8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

ohooooooo kimse kalmamış ya burdaaaa
günaydın kızlarrr :KK16:
ben hediyeleirmin diğer resimlerini de ekledim..

Günaydınlarrr :KK3:

Zeyy çok sevindim canım, Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin :KK16:

ohooooooo kimse kalmamış ya burdaaaa
günaydın kızlarrr :KK16:
ben hediyeleirmin diğer resimlerini de ekledim..

nereye ekledin bizde göreydik :KK53::26:
günaydın bu arada ve aynı zamanda hayırlı olsun inşallah sağlıcakla kucağına alırsın bebeğini canım :KK16::emir_bebek::emir_bebek:

Günaydınlarrr :KK3:

Zeyy çok sevindim canım, Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin :KK16:

ayy canım benim sağol bu topiğe tek girdim iki kişi tamamladık çok şükür :KK16::nazar:
Allah isteyen herkese en hayırlı zamanda nasip etsin inşallah..

içinden kız mı geçiyo erkek mi :KK16:

yaa dün noldu biliyomusun kasıklarıma ağrı girdi birden gayrıihtiyari ağzımdan " kızzz yer seç artık kendine" lafı çıktı Allah mı söyletti bilemiyorum :KK16:
ama kız da erkekte farketmez ikiside pamukk yaa yerimm :KK16::nazar:

kimse gelmiyor artıkın :KK14:
yeni bi çekiliş heyecanı yaşamak lazım sanırım yavaştan :KK9:

Hediyeleri gelen arkadaşlar,güle güle iyi günlerde kullanın inşallah cicilerinizi.:KK16:
Katillerinizin de keselerine bereket.:KK16:

yaa dün noldu biliyomusun kasıklarıma ağrı girdi birden gayrıihtiyari ağzımdan " kızzz yer seç artık kendine" lafı çıktı Allah mı söyletti bilemiyorum :KK16:
ama kız da erkekte farketmez ikiside pamukk yaa yerimm :KK16::nazar:

Hamileliğini ilk okuduğumda erkek geçti içimden .
Cinsiyeti öğrenince paylaş lütfen olur mu :nazar:

ben geldiimmmmmmm :KK52::KK52: gerçi 3 gündüğr yokum nerdeyse pek giren de olmamış nerelerdesiniz yahuuu :KK47::KK47: eveett evett bize hep çekiliş lazım yoksa kimselerin gelecegi yok burayaa :KK47::KK47:

öncelikle zeyy cigime hayırlı uğurlu olsun diyirıummm :emir_bebek::emir_bebek: eneemmm topikte bebişler çoğalıyor yaşasıınnnn :KK16: darısı tüm isteyen arkadaşlarımın başına inşallahh :KK16:

benim telefon da bugun uğradım tamirciye, telefon açılmış, yani tamir edilmeme gibi bir durumu yok :KK76: bikaç ufak işlemi kalmış ya bu akşam yada yarın tamamen bitecek ben de alacagım umarım :KK76: gerçi kaç para tutacagına dair hiç bi fikrim yok, umarım çok olmaz da bikaç gün bekletmek zorunda kalmam :18::18:

heeyyy topiğe uğramayanlarr rapor verinn neredesiniizzzzzzz :KK20::KK20::KK20::KK19::KK19:

Selam herkese :))

Zeyy çok sevindim :) kucağına aldığın günleri de gör inş :KK16:
Allah bize de nasip etsin inş :KK16:

ben bir dahaki çekilişe katılamıcam galiba bu gidişle,iş yerinde giremiyorum nete pek :KK31:

Selam herkese :))

Zeyy çok sevindim :) kucağına aldığın günleri de gör inş :KK16:
Allah bize de nasip etsin inş :KK16:

ben bir dahaki çekilişe katılamıcam galiba bu gidişle,iş yerinde giremiyorum nete pek :KK31:

hoşgeldin canımm :KK3:

yaa hemen katılamayacagım demee :KK19: akşamları falan girersin, musait olunca girersin, hem biz seni tanıyoruz zaten ihmal etmeyecegini de biliriz :KK17: sen de fırsat buldukça girer bizi bi yoklarsın olmaz mıı :KK14::KK14:

X