8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Canım çok geçmiş olsun,Allah acil şifalar verir inşallah.

Kizlar çekilişi 5 gibi yapıcam ama herkese tek tek özelden bildirecegim için herkes 5te ogrenemeyecek. 5 dk da bir atabiliyorum mesaji biraz zaman alacak malesef
onemli degıl canım,lıstedeki sırayla herkese atarsın mesaj.ben en sondayım

cok zor bir surec Allah dayanma gucu versin.

canım benim geçmiş olsunn seni okadar iyi anlıyorumki.. hani biz istediğimğiz kadar yazalım senin içine düşen ateşi bir sen bilirsin bu yakın zamanla bu konuyla ilgili kötü şeyler yaşadım dilerim görümcenin ağrıları kesilir.. sağlığına kavuşur

Çok geçmiş olsun, allah acil şifalar versin.

Peki çekilişten sonra ne olacak?
kurbanlar katillerini nasıl bulmaya çalışacak?

Son düzenleme:
Peki çekilişten sonra ne olacak?
kurbanlar katillerini nasıl bulmaya çalışacak?

mesela kurbanım izmirden işte şööyle böyle ufak ufak ipuçları vericeksin ki topiğimizde bende dahil nerden baksan 4 5 kişi var izmirden bizler acaba ben miyim die şüphe edicez

mesela kurbanım izmirden işte şööyle böyle ufak ufak ipuçları vericeksin ki topiğimizde bende dahil nerden baksan 4 5 kişi var izmirden bizler acaba ben miyim die şüphe edicez

Hmmmm ben İstanbul'u takip edeceğim o zaman.:26:

Son düzenleme:
slm kızlar ayyyyy çok yorulduk kızımla hadi bana gelin kızımla börek yaptık tatlılar yaptık tabi bitanesini hemen hemen bitirdik tatlının babamıza çok az kaldı ama olsun diğer tatlımız duruyo

slm kızlar ayyyyy çok yorulduk kızımla hadi bana gelin kızımla börek yaptık tatlılar yaptık tabi bitanesini hemen hemen bitirdik tatlının babamıza çok az kaldı ama olsun diğer tatlımız duruyo

sende hamilesin ne güzel bebişin okadar yorulmuş. babası gelsinde yesin
ben çocuk çok seviyorum. evlensem hemen yaparım diye düşünüyorum

cok sağol arkadasım hayat bu elımızden bırsey gelmıyor tek yapabıldıgımız sureklı Dua okumak ...o maalesef ölüme bıraz daha yakın oldugunun farkında bızler evlatları torunları ne kadar onu eglendırsede onun aklından hıc cıkmıyor cok korkuyor.... sureklı uyuyor ılaclardan Doktor uyutmamaya bakın dedı ne kadar cok uyursa beyın o kadar işlevını lkaybeder ve sonu olur dıyor ama bız bırsey yapamıyoruz uykusu geldıgınde hadı kalk oturda dıyemıyoruz zor anlayacagın durumumuz.... ALLAH nerde sıfa bekleyenler varsa versın....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…