8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

kızlar hediyelerim geldi :KK16:
resimlerini koydum (eksik koyabildim hata verdi tekrar eklicem)
beklediğime değdi raptiyeye çok teşekkür ediyorum...:KK16::KK16::KK16:
sanırım bebişim kısmetiyle geliyo :KK52:

Canım bu haliyle bile çok güzel oldukları belli :nazar: ama detaylı bekliyoruz (m) :KK1: merak başa bela :KK9: İyi günlerde kullan hepsini.:nazar::nazar:

Raptiyecim kesene bereket , farklı tarzda hazırlamışsın hediyelerini , çok güzel :nazar:

kızlar herkese iyi akşamlar :KK14: kuzenim telefonumu balık fanusuna düşürdü bugun, şuan tamirde ama yapılır mı yapılmaz mı, kaça mal olur hiç bi fikrim yok resmen içim yanıyor :KK14::KK14: yarın sabah da ankaraya gidiyorum perşembeye kadar giremem sanırım. umarım o zamana kadar telefonuma kavuşmuş olurum, bir de topikte hareketlenme olur biraz :KK14:

bu arada true cugum topiğe de girmiyor ama başka paylaşımlarını da göremiyorum haberi olan varsa da yazarsa çok sevinirim, perşembe günü iyi haberlerini alırım en azından umarım :KK34:

perşembeye kadar kendinize ve telefonlarınıza iyi bakın, hoşçakalaın :KK14::KK14:

kızlar herkese iyi akşamlar :KK14: kuzenim telefonumu balık fanusuna düşürdü bugun, şuan tamirde ama yapılır mı yapılmaz mı, kaça mal olur hiç bi fikrim yok resmen içim yanıyor :KK14::KK14: yarın sabah da ankaraya gidiyorum perşembeye kadar giremem sanırım. umarım o zamana kadar telefonuma kavuşmuş olurum, bir de topikte hareketlenme olur biraz :KK14:

bu arada true cugum topiğe de girmiyor ama başka paylaşımlarını da göremiyorum haberi olan varsa da yazarsa çok sevinirim, perşembe günü iyi haberlerini alırım en azından umarım :KK34:

perşembeye kadar kendinize ve telefonlarınıza iyi bakın, hoşçakalaın :KK14::KK14:

Canım ya üzülme , malı gelsin zarar sana bişey olmasın yeter ki :21:
Olacağa çare yok , umarım tamir edilir telefonun da bir dönünce kavuşursun .

Topik ahalisi telefonlarımıza dikkat edelim , önce melinda nin teli sonra senin ki :26: Nazar var üzerinizde .

Canım ya üzülme , malı gelsin zarar sana bişey olmasın yeter ki :21:
Olacağa çare yok , umarım tamir edilir telefonun da bir dönünce kavuşursun .

Topik ahalisi telefonlarımıza dikkat edelim , önce melinda nin teli sonra senin ki :26: Nazar var üzerinizde .

tabiki cana gelecegine mala gelsin de işte daha bikaç hafta oldu alalı, taksitini bile ödemedim. bide param da yokken aldım yani bi deli cesaretiye şimdi tamir edilemezse falan çok üzülürüm yaa :KK14: :KK14: valla telefonlarınıza iyi bakın kızlar, önce özgenin ki şimdi benimki :KK14: insanın içine çöküyor resmen acısı, yemek yiyemedim bu akşam üzüntüden. bide sabahın köründe yola çıkacam bu moralle :KK14:

Raptiye güle güle sağlıkla kullan guzel hediyelerini :KK16:
kurbancigim kesene bereket :21:

tabiki cana gelecegine mala gelsin de işte daha bikaç hafta oldu alalı, taksitini bile ödemedim. bide param da yokken aldım yani bi deli cesaretiye şimdi tamir edilemezse falan çok üzülürüm yaa :KK14: :KK14: valla telefonlarınıza iyi bakın kızlar, önce özgenin ki şimdi benimki :KK14: insanın içine çöküyor resmen acısı, yemek yiyemedim bu akşam üzüntüden. bide sabahın köründe yola çıkacam bu moralle :KK14:
Canım tamam haklisin ama cok fazla uzmemeye calis kendini lütfen . İnan hiç bir şey kendini bu kadar üzmene değmez . Her şerde var bir hayır diye düşün rahatlar kendini kuzum .:KK54:

Bu arada iyi yolculuklar canım sana , saglikla git ve dön evine . Her sey yolunda gider insallah.
Kendine dikkat et .

Son düzenleme:
Canım tamam haklisin ama cok fazla uzmemeye calis kendini lütfen . İnan hiç bir şey kendini bu kadar üzmene değmez . Her şerde var bir hayır diye düşün rahatlar kendini kuzum .:KK54:

Bu arada iyi yolculuklar canım sana , saglikla git ve dön evine . Her sey yolunda gider insallah.
Kendine dikkat et .

inşallah vardır bunda da bir hayır canım yaa :KK50: Allah beter üzüntü yaşatmasın ama elimde değil çok üzüldüm işte :KK14: maddiyatçı bi insan kesinlikle değilim ama bu yoklukta heves ettim aldım telefonu mundar oldu diye üzülüyorum yanılırım inşallah :KK14::KK14:

bu arada iyi dileklerin için de çok teşekkürler canım :KK16:

inşallah vardır bunda da bir hayır canım yaa :KK50: Allah beter üzüntü yaşatmasın ama elimde değil çok üzüldüm işte :KK14: maddiyatçı bi insan kesinlikle değilim ama bu yoklukta heves ettim aldım telefonu mundar oldu diye üzülüyorum yanılırım inşallah :KK14::KK14:

bu arada iyi dileklerin için de çok teşekkürler canım :KK16:

Kıyamam yaaa, çok sinir bozucu bir durum. İnşallah düzelir telefonun :KK43:

İyi yolculuklar canım

kader arkadaşım benim geçmiş olsun :KK14:
inşallah ucuza tamir olur canım.. benimki gibi olmasın sonu
ben hala üzülüyom valla.. yeni tel de almıyom
aynısını almak istiyom o da yemiyo :KK53:

günaydınlarrrrrrrrrrrr :KK16: çezminaz yazık olmuş tele canım yaa :26: inş ucuz yolluca yapılırda kavuşursun teline :KK31:

Ben nasıl bu ayrıntıyı kaçırmışım :26:
Hayırlı olsun canım , gözünüz aydın. :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: :118::118::118: :119::119::119:
Sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşallah :KK16::KK16::KK16:

inşallah canım çok sağol güzel duaların için :KK16:

değerlerden hiiiç anlamam ama :KK9: hamileyim galiba diyosan hamilesin benceee :KK52:
ne güzel bi mutluluk di mi yaa çok heyecanlı :nazar:
eşine nasıl söylüceksin beni en çok bu heyecanlandırıyor :KK16:

5 in üzerinde hamilelik şüphesi oluyor benim bat bugün olduğu için 100 çıkmış :) daha artıcak inşallah..dünkü testlerde silik çizgi vardı :) sonra kan test yaptırdım...
yaaaaa bebişin ağzından mektup yazdım zarfa koydum akşam gelince "sana mektup gelmiş" diyip vericem..geçen hafta erken gebelik testi yapmıştım negatif çıkmıştı bebek yok diye düşünmüştüm...söylemiştim eşime de bu ayda ıska diye :KK1: çok üzülmüştü..bi kaç gün sonra karnıma sarıldı durup dururken bebiş napıyo dedi..baktım şöyle bi yüzüne ne bebişi yokki bu ay dedim...belki vardır ne biliyosun dedi..adama malum olmuş :KK16:

Kızlar beninde hediyelerim geldi bugün birazdan yüklüyorum toredonun kesesine bereket hepsi çok güzeller.. Burada zeyycim hayırlısı olsun Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin

zeyy sen 2 hediyeyi birlikte almışsın...

:KK16::KK16::KK16::KK16:
hediyeierini güle güle kullan canım,bebişinide sağlıkla kucagına alırsın inşallah.:KK16::nazar::nazar:

X