8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

sakaryada sen iş bulabiliyomusun peki ?2000li rakamlar iyi para.
kız bankadakı haram paradan ona ne ben anlayamadım.o çalışıp emegını alacak.faızmı alacak sankı.
babanın parasını zaten borç olarak da alsa ne varkı...faiz değilya canım.
:44::44:

offf koca kafa işte anlamıyor kii :84:

milleti krediye şevk ederek günaya giriyormuş, onların faizle paralarını alarak günah işlliyormuş falan :KK47: yaa yanlış anlama ölee kapalı görüşlü bir adamda değil yani :KK53: bitek faiz konusunda bu kadar hassas anlayamıyorum pek :44:

yaa babam illaki de yardım edecek, paşanın keyfine göre ben babama kızının düğününe yardım etme diyemem, istemiyosa evlenmez kendi keyfi bilir :KK47:

yani şuan iş konusunda biraz şımarıklık da yapıyor olabilirim sanırım, o yuzden de işsiz olabilirim :KK1: kalıcı bişey olsun istiyorum o yuzden de bekliyorum bakalım :KK34:

merhaba kızlarr kadınlar gününüz kutlu olsunnnn :KK16::KK16::KK16:
bugünde diğer ctsilerden farklı değil benim için temizlik yemek vs..
öff sıkıldım valla...

hamile olan sensin de baba mı çapraz yatmaya başladı canım :KK53::KK53: bizim bi tanıdıgın eşi de doğumdan sonra lohusa depresyonuna girmişti :KK53::KK53:

Ayyy bu lohusa depresyonu mu ki? Aynen öyle canım yaaa, hiç huyu değildir ama son 2 aydır böyle yatıyor, hatta bazen dizleri popoma çarpıyor. O yüzden hiç ona dönük yatamıyorum. Sol tarafımın uyuşuyor, yorgun uyanıyorum uykudan :KK43: Ne oldu neden değişti anlamıyorumki :KK53:

Evet kızlaaaaaaar kadınlar günümüz kutlu olsun :21::21:

Bugün bu yağmurlu havada o kadar dolandım, kimse bi çiçek falan vermedi .Bir de oy isterler bizden hııııhhh :KK52:

Ayyy bu lohusa depresyonu mu ki? Aynen öyle canım yaaa, hiç huyu değildir ama son 2 aydır böyle yatıyor, hatta bazen dizleri popoma çarpıyor. O yüzden hiç ona dönük yatamıyorum. Sol tarafımın uyuşuyor, yorgun uyanıyorum uykudan :KK43: Ne oldu neden değişti anlamıyorumki :KK53:

ya erkekler kıskanç oldukları için bence lohusalıgı da kıskanıp böle üzerlerine alınıyor olabilirler :KK1: duymuştum daha önce karısı hamile olunca onla birlikte kusup aş erenleri :KK1: senin eşin de bilerek yapmıyordur belki ama farklı bir psikolojiye girmiş olabilir belki. sen o uyurken yanlışlıkla bikaç kere yataktan düşür onu o zaman düzelir bence :KK1:

ya erkekler kıskanç oldukları için bence lohusalıgı da kıskanıp böle üzerlerine alınıyor olabilirler :KK1: duymuştum daha önce karısı hamile olunca onla birlikte kusup aş erenleri :KK1: senin eşin de bilerek yapmıyordur belki ama farklı bir psikolojiye girmiş olabilir belki. sen o uyurken yanlışlıkla bikaç kere yataktan düşür onu o zaman düzelir bence :KK1:

Ay yok, benimki yanlışlıkla falan düşmez. Düşersem ben düşerim çünkü benim tarafımda yatıyor :KK9: Bence de psikolojisi değişti, yoksa hiç böyle bi adam değil. Hatta yatağın ta öteki ucunda yatardı da kızardım, üşüyorum ben, niye uzak yatıyorsun diye :KK9:

Ay yok, benimki yanlışlıkla falan düşmez. Düşersem ben düşerim çünkü benim tarafımda yatıyor :KK9: Bence de psikolojisi değişti, yoksa hiç böyle bi adam değil. Hatta yatağın ta öteki ucunda yatardı da kızardım, üşüyorum ben, niye uzak yatıyorsun diye :KK9:

ee adam senin tarafında yatmaya başlamış işte niye kızıyosun kii :KK1::KK1::KK1:

Selam kızlar hepinize :KK16::KK16::KK16:
Yarin misafir var ama hic bir sey yapmadım henüz :KK50:

X