8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

zeyy sen 2 hediyeyi birlikte almışsın...

hediyeierini güle güle kullan canım,bebişinide sağlıkla kucagına alırsın inşallah.

Amin inşallah canım valla öyle oldu hediyelerin gecikmesininde bir sebebi varmış bebeşim nasibiymiş hehhe :)

ohooooooo kimse kalmamış ya burdaaaa
günaydın kızlarrr
ben hediyeleirmin diğer resimlerini de ekledim..

Günaydınlarrr

Zeyy çok sevindim canım, Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

ohooooooo kimse kalmamış ya burdaaaa
günaydın kızlarrr
ben hediyeleirmin diğer resimlerini de ekledim..

nereye ekledin bizde göreydik :26:
günaydın bu arada ve aynı zamanda hayırlı olsun inşallah sağlıcakla kucağına alırsın bebeğini canım

Günaydınlarrr

Zeyy çok sevindim canım, Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

ayy canım benim sağol bu topiğe tek girdim iki kişi tamamladık çok şükür
Allah isteyen herkese en hayırlı zamanda nasip etsin inşallah..

içinden kız mı geçiyo erkek mi

yaa dün noldu biliyomusun kasıklarıma ağrı girdi birden gayrıihtiyari ağzımdan " kızzz yer seç artık kendine" lafı çıktı Allah mı söyletti bilemiyorum
ama kız da erkekte farketmez ikiside pamukk yaa yerimm

kimse gelmiyor artıkın
yeni bi çekiliş heyecanı yaşamak lazım sanırım yavaştan

Hediyeleri gelen arkadaşlar,güle güle iyi günlerde kullanın inşallah cicilerinizi.
Katillerinizin de keselerine bereket.

Hamileliğini ilk okuduğumda erkek geçti içimden .
Cinsiyeti öğrenince paylaş lütfen olur mu

ben geldiimmmmmmm gerçi 3 gündüğr yokum nerdeyse pek giren de olmamış nerelerdesiniz yahuuu eveett evett bize hep çekiliş lazım yoksa kimselerin gelecegi yok burayaa

öncelikle zeyy cigime hayırlı uğurlu olsun diyirıummm eneemmm topikte bebişler çoğalıyor yaşasıınnnn darısı tüm isteyen arkadaşlarımın başına inşallahh

benim telefon da bugun uğradım tamirciye, telefon açılmış, yani tamir edilmeme gibi bir durumu yok bikaç ufak işlemi kalmış ya bu akşam yada yarın tamamen bitecek ben de alacagım umarım gerçi kaç para tutacagına dair hiç bi fikrim yok, umarım çok olmaz da bikaç gün bekletmek zorunda kalmam :18::18:

heeyyy topiğe uğramayanlarr rapor verinn neredesiniizzzzzzz

Selam herkese :))

Zeyy çok sevindim :) kucağına aldığın günleri de gör inş
Allah bize de nasip etsin inş

ben bir dahaki çekilişe katılamıcam galiba bu gidişle,iş yerinde giremiyorum nete pek

Selam herkese :))

Zeyy çok sevindim :) kucağına aldığın günleri de gör inş
Allah bize de nasip etsin inş

ben bir dahaki çekilişe katılamıcam galiba bu gidişle,iş yerinde giremiyorum nete pek

hoşgeldin canımm

yaa hemen katılamayacagım demee akşamları falan girersin, musait olunca girersin, hem biz seni tanıyoruz zaten ihmal etmeyecegini de biliriz sen de fırsat buldukça girer bizi bi yoklarsın olmaz mıı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…