8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

alıntı msjları geliyor. burcu gönderdi sanıyorum :KK43::KK43: mesaim bitmesi 15 dk var :KK50:

Merhaba Kızçeler tesekkur ederım hepınıze tek tek benım görümcem evlerden uzak gırtlak kanserıydı tedavısı ıyı gıderken beyın kanaması gecırdı ıkı tehlıkelı baloncugu var amelıyat edılemıyor cunkı KOAH ve kanser oldugu ıcın amelıyat uzun surecegı ıcın nefesı yetmezmıs. yaklasık 2 ay once akcıger kanserı tehsısı kondu maalesef gec farkedıldıgı ıcın kemıklere sıcramıs onuda yenı ogrendık artık yapılabılecek bırsey yok :KK43: agılarını dındırmek ıcın morfın ve benzerı ılaclar kullanıyor ama onlar bıle yerı gelıyor ıyı gelmıyor Rabbım nerde hasta varsa şifa versın ınsaALLAH

çok geçmiş olsun, Rabbim tez zamanda hayırlısını versin inşallah :KK43::KK43:

slm kızlar ayyyyy çok yorulduk kızımla :KK14::KK14: hadi bana gelin kızımla börek yaptık tatlılar yaptık tabi bitanesini hemen hemen bitirdik tatlının :KK1::KK1::KK1: babamıza çok az kaldı ama olsun diğer tatlımız duruyo :KK1::KK1::KK1:

geliyoruummmmm :KK55::KK55::KK55:

evet canım bende hamileyim ve bugünden itibarende evde izindeyim :116: :116: babasına süpriz olacak şuan kıpır kıpır içimde maşallah :nazar::nazar::nazar: bencede hemen düşün çok güzel bi duygu

bitek ben mi çocuktan korkuyorum yaa :KK53::KK53:

Toredo tamam hulya tamam gizem tamam cok az kisi kaldi onlara da ulasirsak tamamdır. Monalisa neden girmiyor bilen var mi?

monalisa hakkında ufak bi araştırma yaptım :KK1::KK1: diğer topiklerde yazdıklarına göre dün sevgilisi gittigi için depresyondaymış, sanırım gelir bu ara :KK1::KK1:

Birde arkadaslar cesmi nazla konustugumuz bisey vardi çekiliş heyecanını benimde yasamam icin benim ciktigim arkadas sizlerden biriyle degisecek. Bu şekilde bende bilemicem bana kimin gonderecegini :)) kime cikarsam özelden bilgilendiririm onu :)

burcu kime çıkarsa benmle değişebilir, gönüllüyümmm :KK33::KK33: ona hiç ipucu vermeyecem :KK47::KK47:

çok geçmiş olsun, Rabbim tez zamanda hayırlısını versin inşallah :KK43::KK43:

geliyoruummmmm :KK55::KK55::KK55:

bitek ben mi çocuktan korkuyorum yaa :KK53::KK53:

monalisa hakkında ufak bi araştırma yaptım :KK1::KK1: diğer topiklerde yazdıklarına göre dün sevgilisi gittigi için depresyondaymış, sanırım gelir bu ara :KK1::KK1:

burcu kime çıkarsa benmle değişebilir, gönüllüyümmm :KK33::KK33: ona hiç ipucu vermeyecem :KK47::KK47:

Allahtan ipucu vermedin he :KK70:

aayyy sevgilimin istanbuldan arkadaşı gelmiş onunla görüşsem akşam seni alsam olur mu dedi, nasıl sevindim nasıl sevindim :KK1::KK1:

sen hiç acele etme arkadaşınlka güzelce vakit geçir akşama görüşürüz diyorumm, normalde 5 dk nın hesabını yaparım sırf burayı kaçırmamak için adama süresin izin verdim :KK52::KK52:

aayyy sevgilimin istanbuldan arkadaşı gelmiş onunla görüşsem akşam seni alsam olur mu dedi, nasıl sevindim nasıl sevindim :KK1::KK1:

sen hiç acele etme arkadaşınlka güzelce vakit geçir akşama görüşürüz diyorumm, normalde 5 dk nın hesabını yaparım sırf burayı kaçırmamak için adama süresin izin verdim :KK52::KK52:

sevgulunu kişisel çıkarların için kullanma :KK9::KK9::KK9:

ay çıkış vaktimg eldi. herkes çıktı odadan bi ben kaldım :KK52::KK52: F5 yapa yapa hal oldum :KK16:

burcu ben mail adresimide vermiştim:KK9::KK9: ordanmı atsan acaba. senin içinde kolay olur :KK53:

sevgulunu kişisel çıkarların için kullanma :KK9::KK9::KK9:

ay çıkış vaktimg eldi. herkes çıktı odadan bi ben kaldım :KK52::KK52: F5 yapa yapa hal oldum :KK16:

kullanırımmmm, ikimiz de kazandık iştee o arkadaşını kırmamış olduu bende merakımı erken giderecegimm :KK33::KK33:

ayy bende özel msj yolu bekliyorumm ama hep alıntı hep alıntıı :KK47::KK47:

X