8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

selam kızlar nasılsınız

napıosun

baş ağrısından çatladım evde gözlerim yerinden düşsün diye bekliyorum

hahaha işi bırakırsam evimde olmaz ki Allah korusun...kredi ödüyorum artık emekli olunca bahçeli de bir evimiz olursa kesin alıcam...barınaktan hemde..

inşallah gönlünce olur canım benim ama sen barınaktan alma ananemlerinki o zamana kadar 2000 tane falan olur, ben sana veririm ordan

ahhahahaha tamam senle iletişime geçerim seçmece yapabiliyomuyuz

ahhahahaha tamam senle iletişime geçerim seçmece yapabiliyomuyuz

aa tabi ki her renk her cins kedi mevcut yani tabi hepsi kırma kedilerin ziraa bizim dişi kediler çevrelerinde gezen her erkek kediye kuyrul sallama gibi bi özellikleri mevcut oldugu için kırmanın kırmasının kırması oluyor yavrular

düşmesin ama buz koy iyi geliyor :S

düşmüyorlar zaten düşseler rahatlayacam belki ama zorla duruyorlar gözümde yaa kuzum migren var bende, kafaya ne zaman bişeyi taksam hemen bi yerlerden belli ediyor kendini beni pamuklara sarıp yaşatmaları lazım ama onu da yapmıyorlar işte

ayy bende var o migren belası...kafamı duvarlara vurasım geliyo benimde..3-4 ayda bir geliyo ağrı..

ayy bende var o migren belası...kafamı duvarlara vurasım geliyo benimde..3-4 ayda bir geliyo ağrı..

senin 3 4 ayda birse çok şanslısın canım, benim çok sık oluyor yaa gözüme direk ışık geldigi zaman tutuyor, bişeye üzülsem tutuyor, biraz fazla düşünsem tutuyor yaşamayım ben en iyisi yaa :84:

töbe de kız delüüüü
ya bende çok strese girdiğim zaman oluyo ama sürekli stres içindeyim zaten...

başım çok ağrıyor ablacım keyfim kaçık biraz senden naber

ama başım çok ağrıyor yaa :84:

cenin pozisyonunu al ve başını ellerinin arasına alıp biraz sık..benim öyle geçiyo yatakta kıvranıyorum..ve çıt sesine bile tahammül edemiyorum...

cenin pozisyonunu al ve başını ellerinin arasına alıp biraz sık..benim öyle geçiyo yatakta kıvranıyorum..ve çıt sesine bile tahammül edemiyorum...

herşeyi denedim yaa benim saçımı çekmek iyi geliyor normalde ama bu sefer o bile nafile

Benim de dünden beri ağrıyor..Höööfff...

geçmiş olsun abla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…