Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrr

Herkese hayırlı sabahlar

Eşim sabah erkenden arkadaşıyla bir iş için evden çıkınca az daha uyuyayım dedim ama sağ olsun küçük cadı 9da hortladı ve benide rahat bırakmadı
İnatla yatakta dönüp durdum 1 saat oda inatla 2 dakika arayla gelip anne çizgi film açsana, anne internet olmuyor ( tabletinden çizgi film izlemek istemiş açılmamış sayfa oda internet koptu sanmış ), anne tuvaletteyim gel popomu sil.... diye diye beni deli etti
En sonunda pes ettim ve yataktan çıktım
Biraz etrafı toparlayıp kahvaltı hazırlayayım dedim o arada eşim bilgisayarda birşeye bakmamı isteyince başına oturmuşken sizlerede bir selam vereyim dedim

Hesapta erken kalkacaktım ama sabah 4e kadar yine sıcaktan uyuyamayınca yalan oldu erken kalkmak
Bu gün kafaya koydum akşam erken yatacağım uyuyamasamda dönüp durucağım öbür türlü TV izliyeyim az derken bazende birşeylere dalip iyice uykum kaçıyor
Erken kalkmam şartttttttttttt

Neyse yataktan çıktığımdan beri şaban gibi su içip durdum metabolizmam çalışsın diye bari kahvaltımı ( öğlenle bir ) yapayım da kalan işlerimi bitireyim eşim bir iki saate kadar gelir nasılsa

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrrrr

Bugün hesapta dışarı çıkacaktım ama kızkardeşim bize gelince kaldı
Bende bari annemleride çaya davet edeyim dedim ve akşamı yaptık

Herkesi yolcu edince hemen atladım bende buralara

Bugun kı menum

Sabah
1 yumurta
Domates
Salatalık
Bıraz peynır
2 dılım eköek
3 zeytın

Oğle

4 tane kanat
4 kasık bulgur pilav
Salata

Akşam

1 kase çorva
1 dilim ekmek

Meyve
Menün güzel görünüyor spor ve bol suylada desteklediysen harika olmuş olur
Deyinmeden geçemicem çorbayla ekmek aynı şey çorba içersek ekmek yemiyoruz

merhaba arkadaşlar,
bol hareketli ve keyifli bir hafta diliyorum herkese...
dün keyifli bir gün geçirdik bol bol gezdik ,yalnız yeme faslı dışarda olunca biraz kaçamaklı oldu...
bakalım cumaya kadar toparlaım inşallah..
az önce biber pişirdim kendime yoğurtla yiyeceğim şimdi...

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrrr

Sabah pek fazla işim yoktu sayılır ( geceden herşeyi halledince iyi oldu )
Kızlarla kahvaltı edip biraz vakit geçirdikten sonra komşu öğle kahvesine geldi ( tamda KKya girmeye niyetlendiğimde )
Uzun zamandır görüşmemiştik ( tatildeydi kendisi ) ve fırsat bulmuşken uzun uzun sohbet ettik
Öğleden sonrada kendime yeni aldığım ayakkabıları ufak bir tadilat yapılabilirmi diye ayakkabıcıya götürdüm ( hiç ayakkabıyı bozmayalım iade et şu şu mağazaya git benden selam söyle orada kesin ayağına göre bulursun dedi )
Artık yarın annem onları iade edecek mecbur
Ordanda kızları ve büyük kızın bir arkadaşını alıp Forum istanbula götürdüm
Kendine daha şimdiden mezuniyet için abiye bakıcaktı hatun arkadaşınıda fikir versin diye yanımıza aldık
Rahat 2 saat AVMde dolandık durduk hatta çok istediği bir mağazaya girip bir tane abiye denedi tabi biz düğün için dedik sonuçta mezuniyet desek bu zamanda ne mezuniyeti derler adama
Aslında çok yakıştı ama şimdi heveslendi ya kilo vereceğim diye o yüzden mezuniyetine yakın alıcağız zaten şimdi sadece bir heves edip giydi :)

DÖnüşte anneme geçtik direk yemeğe çağırdı diye ve daha saat 4e geliyordu diye birde şekersiz birer sütlü kahve içtik :)
Yemekten sonra eşimle babam biraz maç izlediler ve Allahtan ilk yarıdan sonra evimize geldik

Anam kızkardeşim tatile gitti ya artık anam bana can sıkıntısından sardırır ille gel diye
Yarında ille karnıyarık yapıcağım gel diye tutturdu :) gündüzde çocuğu parka götürürüz dedi tamam yemek derdim olmayacak ama her gün her günde ne yapayım orada üstelik evde olunca işim biter bitmez ne güzel kkya giriyorum Neyse artık cepten idare etmeye çalışacağım çarşamba günü içinde çakma eltimle plan yaparım hem anamdan kaçarım hemde onla dışarda da olsak rahat rahat bızıklarım cebimi anam eski kafalıdır biraz fazla bızıklayınca bakıyor kim ne yazıyor diye birşey demez ama o an fazla bızıklayıncada alınır işte benle sohbet edeceğine telefona daldın diye

Fazlam var diyordum ya onunda sebebi anlaşıldı bugün regl olmaya başladım inşallah cumaya kadar biterde fazlalıklarıda atarım olmadı artık bir sonraki hafta ben eksi çıkmazsam ne ceza verirseniz razıyım

Bu arada benim büyük kız 3 gündür cebine yüklediği iki spor programını yapıyor yarın inşallah fazla ağrım olmazda bende başlarım ( tembihledim günde iki kere yapıyorsan bari birini birlikte yapalımda bende ufak ufak alıştırayım kendimi diye oda tamam dedi )

Bu arada iki gündür yine menümü ihmal ettim

İnstagramda bile paylaşmaya fırsatım olmadı ama aklıma gelmişken buraya yazayım bari

Dün;

Kahvaltı; ( saat 11i bulmuştu maalesef )
2 KK beyaz peynir
5 zeytin
1 domates
1 salatalık
1 haşlanmış yumurta

Öğlen; ( saat 17:30 gibi yedik akşamla bir oldu )
6 - 7 kaşık melemen
1 kase yoğurt
1 kase salata ( orta boy )

Akşam; ( annemler çaya gelmişti )
3 bardak şekersiz çay
1 ufak kurabiye
3 ufak grissini

Bugün;
Kahvaltı;
Dünkünin aynı :)

Öğlen;
dışardaydık o yüzden sadece 4 - 5 cubuk kraker ve 1 adet yulaflı bisküvi
( ay sonu olunca dışarda yemek yemeyi aklımızdan geçiremedik

ara;
1 şekersiz bol sütlü kahve

Akşam;
1 tabak nohut
3 yk pilav
1 büyük tabak çoban salata

ara; anamlardan dönmeden
Büyük kızımın elinden az şekerli türk kahvesi :)

İnşallah yarın daha iyi olur ve bende tekrar resimlerle paylaşırım yediklerimi

Ozaman aramıza tekrar hoşgeldin diyelim

Gerçi bu ara pek tek tabanca takılıyorum topikte ama neyse
Nasılsa millet toparlanır yakında

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrrr

Herkese bol eksili az kalorili bir gün diliyorum

Dün Allahtan evi derli toparlı bırakıp yatmıştım ki bu sabah pek işim yoktu :)
Geç yatmama rağmen eşim işe giderken beni uyandırınca tekrar yatmadım bir güzel kahvaltımıda ettim
Öğlende de inşallah kızımla sporumuzu yapacağız

Rabbim hepimize hedeflerimize ulaşmayı en kısa zamanda nasip eder inşallah Aminnnnnnnn

merhaba arkadaşlar,
pıtırcanımdan ancak fırsat bulabildim...

gündüz öğünlerimi düzene koydum sayılır ancak akşamları biraz abartıyorum sanırım...

dün;
kahvaltı:
1 dilim kızarmış ekmek
1 dilim peynir
2 zeytin
domates,salatalık
2 fincan çay

öğlen:
1 tabak yoğurtlu biber
1 dilim ekmek

akşam:
1 kase mercimek çorbası
7 tane fırında köfte(kızartma olmaması bir nebze idare eder sanırım)
2 tane salatalık turşusu
1 bardak diet kola

su:2 lt
spor:30 dk yürüyüş

dün akşam etimek aldım ekmeği azaltmak için ...ekmeği genelde kahvaltıda tüketmeye çelışıyorum ama yinede diğer öğünlerde isteniyor bazen....

bu sabah kahvaltıda;
2 etimek
domates ,salatalık
2 zeytin
1 dilim peynir
1 fincan çay

ara:
1 muz

öğlen:
sütlü nescafe
10 tane bisküvi

akşam:
karnıyarık(patlıcanları kızartmadan pişiriyorum yemeğimi)
2 kaşık pilav(sız olmuyor )
1 kase cacık

su:2 lt
spor: şimdilik yok....

Ozaman aramıza tekrar hoşgeldin diyelim

Gerçi bu ara pek tek tabanca takılıyorum topikte ama neyse
Nasılsa millet toparlanır yakında

elimden geldiğince uğramaya çalışıyorum bende cecocum ama malesef kimsecikler yok,böyle oluncada insanın yazası gelmiyor....takım toparlansa biraz hareketlense motivasyon için çok iyi olacak

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr

Hele şükür evime gelebildim
Öğle yemeğinden sonra kızçelerimle yürüyerek parka gittik tabi annemide çağırdık
Benim ufaklık Scooterıyla dolandı, bol bol oyun oynadı bizde o arada annemle şekersiz sütlü kahvemizi içtik ( hatun bir çantaya termosla kaynamış su, süt, fincanlar ve kavanoz içinde kahvesini de koymuş )
Tabi benim büyük kız anneeee inanmıyorum yaaa falan moduna girdi ama baktı parkta millet cimlere oturup neredeyse piknik yapacak hemen lafını geri aldı yine bari göze çarpmıyorsunuz ve bukadar abartmıyorsunuz diye

Saat akşam 6ya kadar parktaydık ( tabi bir ileri bir geri kızı oynatmak çoğu zaman bana düştü ablamız mızıkınca )
Dönüştede yine yürüdük ve toplamda 30 dakika yürüşüm oldu bu sayede ( az belki ama en azından bir başlangıç )
Yarında çakma eltimle ( eşimin amca gelini ) başka bir parka gideceğiz
Artık orada kızımı ikna edebilirsem kardeşiyle ilgilenmesi için bende çakma eltimle karşılıklıı sporumu yaparım inşallah

Hemen aklımdayken yediklerimide paylaşayım :)

Yarım saatcikte olsa yürüş yapmış oluyorum ve inşallah yarın dahada güzel spor yapacağım
Gün içinde 2 litre suyumu içtim ama yatana kadar 3 olur o

elimden geldiğince uğramaya çalışıyorum bende cecocum ama malesef kimsecikler yok,böyle oluncada insanın yazası gelmiyor....takım toparlansa biraz hareketlense motivasyon için çok iyi olacak

Dediğin gibi çoğu zaman kimse olmuyor ama kimse yok diye tek tük gelenlerde uzak kalırsa zaten toplanamayız
Umarım herkes ufak ufak toparlanırda eskisi gibi daha hareketli olur buraları

Neyse kızlar bayadır pc başındayım bana müsaade

Azda eşimle ilgileneyim çaktırmıyorum ama kaçtır bana cins cins baktığını yakaladım
Biraz tavla oynayayım herifimle birde kahve keyfi yapalımda erken yatarım bende inşallah malum erken kalkma niyetim var

Gelenler olursada artık hoş sohbetler diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…