 du.bu geçtiğimiz temmuz ayında doktora ve kimseye danışmadan ilaçlarımı bıraktım çünkü hızla kilo aldırıyordu bu ilaçlar.bunu sadece size söylüyorum.eşim annem büütün yakınlarım ilaçları kullandığımı sanıyorlar.biliyorum yaptığım şey hiç iyi değil ama siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız.tekrar söylüyorum.güvenim yerlerde.bir an önce silkelenip kendime gelmeliyım.lütfen bana güven ve cinsellik konusunda yardım edin.önerilerinizi bekliyorum.

Günaydın şekerler:KK68:
Biraz temizlik yapıcam dolapları falan çekeyim sileyim yerleştireyim yatak odası çocukların odası mutfak vs.cuma günüde yardımcı hanım gelecek camlar kapılar banyolar derken evim haftasonuna hazır olur:KK70:temizliğim biter,yemeklerimi yaparım rahat rahat:KK72:cumartesi sabah annem ablam 2 yengem bana gelecekler pazar gecesine kadar kızkızayız:-)eşimle çocuklarıda postalıcam cumartesi gecesi için diğer eve, rahat rahat kalırız :cool:tabi bayadır diğer eve gitmediğimden insan yaşayabilecek durumda olduğunu düşünmüyorum:KK70:yarın sabahta oraya gidip biraz temizlerim yaşanabilecek kadar :p

Yavaş yavaş ders çalışmayada başlamam lazım bu sene son sınıfım alttan dersim kalmaması lazım yoksa bir sene uzar:KK75:
Diyet ne alemde bende bilmiyorum bir öğün dikkat ediyorsam diğer öğün şaşıyor:confused:bunada bir dur demem lazım:KK51: ekimde 3 günlük bosna hersek gezisi yapıcaz bol bol yürücez haliyle ve ben tıkanmadan rahat yürüyebilmem için biraz kilo vermeliyim vede yürüyüşlere başlamalıyım yoksa 3 adım atar tıkanır kalırım:KK23:
Benden haberler böyle:KK37:
açık öğretim mi okuyorsun Ayşe abla hangi bölümdesin bende türk dili edbiyatı son sınıfım bu yıl.aslında geçen yıl son sınıftı ama alttan dersler kaldı.bu sene inşallah biter

açık öğretim mi okuyorsun Ayşe abla hangi bölümdesin bende türk dili edbiyatı son sınıfım bu yıl.aslında geçen yıl son sınıftı ama alttan dersler kaldı.bu sene inşallah biter
Evet tatlım aöf sosyoloji 4.sınıfım benimde alttan derslerim var bir tanesini bu dönem aldım kalan 2 sinide gelecek dönem alıcam inşallah bu yıl mezun oluruz:KK19:

kızlar bana yardımcı olun.biraz özel ama beni en iyi siz anlarsınız onun için konuyu size açmaya karar verdim.ben önceden gayet fit bir bayandım.ne zman hamile kaldım ve çocuk doğurdum akabinde depresan ilaçlara başladım 20 kiloya yakın bir kilo aldım.haliyle vücudum deforme oldu.ayrıca kocaman bir popo ve göbeğe sahibim.hal böyle olunca ben eşimden uzaklaşmaya başladım cinsel yönden çünkü kendimi ben beğenmiyorum ki o nasıl beğensin.cinselliği yaşarken bile kilolarımı düşünüyorum acaba şimdi göbeğime bakıyo mu sırt yağlarıma ellediğinde kendini nasıl hissediyo falan hep bunları düşünüyorum ve sonuçta zevk almıyorum artık.hatta onu sıklıkla red ediyorum.kendime güvenim hiç yok kızlar ne dışarda ne de evde.önceden 36 38 bedene girerken şimdi 44 bedenın dar gelmesi beni kahrediyo.işin kötü yanı buna çok üzülüyorum ama diyetlerim kalıcı olmuyo.bir gün çok sıkı diyet yapıp ertesi gün bozabiliyorum ve herşey sil baştan başlıyo.kebndime artık DUR demeliyim.yiyecekleri elimle itmeliyım.başka bir konu da şu.iki yıl boyunca ağır depresyon ilaçları kullanıyordum günde içtiğim ilaç sayısı 9 du.bu geçtiğimiz temmuz ayında doktora ve kimseye danışmadan ilaçlarımı bıraktım çünkü hızla kilo aldırıyordu bu ilaçlar.bunu sadece size söylüyorum.eşim annem büütün yakınlarım ilaçları kullandığımı sanıyorlar.biliyorum yaptığım şey hiç iyi değil ama siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız.tekrar söylüyorum.güvenim yerlerde.bir an önce silkelenip kendime gelmeliyım.lütfen bana güven ve cinsellik konusunda yardım edin.önerilerinizi bekliyorum.
Canım benim tabiki bizle paylaşabilirsin birbirimize anlatmıcaz da kime anlatıcaz kimle paylaşabilirizki bunları:KK19:
öncelikle ilaçlarnı düzenli olarak içmelisinki kafan rahat olsun,benimde kan ilaçlarım var iştah açtığını bile bile içiyorum yani içmek zorundayız tatlım:KK56:
hiç birimiz kilolu doğmadık bitanem hep doğumlardan sonra aldık yani bu sana özel bir durum değil hepimiz aynı durumdayız:KK66:
Üstelik sen bizm kadar kilolu değilsin çok az bir kilon var ve karar verdiğin her an bunlardan da çok çabuk kurtulabilirsin motivasyonunu lütfen yüksek tut:KK37:
Diğer konuya gelince boşuna stres yapıp canını sıkıyorsun tatlım,eşine ve kendine bunu yapma belkide diyete adapte olamamanın sebebi budur:KK66:
Emin ol erkekler için o durumdayken zayıf şişman farketmiyordur boşuna canını sıkıyorsun:p
He ne yapabilirsin eğer rahatsız oluyorsan ışıkta eşinin yanında soyunup giyinmessin olur biter:KK66:loş ortam tercih et hatta karanlık böyle kendini daha rahat hissedersin:cool:ama asla eşini itip reddetme canım senden uzaklaşmasına sebep olursun aksine yakın davran şaşırt aşk tazeleyin:KK71:
kız biz napalım 100 kiloyuz:KK71:
Birazdan banucum gelir seni terapiye alır merak etme:KK70:
Derdin bu olsun şekerim çözeriz:KK16:

Canım benim tabiki bizle paylaşabilirsin birbirimize anlatmıcaz da kime anlatıcaz kimle paylaşabilirizki bunları:KK19:
öncelikle ilaçlarnı düzenli olarak içmelisinki kafan rahat olsun,benimde kan ilaçlarım var iştah açtığını bile bile içiyorum yani içmek zorundayız tatlım:KK56:
hiç birimiz kilolu doğmadık bitanem hep doğumlardan sonra aldık yani bu sana özel bir durum değil hepimiz aynı durumdayız:KK66:
Üstelik sen bizm kadar kilolu değilsin çok az bir kilon var ve karar verdiğin her an bunlardan da çok çabuk kurtulabilirsin motivasyonunu lütfen yüksek tut:KK37:
Diğer konuya gelince boşuna stres yapıp canını sıkıyorsun tatlım,eşine ve kendine bunu yapma belkide diyete adapte olamamanın sebebi budur:KK66:
Emin ol erkekler için o durumdayken zayıf şişman farketmiyordur boşuna canını sıkıyorsun:p
He ne yapabilirsin eğer rahatsız oluyorsan ışıkta eşinin yanında soyunup giyinmessin olur biter:KK66:loş ortam tercih et hatta karanlık böyle kendini daha rahat hissedersin:cool:ama asla eşini itip reddetme canım senden uzaklaşmasına sebep olursun aksine yakın davran şaşırt aşk tazeleyin:KK71:
kız biz napalım 100 kiloyuz:KK71:
Birazdan banucum gelir seni terapiye alır merak etme:KK70:
Derdin bu olsun şekerim çözeriz:KK16:
çok teşekkür ederim moral verdin bana.evet aslında kendimi toparlasam gelecek yaza yine ski gülşen olarak girebilirim ölüm dışında herşeyin çaresi var
o konuya gelince zaten ablacım karanlıkta yapıyoruz biz:)

X