8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

alıntı msjları geliyor. burcu gönderdi sanıyorum mesaim bitmesi 15 dk var

çok geçmiş olsun, Rabbim tez zamanda hayırlısını versin inşallah

slm kızlar ayyyyy çok yorulduk kızımla hadi bana gelin kızımla börek yaptık tatlılar yaptık tabi bitanesini hemen hemen bitirdik tatlının babamıza çok az kaldı ama olsun diğer tatlımız duruyo

geliyoruummmmm

evet canım bende hamileyim ve bugünden itibarende evde izindeyim :116: :116: babasına süpriz olacak şuan kıpır kıpır içimde maşallah bencede hemen düşün çok güzel bi duygu

bitek ben mi çocuktan korkuyorum yaa

Toredo tamam hulya tamam gizem tamam cok az kisi kaldi onlara da ulasirsak tamamdır. Monalisa neden girmiyor bilen var mi?

monalisa hakkında ufak bi araştırma yaptım diğer topiklerde yazdıklarına göre dün sevgilisi gittigi için depresyondaymış, sanırım gelir bu ara

burcu kime çıkarsa benmle değişebilir, gönüllüyümmm ona hiç ipucu vermeyecem

Allahtan ipucu vermedin he

aayyy sevgilimin istanbuldan arkadaşı gelmiş onunla görüşsem akşam seni alsam olur mu dedi, nasıl sevindim nasıl sevindim

sen hiç acele etme arkadaşınlka güzelce vakit geçir akşama görüşürüz diyorumm, normalde 5 dk nın hesabını yaparım sırf burayı kaçırmamak için adama süresin izin verdim

sevgulunu kişisel çıkarların için kullanma

ay çıkış vaktimg eldi. herkes çıktı odadan bi ben kaldım F5 yapa yapa hal oldum

burcu ben mail adresimide vermiştim ordanmı atsan acaba. senin içinde kolay olur

sevgulunu kişisel çıkarların için kullanma

ay çıkış vaktimg eldi. herkes çıktı odadan bi ben kaldım F5 yapa yapa hal oldum

kullanırımmmm, ikimiz de kazandık iştee o arkadaşını kırmamış olduu bende merakımı erken giderecegimm

ayy bende özel msj yolu bekliyorumm ama hep alıntı hep alıntıı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…