8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

saat 5ten sonrada ben nete giremiyorum
artık mobilden takip etmeye çalışırım

Hoşbuldum canımm

İşlerimi yapamıyorum meraktan

aynen canım ölcem meraktan ya kim çıkacak acaba

ben ancak yarın öğrenebilirim kurbanımı canım

Tamam canım,hayırlısı olsun.
İlk hediyeme karar verdim bile ama kime vericem..
Azicik kaldi canim belli olacak belki de benim içindir :))
canım bende geç gönderdim. hafta sonu nete giremiyorum

bugun belli olur dımı ilk çekişim heycnalıyım :18::18: işe adapte olamıyorum:18::18:
Canim bende giremeyenlerin mazeretlerini düşündüğüm için hemen çıkartmak istemiyorum işte ama sorumlulugu alıp bilgiler gelmeden çekilişte yapmak istemiyorum. Sizi de bekletiyorum böyle
Aksam 5e kadar çatlarızzz bizzz :)))

Bide bana sor nasıl heyecanliyim karnıma agrilar girdi :d

Olabilir canım..

güünaaayyyddıınnnnnn

aaaayyyyyy 5 ten sonra belli olacakmışşş :18::18: ben o saatlerde sevdicegimle olacagım sanırım, ama onun yanından gelir gelmez hemen merakla bakacagım kurbanım kimmiş dieee bide katilim belki benmle ilgili kopya vermiştir die bütün ipuçlarını değerlendirecegimm

Benim eşim de işten saat 17:00 de geliyor..
Yemektir,kahvedir falan hemen öğrenemeyeceğim kurbanımı.

Kizlar çekilişi 5 gibi yapıcam ama herkese tek tek özelden bildirecegim için herkes 5te ogrenemeyecek. 5 dk da bir atabiliyorum mesaji biraz zaman alacak malesef

kızlar ben çıkıoyurmm, telefonum gelmiştir sanırım onu alacagım sonra girerim büyük ihtimalle, koca kafayla akşama buluşuruz sanırım bu arada kim oldugunu bilmedigim katilime de bikaç hediye bakayım, hiç olmazsa nerden ne alırım onu bileyim herkese mutlu gnleerrr

Merhaba Kızçeler tesekkur ederım hepınıze tek tek benım görümcem evlerden uzak gırtlak kanserıydı tedavısı ıyı gıderken beyın kanaması gecırdı ıkı tehlıkelı baloncugu var amelıyat edılemıyor cunkı KOAH ve kanser oldugu ıcın amelıyat uzun surecegı ıcın nefesı yetmezmıs. yaklasık 2 ay once akcıger kanserı tehsısı kondu maalesef gec farkedıldıgı ıcın kemıklere sıcramıs onuda yenı ogrendık artık yapılabılecek bırsey yok agılarını dındırmek ıcın morfın ve benzerı ılaclar kullanıyor ama onlar bıle yerı gelıyor ıyı gelmıyor Rabbım nerde hasta varsa şifa versın ınsaALLAH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…