8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Selam kızlar hepinize :KK16::KK16::KK16:
Yarin misafir var ama hic bir sey yapmadım henüz :KK50:

daha koskoca br gece var önünde yaa halledersin bence :KK53::KK53:

Farkinda olsa yapmayacak da napsin adam.Cok yoruluyor kiyamam :KK16: Dedigin gibi korkuyor ama hic farkinda degilki nasil yattiginin

sen koru kendini de bişey olmaz Allahın izni,yle sana da bebişe de :KK69:

Sabahtan yaparsin kuzum.Ayy ben de mi gelsem, mamaciklar olur simdi guzel guzel :KK52:
Canım benim ya gel tabi ne güzel olur :KK16::KK16::KK16::KK16:
Sabah yapmaya çalışıcam artık bakalım , sen ne seversin söyle ben sana yapar gönderirim inan ki :KK34:

daha koskoca br gece var önünde yaa halledersin bence :KK53::KK53:

sen koru kendini de bişey olmaz Allahın izni,yle sana da bebişe de :KK69:

Canım valla bu gece yapar mıyım bilemiyorum,umarım yapabilirim. Şimdi netin başına oturdum. Biraz mesajlara bakayım. 2. satışlarım var onlara bakıcam.
Birde kızım bugün çok uyudu. Saat 12 ye kadar :KK1: Şimdi onu da uyutamıyorum.

merhaba arkadaslar oncelikle gerginlik verdigim ve gec kaldigim icin herkezden ozur dilerim.

kargomu cuma gunu yollamak zorunda kaldim ama yolladim cok sukur. bu zaman zarfinda beklemedigim olaylar gerceklesti. dogum iznim bitmeden ise erken baslamak zorunda kaldim. olmadigim donemde yerime bakan arkadas hic bir ise dokunmamis kendimi bi anda yogunlugun icinde buldum. bununla birlikte terfi aldim daha cok calismam gerekti. oglumda cok kucuk yeterince ilgi gosteremedim. is ev cocuk es derken inanin banyo yapacak bile vakit bulamadim anlar old. tam hediye isine girisecegim derken gorumcem dusup basini carpti
ogulumla o ilgileniyordu bir kac gunde bu telesa ile gecti ilgilenemedim.

zey88den de ozur dilerim hic bir haber veremedim.

bugun kargo ulasir diye tahmin etmistim ama daha ulasmadi sanirim. umaarim hediyelerimi begenir.

Canım valla bu gece yapar mıyım bilemiyorum,umarım yapabilirim. Şimdi netin başına oturdum. Biraz mesajlara bakayım. 2. satışlarım var onlara bakıcam.
Birde kızım bugün çok uyudu. Saat 12 ye kadar :KK1: Şimdi onu da uyutamıyorum.

şimdiye halletmişsindir bile sen cnaım :KK16: çok kolay gelsin ellerine saglık :KK16::KK16:

merhaba arkadaslar oncelikle gerginlik verdigim ve gec kaldigim icin herkezden ozur dilerim.

kargomu cuma gunu yollamak zorunda kaldim ama yolladim cok sukur. bu zaman zarfinda beklemedigim olaylar gerceklesti. dogum iznim bitmeden ise erken baslamak zorunda kaldim. olmadigim donemde yerime bakan arkadas hic bir ise dokunmamis kendimi bi anda yogunlugun icinde buldum. bununla birlikte terfi aldim daha cok calismam gerekti. oglumda cok kucuk yeterince ilgi gosteremedim. is ev cocuk es derken inanin banyo yapacak bile vakit bulamadim anlar old. tam hediye isine girisecegim derken gorumcem dusup basini carpti

bugun kargo ulasir diye tahmin etmistim ama daha ulasmadi sanirim. umaarim hediyelerimi begenir.

öncelikle merhabalar raptiye cigim :KK3: ve bebegin hayırlı olsun :KK16:

tabiki aksilikler çıkabilir, senin de hem iş çaısından hem saglık açısından bi sürü terslikler bir araya gelmiş. bi fırsat bulup haber verebilseydin hiç bir problem olmazdı ama geç olsun da güç olmasın demişler napalım :KK34: umarım en yakın zamanda yoluna girer hayatınız. tekrardan kolay gelsin ve geçmiş olsun :KK34:

merhaba ,
cok gecmis bebeğine , görüncene . Ayrıca tebrik ediyorum .

Bizlerin sitemi özellikle cok önemli ekstra ortaya cikan bir mazereti olmadıgı halde geç gönderenlere idi. Sonucta herkesin basina aksilikler gelebilir .
Keske bu kadar zaman zarfinda kurbanını ve topik sahibini 2 dk da bilgilendirebilseydin . Ya da bir birine bile mesaj atsan , digerine iletirdi. O zaman belirsizliği ortadan kaldırmış olurdun . Neyse en azından şimdi bir arkadas hediyelerine kavuşacak .

şimdiye halletmişsindir bile sen cnaım :KK16: çok kolay gelsin ellerine saglık :KK16::KK16:

öncelikle merhabalar raptiye cigim :KK3: ve bebegin hayırlı olsun :KK16:

tabiki aksilikler çıkabilir, senin de hem iş çaısından hem saglık açısından bi sürü terslikler bir araya gelmiş. bi fırsat bulup haber verebilseydin hiç bir problem olmazdı ama geç olsun da güç olmasın demişler napalım :KK34: umarım en yakın zamanda yoluna girer hayatınız. tekrardan kolay gelsin ve geçmiş olsun :KK34:
daha her sey bitmedi ama az kaldı ben cok hamarat değilim hep söylüyorum :KK1: , aksam gelecekler

daha her sey bitmedi ama az kaldı ben cok hamarat değilim hep söylüyorum :KK1: , aksam gelecekler

hamaratsındır canım eminimm :KK16: yoksa misafir ağırlayamaz ki bi insan :KK34: ben mesela hiç güvenmiyorum kendime :KK1: evlensem kesin bikaç sene misafir falan uğramaz bana :KK37:

Koruyorum tatlım. Daha bebiş doğmadan uykusuz kalıyorum ama :KK9:

antreman oluyordur sana da :KK1::KK1::emir_bebek:

Ama popoma çarpıyo :KK9: Göbüşüme çarparsa naparım :KK53:

Canım bizde de aynı sorun var. Bir de ben artık iyice kocaman olduğum için sığamıyoruz da yatağa.
Eşim gece dirseğiyle falan çarpar diye hep sırtım dönük yatmaya çalışıyorum hamileliğimi öğrendiğimden beri.
Artık sol kulağım ağrıyor kalktığım zaman:KK1:

Sen de dikkat et:KK34:

Günaydın kızlaaaaaaaarrrrrrrrrr:KK16::KK16::KK16:

zeyy ile altınkaya da daha alamadı canım :KK50:

çoooook ilginççç yaaaa...
kargoyada mı verılmedi....
hakikaten çok ilginççççççç

raptiye zeyy in katili bi ara halledicem demiş bi arkadaşına..
altınkayanınkini bilmiyom :26:

Selam kızlar :KK3::KK3:

zeyy ile altınkaya mı kaldı almayan hediyelerini

zeyyin katili raptiye ise altınkayanın da toredo mu

evet ben daha alamadım raptiye cuma günü vermiş kargoya ama ben işyeri adresimi verdiğim için belki bugün getirirler ya da getirmezler ben gider alırım bilmiyorum :KK31:

offf koca kafa işte anlamıyor kii :84:

milleti krediye şevk ederek günaya giriyormuş, onların faizle paralarını alarak günah işlliyormuş falan :KK47: yaa yanlış anlama ölee kapalı görüşlü bir adamda değil yani :KK53: bitek faiz konusunda bu kadar hassas anlayamıyorum pek :44:

yaa babam illaki de yardım edecek, paşanın keyfine göre ben babama kızının düğününe yardım etme diyemem, istemiyosa evlenmez kendi keyfi bilir :KK47:

yani şuan iş konusunda biraz şımarıklık da yapıyor olabilirim sanırım, o yuzden de işsiz olabilirim :KK1: kalıcı bişey olsun istiyorum o yuzden de bekliyorum bakalım :KK34:

ya canım faiz konusunda haklı ama bizde 3 kuruş paramızı nerede saklayalım bilmiyorum..vadesizde tutuyodum bankaların aldığı hesap işletim ücretlerinin haddi hesabı yok..bari o aldıkları işletim ücretini çıkarsın diye mecbur vadeliye koyuyorum ki onu da karşılamıyo bile adamlar 6 ayda bir 70 tl para kesiyo yılda 140 tl az mı yaa :26:

canım teşekkür ederim ama ben iş adresimi verdim forumda da yazmıştım "katilim kargoya cuma vermesin iş adresimi verdim getirmezler hafta sonu" diye..neyse artık ben gidip alıcam geri yollamazlarsa...senin de başına bir sürü aksilik gelmiş...

kızlar herkese günaydıınnnn :KK16::KK16: umarım bugun herkesin geldigi kalabalık birgun olur topiğimizde :KK50::KK50:

ya canım faiz konusunda haklı ama bizde 3 kuruş paramızı nerede saklayalım bilmiyorum..vadesizde tutuyodum bankaların aldığı hesap işletim ücretlerinin haddi hesabı yok..bari o aldıkları işletim ücretini çıkarsın diye mecbur vadeliye koyuyorum ki onu da karşılamıyo bile adamlar 6 ayda bir 70 tl para kesiyo yılda 140 tl az mı yaa :26:

ayy bu bankalara resmen elini veriyosun kolunu kesiyolar yaa :KK53::KK53: sonra yastık altı paranızı orda tutmayın bankaya koyun dşiyolar da en masrafsızı o oluyo vallaa :KK53: altına dolara falan da güvenilmez ki bi fırlıyo bi düşüyo hepsi risk :18: en mantıklısı banka valla, senin de dedigin gibi kendi masrafını karşılar hiç olmazsa :KK34: zaten trilyonlarımız da yokki faizinle evler arabalar alalım :KK34: hoş bende liralar bile yok yaa ben hangi paranın hangi bankanın hesabına düştüm acabaa :KK52::KK52:

Canım bizde de aynı sorun var. Bir de ben artık iyice kocaman olduğum için sığamıyoruz da yatağa.
Eşim gece dirseğiyle falan çarpar diye hep sırtım dönük yatmaya çalışıyorum hamileliğimi öğrendiğimden beri.
Artık sol kulağım ağrıyor kalktığım zaman:KK1:

Sen de dikkat et:KK34:

Deme yaaa, bu hep böyle devam edecek o zaman :KK53: Dikkat edeceğiz diye uyku uyuyamıyoruz :KK53: Bugün tetonosun 2. doz aşısını da oldum. Artık 1 hafta sol kolum ağrır. 1 hafta boyunca sol tarafıma yatmam sıkıntı olacak, sağ tarafa yatsam eşim tehlikesi var. Naparım bilmem :KK9:

X