8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Selam herkese :))

Zeyy çok sevindim :) kucağına aldığın günleri de gör inş
Allah bize de nasip etsin inş

ben bir dahaki çekilişe katılamıcam galiba bu gidişle,iş yerinde giremiyorum nete pek

günaydın kızlarr çok sağolun darısı isteyen herkesin başına inşallah hayırlısıyla
yaaaaaaa bitter katıl yaa böyle güzeldi bizim grubumuzzzz
akşamları girer iki kelime yazarsın nolcakkkiiiii

hoş buldum nazım :)

tamam öyle yaparım artık :) katılırsam mutlaka gelirim ihmal etmem ama takip olayını kaçırırım o zaman da eğlenceli olmaz gibime geliyor.bakalım nasip daha var dimi? sen bana haber verirsin olmazsa

günaydın kızlarr çok sağolun darısı isteyen herkesin başına inşallah hayırlısıyla

zeynep cim çok sevindim senin adına allahım tamamına erdirir inşallah hayırlısıyla darısı true nin başına inşallah tabi tüm isteyenlere rabbim nasip etsin

Hediyeleri gelen arkadaşlar,güle güle iyi günlerde kullanın inşallah cicilerinizi.
Katillerinizin de keselerine bereket.

true cugumm nerelerdesin senn

ben senin yerine de takip ederim yaa hiçç merak etmeee

günaydın herkese

günaydıınnnn özgemm bi sen bi ben çok azimliyiz valla, herkesler terk etti biz hala direniyoruzz

herkese günaydıınnnnn

eğerr bugunde buralara uğramayan olursa yarından itibaren takıldıgınız diğer topikleri basmak zorunda kalacagım sevgili arkadaşlarıımmm

geldim bendenasılsınız şekerler

bir araya gelmemiz için yazın yavaş yavaş yaklaşması, işlerimizin durgunlaşması ve yaza merhaba çekilişi yapmamız lazım galiba

nurdanım ben de eşlik edicem sana topik baskınlarında

gel özgemm beraber yapalım baskın ı böye olmuyor vallaa

Selam kızlar

Nabersiniz görüşmeyeli, hepimiz vefasız çıktık valla..

geldik geldikkk naber ?

geldim bendenasılsınız şekerler

bir araya gelmemiz için yazın yavaş yavaş yaklaşması, işlerimizin durgunlaşması ve yaza merhaba çekilişi yapmamız lazım galiba

heehh baskın var deyince ne de güzel toplaşmalar olduu hadi bakalım devamını bekliyoruz hatunlar

bu arada kızlar hala hediyesini almayan yok dimi yaa, herkes kavuştu artık

ben kavuşamadımmmm

ümran cnm bebişin gelmesine çok az kalmış 40. haftada geliyor diye biliyorumnormal mi yapacaksın sezeryan mı belli oldu mu:26:ay ne heyecanlısındır şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…