8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

nurdanım geçmiş olsun
ben de bugün kayınvalidecimi yemeğe götürdüm öğlen, dertleştik biraz
çok seviyom onu

akşam da arkadaşlarla güzel bi gün geçircez inş

yeni çekiliş için de nisan mantıklı evet uzun süre tanışma faslı olur gözlemleriz kim aktif kim değil
sonra çekiliş olurrrrr yine bi hazırlanma dönemi
sonra da kısacık bi gönderme süresi

selamlar olsun canlar sizlere nasılsınız bakalım inşallah herkes çok iyidir biz kızımla çok iyiyiz
Kadınlar Gününüz şimdiden kutlu olsun canlarım yarın kayınvalidemlerde olacağımızdan girip yazamam sizleri çok seviyorum kendinize iyi bakın

saolasın özgemm

ayy maallahh sizee daim olsun inşalahh inşallah bende böyle olurum kayınvalidemle akşam için de şimdiden iyi eglenceler

evet nisana kadar 1 ay var hem güzel olur yeni gelmek isteyenleri tanırız herkes kendini bi ölçer tartar ben bu çekilişi becerebilir miyim die ama gerçekten gönderim süresi 1 hafta olsun. gerçi gönderim süresini çoktan da aştık yani, kurallara uymayacak olan yine uymaz yan eyse, bu sefer sorunsuz olur inşallah

heyy güzel anneee

senin ve elif nisacıgımın da kadınlar günü kutlu olsun şimdidenn

bu sefer sorunsuz olmasını en çok ben istiyorum

kızllaaarr..ben geldım.
şukur Allaha hedıyelerıme kavustum
resım ekledım bılgılerınıze...

bu sefer sorunsuz olmasını en çok ben istiyorum

hadi gözün aydın canımcım bu seferdaha bi kaynaşarak, tanışma süresini uzun tutarak yaparız çekilişi sorun olmaz şekerim inşallah o zaman

Raptiye ve kim katil kızlar ?
Bir de raptiye ye hediye kim gönderdi ? O da mı almadı ?
Karıştım ben iyice.
Herkes hediyelerini alsa da biz de rahatlasak

raptiye nin katili mutlukız dı o da yolladı hediyelerini diye hatırlıyorum canım hediyelerini almayan arkadaşlar da biran önce alsın artık yaa, yazık vallaa

Son 3 kişi mi kaldı bu durumda ?
evet ya bir an evvel alsalar iyi olacak artık

birdahaki çekilişe katılırmıyım bılmıyorum.çok soğudum....
hediyelerini alamayan arkadaslar inşallah kavusur bian evvel yaaaa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…