8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

sende hamilesin ne güzel bebişin okadar yorulmuş. babası gelsinde yesin
ben çocuk çok seviyorum. evlensem hemen yaparım diye düşünüyorum

evet canım bende hamileyim ve bugünden itibarende evde izindeyim :116: :116: babasına süpriz olacak şuan kıpır kıpır içimde maşallah bencede hemen düşün çok güzel bi duygu

ben amcamı 3 hafta önce kaybettim.. gençti benim amcam..
insan ölüme bir adım daha yaklaştığını hissediyor.. daha çok dua ediyorum.. amcam için bişeyler okumaya çalışıyorum.. ölenlerin bunlara ihtiyacı vardır diye..
yengemde benim, hemde kuzenim olur.. oda kanser.. doktor 3 5 senelik ömrü kaldı dedi.. yengem bilmiyor.. bu kadar acı bişeyki.. birinin gözünün önünde eridiğini görüyorsun ve DUA dan başka bişey yapamıyorsun..
rabbim büyüktür.. her şer e bir hayır vardır..
ALLAHın rahmeti merhameti bol ben buna inanıyorum.. sende bol bol dua oku.. bende okuyacam inşALLAH..

evet canım bende hamileyim ve bugünden itibarende evde izindeyim :116: :116: babasına süpriz olacak şuan kıpır kıpır içimde maşallah bencede hemen düşün çok güzel bi duygu

önce evlenmem gerekcek
rabbim ANALI babalı büyütsün..

burcuuuuuuuuuuuuuuuuu
gizem7 ile mesajlaştım işyerinde yazamıyomuş ama bu gece kesin atıcakmış iletir misin dedi

tabi canım önce sevdiceğinle mutluluğa imza at sonra mevyenize tohum atmaya amin canım allah razı olsun

Kizlar ya donen olmadi napicaz? Monalisa da gondermedi gizemde gecen topikten oda gondermedi cikartmak istemiyorum kimseyi sizi de bekletiyorum böyle

hilalcim çok gecmis olsun Allah düşmanımin basina vermesin :/

amcanı kanserden kaybettın sımdıde yengen mı kanser? dogrumu anladım canım ya.... ALLAH rahmet eylesın topragı bol olsun kac yasındaydı ?

Toredo tamam hulya tamam gizem tamam cok az kisi kaldi onlara da ulasirsak tamamdır. Monalisa neden girmiyor bilen var mi?

amcanı kanserden kaybettın sımdıde yengen mı kanser? dogrumu anladım canım ya.... ALLAH rahmet eylesın topragı bol olsun kac yasındaydı ?

amcam 37 yaşındaydı. trafik kazasından amcam..
yengem(kuzenim) oda şimdi 28 29 yaşında.. ALLAH gecinden versin inşALLAH diyelim..
özür dilerim kötü şeyler yazdım sana.. hakkını helal et.. daha çok taze olduğu için acım yazıverdim.. ALLAH büyük bunu unutma.. merhametlide bağışlayanda..

Kizlar ya donen olmadi napicaz? Monalisa da gondermedi gizemde gecen topikten oda gondermedi cikartmak istemiyorum kimseyi sizi de bekletiyorum böyle

bence bekleyelim. yani madem istemişler.. tamam bizde sabırsızlanıyoruz ama 1gün daha bekleyebiliriz diye düşünüyorum. :18:

tabi canım önce sevdiceğinle mutluluğa imza at sonra mevyenize tohum atmaya amin canım allah razı olsun

inşALLAH sevdiğimle.. rabbim inşALLAH herkese sevdiğiyle olmayı nasip eder

Allah razı olsun canım ....sen bu cekılısı yap bugun bacım cunkı benım cok zamanım kalmadı soylemıstım daha once .... ıkı kısı ıcın bunca ınsan beklemesın derım ben sonucta gunlerdır soyluyorsun herkes tanıtımını yapsın dıye

yok canım ne demek helal olsun elbette .... hayatın gerceklerı bunlar yengende ALLAHdan sıfa dılerım dualarımıza onuda katıyorum artık ınsallah ıyılesır

Artık öğrenmek istiyorum sonucu, buraya bakmaktan işe konsantre olamıyorum, bir sürü işim varrrrrr

baska bir topic daha gordum sanki

He evet canim bizden ayri baska bi çekiliş daha var

Hic ugramayanlari silmek kolay da mesela monalisa surekli girerrdi icim el vermiyo silmeye onu. Mimsiar ve seherelieser hic ugramadi mesela son 1 saatleri kaldi. Heyecandan çok stress oldum ya

bır saat degıl canım taaaaaamm 38 dakıka kaldı ahhhhhhhhhhhhhh hadı vallahı meraktan catlıycam ne olurrr cek su makdülleri de bızde bılelım kımın katılı olacaaaazzz....seher calısıyor gunduzlerı ıs yerınden sureklı gıremıyorum evındede net yok zaten .gercı seher bayadır gunduzde bakmıyor gıremıyor sanırsam

Mimsiar ve seheryelieser arkadaslarimizi çıkartıyorum arkadaslar. Kendilerini tanitan ama bilgilerini gondermeyen monalisa ve askyokolmak arkadaşlarimizi çekilişe dahil edicem eğer katılmazlar ise onlara cikanlari kendi aramizda ayarlicaz. Kabul etmeyenler ??

Bence de kendilerini tanıtan arkadaşları çıkarmamak en iyisi canım

Birde arkadaslar cesmi nazla konustugumuz bisey vardi çekiliş heyecanını benimde yasamam icin benim ciktigim arkadas sizlerden biriyle degisecek. Bu şekilde bende bilemicem bana kimin gonderecegini :)) kime cikarsam özelden bilgilendiririm onu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…