8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Hadi biriniz olsa neyse de ikinizin de öyle olması nasıl denk gelmiş yahu, büyük şans

Ama ülkemizde çok sık rastlanan bir durum, e sonuçta sen de sitede yeni değilsin. Aaa aramızda erkek var demez ismini gören

Bu arada ben de geçenlerde duydum. Portakal ve ördek diye isim var çok komiğime gitmişti

Son düzenleme:

Portakal ve ördek mi???
Aşmışlar olayı..

günaydın kızlarrrrrrrrrr sabahın köründe kalkıp temzliğe baslayıp bu saatte anca bitiren tek manyak benmyimmm yaaa derdim neydiiiiii

günaydın kızlarrrrrrrrrr sabahın köründe kalkıp temzliğe baslayıp bu saatte anca bitiren tek manyak benmyimmm yaaa derdim neydiiiiii

Keşke o enerjiden azıcık da bana gelse. Sabahtan beri yaptığım şeyler, yatağı toplamak, kahvaltı yapmak ( tosttan ibaret) ve bilgisayarın başında oturmak

Bi an önce pazartesi gelse de öğrensek kimin çıktığını yaa.
Hemen alışverişe koşucam sanırım

Bu arada nasılsın meslektaşım

iyiyim canım bi taraftan bi dilekçe çiziktirmeye çalışıyom bi taraftan size bakıyom
bugünnü cuma olması da yrı bi güzel sen de iyisin inşallah

Hmmm telde gönderildiğini bilmiyordum bak,bilgilendirdiğin için sağol canım.
Ben ismimi nasıl yazıcam yaa,yanlış anlaşılabilir.:26:

unisex isimler çok valla ben de merak ettim şimdi ismini

Geçen gün kargo geldi...
Kargoyu getiren x bey e paket var dedi..
X benim dedim
Hadi ben neyse de kocama x hanım denerek bana bakılması çok kötü oluyor.

Keşke o enerjiden azıcık da bana gelse. Sabahtan beri yaptığım şeyler, yatağı toplamak, kahvaltı yapmak ( tosttan ibaret) ve bilgisayarın başında oturmak

boşver sen yapma bebişinle otur yorma kendını ben sanırım kafayı kırdım sabah kalkar kalmaz temzlk yaptım odaların şeklini değiştirdm zorum neyse daha yeni bitti ama bütün enerjimi erkenden bitirdim :))) :44:

iyiyim canım bi taraftan bi dilekçe çiziktirmeye çalışıyom bi taraftan size bakıyom
bugünnü cuma olması da yrı bi güzel sen de iyisin inşallah

İyiyim çok şükür. Keşke bende de iş olsa da çiziktirsem, canım sıkılıyor evde

Şimdi kendine bir yorgunluk kahvesi yaparsın,alırsın kahveni eline,uzatırsın ayaklarını ohhh miss.

Geçen gün kargo geldi...
X benim dedim

kader ağlarını örmüş ve resmen sizi buluşturmuş baksana değişik bi tesadüf cidden

Geçen gün kargo geldi...
X benim dedim

Sen de bize beyin fırtınası yaptırdın resmen, azıcık ucundan açıklasan şu isimleri

İnşallah çekilişte bana çıkarsın da görürüm ismini

İyiyim çok şükür. Keşke bende de iş olsa da çiziktirsem, canım sıkılıyor evde

iş olunca insan yoruluyor evde otursam keşke diyo.. ama olmayınca da sıkılıp az iş olsa keşke diyo
ben de bu aralar bunaldım ara ara geliyolar bana uzaklaşasım var gel değişelim şu anki vaziyetleri

Zaten pek bi nazlıyım, yormam kendimi. Ama popom acısı sabahtan beri oturmaktan

iş olunca insan yoruluyor evde otursam keşke diyo.. ama olmayınca da sıkılıp az iş olsa keşke diyo
ben de bu aralar bunaldım ara ara geliyolar bana uzaklaşasım var gel değişelim şu anki vaziyetleri

Evde olma kısmını verebilirim ama bebişimi veremem

Zaten pek bi nazlıyım, yormam kendimi. Ama popom acısı sabahtan beri oturmaktan

Evde olma kısmını verebilirim ama bebişimi veremem

yok yok bebişin senin olsun maşallah ona ben bi süre daha düşünmüyorum bakalım
istediğimiz zaman da hayırlısıyla olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…