Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

gayet güzel menü akşamları kaçırmasak daha güzel olacak

canım bu akşam leslieye başlamayı düşünüyorum birazda mekik yapmak istiyorum

canım bu akşam leslieye başlamayı düşünüyorum birazda mekik yapmak istiyorum

Leslie çok tavsiye ederim :) İki sene önce 64 kilolardaydım boyda kısa 153 yani tostop bişeydim. Leslie + Slim in 6 diyet yaparak 52 lere kadar düşmüştüm :) Şimdi neden yapmıyorsun dersen üşengeçlik o zaman nasıl bir hırs yapmışsam artık. Şimdi sadece açık havada yürüyüşle idare ediyorum..

Selam canlarım oh oh sohbetler edilmiş,takım eski güzel havasına gelmiş:)çok sevindim bu duruma.inşallah güzel motivelerle güzel kilolar vercez.yarın cuma ve bildirim günü aman dikkat.ben kilo aldım sizlere güveniyorum yarın takımın ortalamasını yükseltip ceza almamızı engeliceksiniz,ben düşürücem ortalamayı çünkü
Hadi ben kaçtın işler beni bekler.

İnşallah bir gayret edersek :) Bende bugün mutluyum. Kaç gündür normalde 53.4 de bıraktığım kilo birden sabah 55 lere yükselmişti şok oldum resmen. Hani ne yedim de o kadar yükseldi tamam biraz karbonhidrat fazla ama o kadarda olmaz diyordum. Sebebini buldum neden o kadar yüksek çıkmış. Geçen hafta hasta olduğum için fazla su içememiştim 1,5 litre diyordum ama içtiğim su bazen 1.5 litreyi bulmuyordu. Vücud susuz kalınca boşaltım yapamadı. Dün önceki gün 2,5 litre içtim bugünde öle olacak ama iki gündur kilom 53.8 buna şükür biraz daha suyu ihmal etmeyip yürüyüşe devam edersem sanırım eksileeri de göreceğim

gayet güzel menü akşamları kaçırmasak daha güzel olacak

evet ya akşama kadar iyi gidiyor akşam eve gidiyorum tabii herşey elimin altında olunca kaçıyor
işyerinde bişey yok yiyemiyorum çok iyi oluyor yemekhanenin yemeklerde berbat evdev taşıyorum sefer tasım var

merhaba kızlar yarın sabah giremeyebilirim belki diye şimdi yazıyorum :)
geçen haftaki kilom: 65,5
bu hafta 64,6
fark 0.9
65,5/64,6/0,9/%1,37

Son düzenleme:
Menüm
Sabah
2 dilim çavdar ekmek
2 peynir

Ara
3 kaşık aşure (bu aralar arkadaşlar çok getiriyor:))
3 çizi

Öğle
1 kase yoğurt
1 milföy peynirli börek
1 salatalık

Ara
1 orta şekerli Türk kahvesi
patlamış mısır (iştahımı kesiyor )
1 elmalı tarçınlı tart

Akşam
1 lipton beşli çay
1 lipton form çay

Su :2,5 litre
Spor : 80 dk yürüyüş

Son düzenleme:
Selamün aleyküm kızlarrrrrrr

Gezenti ceco geldiiiiiii

Bugünüde Allahın izniyle güzel atlattım diyebilirim
Gün benim eve baya uzaktı ama sora sora bağdat bulunur misali hayatımda ilk kez arabayla Pendike gittim daha doğrusu kaynarcaya Eşimin yengeside benle birlikte diyetisyene gittiğinden yolda ara öğünümüzü yaptık sütle hem çok acıkmayalım hemde gittiğimiz yerde kuran okunana kadar saatimiz şaşmasın diye
Ev sahibi 2 çeşit hamur işi, mercimek köftesi, tavuklu yoğurtlu karışık bir salata, çiko soslu kek ve aşure yapmıştı ama ben tabiki kendimi bozmadım
Sadece tabağımdaki 2 mercimek köftesini ve 1 kaşık o tavuklu yoğurtlu karışımdan ( pek beğenmedim o ayrı ) yedim ve şekersiz çayımın yanında bir avuçta leblebi yedim
Benle birlikte perhizini sıkı tuttuğunu idda eden eşimin yengesi maşallah hamur işi hariç hepsini silip süpürdü
Aşurenin bile sadece 2 tatlı kaşığı alarak tadımlık yedim

İster istemez diyetimizden konuşunca eşimin halaları hadi sen tutuyorsun ama maşallah yengemiz ( görümceler yani ) silip süpürdü kesin yakında vazgeçer yine dediler
Daha evvel kaç kere başlayıp 10 gün sonra pes etti ama inşallah bu sefer oda dayanırda oda kilolarından kurtulur

ablam evi değiştiryorsun sanırım Allah yardımcın olsun
Düğünü yapmadınız dimi ablam

Ayşenin yerine ben cevaplıyayım bari
Yok henüz düğün yapmadılar kadıncağız bir taşınsın az rahat etsin çocuklarında okulu bitince evlenirler nasılsa acele etmesinler hiç

sporda olsaymış iyiymiş ama sen bu ara koşturuyorsun dengeleyeceğini düşünüyorum.
ayrıca güne gittiğinde dikkat et ayşe ablam çekmesin saçlarını

Çok şükür bu günü atlattım
Bir sonraki gideceğimiz akrabayada tembihledik bize uygun birşeyler hazırlasın diye olmadı ben kendi yemeğimi götürüp bir güzel yerim orada nasılsa yabancı yok
Bir kişiden sonrada bana gelicekler ( KPnin ölüm yıldönümü ) o gün ben tavuk pilav falan düşünmüştüm ama eşimin yengesine ve kendime ekstradan bol salata ve ayran ilavesi yaparım Biz pilavın sadece tadına bakarız sonra tavuk ve salata yeriz diye düşündüm

Anammmm aklımdayken günlük menümüde yazayım

Uyanır uyanmaz;
1 büyük fincan sıcak elma sirkeli su

Kahvaltı;
Bu sabah canım hiç birşey istemedi birde geç kalacağım diye acele ettim o yüzden ;

1 elma
1 mandalina
1 yeşil çay

ara;
1 ufak süt

Öğlen;
2 mercimek köftesi
1 kaşık tavuklu yoğurtlu salata
1 avuç leblebi
3 şekersiz çay

ara;
2 tatlı kaşığı aşure

akşam; ( eşimin canı kahvaltı istemiş )
3 dilim ekmek
2 KK beyaz peynir
3 dilim sucuk
Domates
Salatalık
2 bardak şekersiz çay

Birazdan da kendime yeşil çay yapacağım

Bugün pek su içemedim :26: ancak 1 litre olmuştur :26: neyse yatana kadar 1 litre daha bitiririm inşallah
Sporumda yok maalesef
Neyse önümüzdeki hafta çok daha iyi olucak inşallah bu arada yarından itibaren ip atlayacağım evde
Hiç yoktan iyidir

Konuşamıyoruuum
MENÜM:
SABAH:
1simit
peynir

ÖĞLE:
1tabak mantar yemeği
1tabak makarna
salata
4 kaşık yoğurt

ARA:1tane muz,yarım elma

AKŞAM:
1avuç leblebi

SPOR:1.saat 20 dak.yürüyüş :)

merhaba kızlar yarın sabah giremeyebilirim belki diye şimdi yazıyorum :)
geçen haftaki kilom: 65,5
bu hafta 64,6
fark 0.9
65,5/64,6/0,9/%1,37

Cnm maşallah sana beni de motive et noluuur. 63.9 gördüğüm gibi şımarıp bir yedim o kadar olur menümü yazmaya utanıyorum. Akupunktur a başlıyıcam kafama koydum çünkü 1 aydır fena bi iştahla takıldım kaldım 64-65 arasına

Kalkınca : peynir

Sabah : domates - peynir - salatalık - zeytin - kavurma - reçel - bal - kaymak - fındık ezmesi - 4 dilim ekmek

Ara : fındık ezmesi

Öğle : kavurma - ekmek - yoğurt - lactamil

Ara : fındık ezmesi - cevizli sucuk

Akşam : karnıyarık - yoğurt

Ara : cevizli sucuk

Kan ilacı ve vitamin ilacıma yeniden başlamak iştahımı açtı belki de ama emzirince içmem gerekiyo sonra halsiz kalıyorum

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrrrr

Herkese Hayırlı Cumalarrrrrrr
RAbbim gönlünüzden geçenleri sizlere hayırlı kılsın ve en kısa zamanda şu mübarek günün yüzü suyu hürmetine hepinizin önünüze sunsun ....Aminnnnnnnnnnnnnn

Bugün Allahın izniyle Aşure yapacağım
İnşallah kıvamı ve lezzeti güzel olur eşim cinstir beni kızdırmak için başlar şekeri mi az olmuş, yok kıvamımı koyu olmuş falan diye beni dellendirene kadar
Aslında akşam kendi yapacaktı ama baktım yok karanfilde koyacağım yok mısırda koyacağım falan diye sayıyor dedim sen bırak annemmmmmmmm ben yaparım çünkü ben pek sevmem öyle çok antin kuntin şeyleri aşure içinde

geçen hafta:63.9

bu hafta:64.4

fark:0.5

hesaplanmış hali:0.77

spor:300 dak.

çok üzgünüm o kadra dikkat ettim ki bu hafta nasıl böyle bir sonuç çıkar anlam veremiyorum
kaçamak yapmadım ya bari sabit kalsaydım üstüne almışım bide

Günaydın kızlarrr hayırlı cumalar herkese

kg bildirimimi yapıyorum

geçen hafta:60
bu hafta:59.3
aradaki fark:0.7
yüzdesi :1.166

inşallah doğrudur

dün akşam aştım kendimi ve 45 dk leslie yaptım nasıl ter attım düzene bindirirsem haftanın 4 günü yapmayı planlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…