Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

selam kızlar;
bugünkü menüm dün palnladığım gibi olmadı bakalım yarına ne süprizle karşılaşacağımmerakla bekliyorum
sabah:
2 ev poğaçası
domates salatalık
2 fincan çay

ara:
2 dilim kek
2 fincan çay

öğleden sonra:
2 ev poğaçası
1 dilim kek
2 fincan çay

akşam:
1 şeftali ve üzüm ve karpuz

su:2 lt
spor:1 saat sahilde yürüyüş

Anam az daha yediklerimi paylaşmayı unutuyordum

Bugün resimli değil kusura bakmayın

Sabah;
1 domates
1 salatalık
2 KK beyaz peynir
6 siyah zeytin
3 ufak parça kaşar peyniri az yağlı
Maalesef evde yumurta kalmamıştı ve biraz zevksiz bir kahvaltı oldu bana göre

Öğlende;
Döner eti ve Ayran yedim ( ekmeğinden çok az yedim )

Akşam;
2 haşlanmış tavuk budu
1 domates
1 salatalık
4 - 5 parça kavun

yarım saat sonrada şekersiz çay

Gün içinde de toplam 2.5 litre su içtim inşallah yarın daha çok olur

Günaydın hayırlı cumalar kızlar
Forumun yenı hlıne alışamadığımdan açıkcası çok fazla itici geldiğinden girmiyorum.
Kilolar ne durumda inşallah güzel kilolar verilmiştir.
Bildirimlerinizi yapmayı unutmayın .
Bı geçmişe bakayım sonrad listemizi ayrlıyım.

Geçmiş olsun tatlım
Banucum sana ve eşine çok çok geçmiş olsun canım

***8.TAKIM 375.ETAP***

Moni (103,9/ / /% )
Ceco34 (121,2/ / /% )
Adayaren (72,0/71,6 / 0,4/%0,56 )
Berkuras (101,0/ / /% )
Mavı_gunbatımı (64,7/ / /% )
Supertaktak (73/ / /% )yeni üye kilosu 2 ye bölündü hedef kilo 55
Damla_1(55,0/ / /% )yeni üye kilosu 2 ye bölündü hedef kilo 46

8.TAKIM ORTALAMASI %

***8.TAKIM 375.ETAP***

Moni (103,9/ / /% )
Ceco34 (121,2/ / /% )
Berkuras (101,0/ / /% )
Supertaktak (73/ / /% )yeni üye kilosu 2 ye bölündü hedef kilo 55
Damla_1(55,0/53,4 /1.6 /%1.45)yeni üye kilosu 2 ye bölündü hedef kilo 46

8.TAKIM ORTALAMASI %

***8.TAKIM 375.ETAP***

Moni (103,9/ 103,9/ 0/% 0)kilosu sabit
Ceco34 (121,2/ 121,2/0 /% 0)kilosu sabit
Berkuras (101,0/ 100,9/0,1 /% 0,10)
Damla_1(55,0/ 53,4/ 0,8/% 1,45)yeni üye kilosu 2 ye bölündü hedef kilo 46

8.TAKIM ORTALAMASI %

Süpertaktak bu hafta listeye almıştım seni ama bugün kilo bildirmediğinden dolayı listeden çıkarttım.

***8.TAKIM 375.ETAP***

Moni (103,9/ 103,9/ 0/% 0)kilosu sabit
Ceco34 (121,2/ 121,2/0 /% 0)kilosu sabit
Berkuras (101,0/ 100,9/0,1 /% 0,10)
Mavı_gunbatımı (64,7/64,7 /0 /% 0 )kilosu sabit
Damla_1(55,0/ 53,4/ 0,8/% 1,45)yeni üye kilosu 2 ye bölündü hedef kilo 46

8.TAKIM ORTALAMASI % 0,35

Kızlar kilo bildirmediniz kilonuzu sabit yazdım lütfen bir daha cuma günleri kilo bildirmeyi unutmayın o gün işiniz varsa perşembeden bi şekilde bildirin

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrrrr

Sabah çok erken evden çıkınca bir türlü uğrayamadım tabi benim bildirimde yarına kaldı ister istemez
Bütün gece hiç gözüme uyku girmedi kendi kendime sıkıntı yaptım nasıl geçicek nasıl olucak diye ama çok şükür hiçte endişelendiğim gibi değilmiş
Hastanede endoskopi için eşim ilk sıradaydı ama yinede bir yarım saatten az fazla doktoru bekledik.
Eşime lokal anestezimi yoksa tamamen mi uyutalım seni demişler oda Allahtan tamamen demiş
İşlemin yapıldığı odada anesteziyi yapmışlar ve nasıl birşey anlamadım anında uyumuşum dedi
Uyandığında hiç bir şey hissetmemiş hatta baya uzun uyuduğunu düşünüyordu ayıldığında
O halini keşke kameraya çekseydim gerçekten çok şekerdi o hali
Kikirdeyip durdu hatta bir ara aşkını ilan edip tutturdu bir öpücük versene diye
Ay sanki işleme değilde stand up gösterisine gittik eşim anestezinin etkisiyle gülüp durdu bende onun haline gülmekten resmen yerlere yattım

Şükür önemli birşey çıkmadı;
Çoğu insanda olan gastrit, reflü falan çıktı birde yemek borusunda minik minik sıyrıklar varmış oda devamlı boğazında yanma hissi yapıyormuş ama doktor önemli birşey değil ilaçla geçer dedi
3 ay sonra tekrar gel şikayetlerin devam ederse dedi ve bu arada şeker ilacınıda yarıya düşürdü ( mide bulantısını o yapıyormuş )

Öğleden sonra onun dışarda işleri oluncada bende kızlarla kendimi anneme attım.
Yemeğimide orada yedim kahve faslından sonrada kendimizi çocuklarla parka gittik
Çocuklar bol bol oynarken ( kızkardeşimin ikizleride vardı ) bizde annem ve kızkardeşimle bol bol sohbet ettik

Akşam yemeğimizide yedikten sonra mutfağı toparlayıp çayıda koydum kendimi hemen buraya attım
Çok şükür bu günüde hasarsız atlattım sayılır

Canım kusura bakma hastane telaşına düşünce aklıma gelmedi bildirim olmadı yarın yaparım diyordum sonradan ama liste çıkmış bile. Aklıma gelseydi en azından sana mesaj atardım
Bu arada sabit yazdığın için teşekkür ederim regl öncesi olduğumdan biraz ödemim var ama inşallah önümüzdeki hafta daha az olur
Benim kızla pazartesi itibaren sporada başlıyoruz inşallah fark daha güzel olur bundan sonra

Tekrardan çok geçmiş olsun banucum sorun çıkmamasına sevindim
Tatlım sana her şekilde ulaşabilirim o yüzden sorun yokBugün hastanede olacağını bildiğimden telaşında var haliyle sabit yazdım yoksa normalde unutsaydın mesaj atar sorardım en azından kız cecoş kilon kaç diye
Sitemim haber vermeden yok olanlara

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr

Sabahtan beri ancak uğrayabildim malum eşler evde olunca işler hiç bitmiyor
Öğlende minik kuşumun bir elbisesi aklıma geldi onu giydireyim dedim ama nereye kaybolduysa bulamadım
Hatta işi abartıp bütün dolabını indirdim yere
Zaten düzenliyecektim bari o elbisesinide bulayım dedim ama nafile
Bakmadığım yer kalmadı ama yinede bulamadım

Kızkardeşime ödünç vermiştik acaba geri vermedide benmi unuttum diye onu bile aradım oda yok ben anneme geldiğimde getirmiştim çok oluyor sana geri vereli dedi
Hadiii bu seferde annemi aradım
Oda demezmi kim bilir nereye tıktınız bende yok diye

Hadi neyse dedim kendimizi dışarı attık yeğenlere doğum günü hediyesi almak için
İkisinede alt üst birer takım yaptım ve düşündüğümden biraz fazla para harçadım
Eve gelince elbise arayışına devam ettim ama evin içinde bakmadığım yer kalmadı kim bilir kimin evinde üstümüzü terledi diye değiştirdik de unuttuk
Neyse elbet çıkar meydana hayır seneye yazada olmaz bari bu sene dilediği gibi giysim dedim oda olmadı

Allah bilir gözümün önünde bir yerlerdedirde ben görememişimdir
Çıkar elbet meydana

Biraz sonrada hazırlanıp kızkardeşime gideceğiz doğum günü için
Aslında doğum günleri iki gün sonra ama onlar tatile gideceğinden erken kutlayacağız bu sene
Bugün kardeşimin eşinin doğum günü, yarın evlilik yıldönümleri bir sonraki günde çocukların doğum günleri
İstese ayarlayamaz insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…