8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Son 3 kişi mi kaldı bu durumda ?
evet ya bir an evvel alsalar iyi olacak artık

ayy evet tez zamanda inşallahh

birdahaki çekilişe katılırmıyım bılmıyorum.çok soğudum....
hediyelerini alamayan arkadaslar inşallah kavusur bian evvel yaaaa.

yaa öyle deme kuzum yaa bak burda birbirimizi tanıdık, vakit geçirdik, eğlendik bi sonraki çekiliş daha düzenli olur bu biraz acemilik gibi oldu gel lütfen geellll :84: :84:

Canım kesinlikle çok haklısın , inan bizler rahatsız olduk niye böyle oldu diye .
maalesef her zaman olabilecek şeyler , bu kez sana denk geldi .
sonuçta bu da bir risk , herkes aynı hassasiyeti taşımaya biliyor (çok elzem mazereti olanlar hariç, böyle bir durumda zaten iletişime geçilmeli . Hem kurbanla hemde topik sahibiyle. Bana göre. )
Kimse kızmasın ama benim görüşüm böyle

Naz ın dediği gibi hemen kapıları kapatma canım , acemiliğimiz bu .
Hem senin nazarlığın olsun bu

Naz ın dediği gibi hemen kapıları kapatma canım , acemiliğimiz bu .
Hem senin nazarlığın olsun bu

olmadı hediyeleri göndermeyen katilleri topluca telefonlarından taciz ederiz olmaz mıı

bu seferlik böyle oldu ama bir sonrakinde topik sahibine hepimiz yardımcı oluruz tanışma aşamasnda bile daha zaten 1 ay belki biraz daha bile fazla tanışma zamanımız olacak o süre içerisinde baktık burayı savsaklayanlar var usulunce deriz kardeş sen bu işi kıvıramayacaksın gibi bu çekilişe girme die. alınmaca gücenmece yok kimse madur olmasın, bu kadar güzel vakit geçirmişken kimsenin de tadı kaçmasın yani

ayy evet tez zamanda inşallahh

yaa öyle deme kuzum yaa bak burda birbirimizi tanıdık, vakit geçirdik, eğlendik bi sonraki çekiliş daha düzenli olur bu biraz acemilik gibi oldu gel lütfen geellll :84: :84:

en sevindiğim tarafı sizlerle tanısmak zaten.başka bişey değil.nisana kadar kaçan hevesim geri gelirse katılırım.inşallah
zaten sohbet etmeyip aktif olmayanlar olmasın bence arkadaşlar,sonra hepimiz geriliyoruz burada...siz bilirsiniz yine .sadece fikir.
çünkü hediye mühim değil ama özenli gelmesi mühim bence. bunun için birkaç belirleyici kural daha konulması şart.

birkaç basit hediye almaya vakit bulamayan insan neden katılır böyle bişeye. onuda anlamış değilim.
ayy hakkaten çok gerildim hediyesi gelmeyenlerin yerine ben...

Öyle yaparız , zamanla oturur zaten organizasyon . :13:

kesinlikle katılıyorum sana nurlum.

ben senin kaçan hevesini, yerine getirirm merak etme yavrumm hem belki bu sefer senin katilin ben olurum ister misin ben olayım katilin

Öyle yaparız , zamanla oturur zaten organizasyon . :13:

1 ay var hallederiz biz yaaa o kadar kadınız burda tey teeyy

kız körler sağaralar birbirimizi ağırlar misali burda kala kala 6 kişi çekiliş yaparız artık
.çok tuhafım hakkaten...uyuz oluyorum özensiz insanogluna

Son düzenleme:
Selam kızlar

zeyy ile altınkaya mı kaldı almayan hediyelerini

zeyyin katili raptiye ise altınkayanın da toredo mu

Haklisin kurbanckim bende cok rahatsiz oldum bu zamana kadar hediyelern gelmemesi cok ayip aslnda katilmayanlar belliydi burcunun katilmayanlari cekilisten cikarmasi lazimdi
gerci bu sefrde tekrardan çekilis yapilmasi gerekicek
en iyisi yeni katilanlari topige sik grmek knusunda tekrar tekrar uyarilmali yoksa olmuck bksana anacim

çekilişin öncesindeki süre kısaydı ya katilcikim ondan pek girmeyecek olanları anlayamadık biz ama bu sefer o süreyi uzun tutacagımızdan dolayı anlaşılacak ve aynı sıkıntılar yaşanmayacak umuyrum ki

kız körler sağaralar birbirimizi ağırlar misali burda kala kala 6 kişi çekiliş yaparız artık
.çok tuhafım hakkaten...uyuz oluyorum özensiz insanogluna

uyuz olmak da çok haklısın canımcım, hem kimsenin canı sıkılmasın da gerekirse 6 kişi yapalım nolacak yani

Selam kızlar

zeyy ile altınkaya mı kaldı almayan hediyelerini

zeyyin katili raptiye ise altınkayanın da toredo mu

toredo bi yerlere bişeyler yazmış sanki ama ben mi yanlış hatırlıyorum yaa :44: hatta ben o yazdıgını görünce gönderdi heralde hediyeleri düye düşünmüştüm göndermemiş mi hala :44:

çeşminaaazzz kız ne dicem sen iş buldun mu?enson görüşmeye falan gidiyosun ya hani...ne oldu o işlerrrr

çeşminaaazzz kız ne dicem sen iş buldun mu?enson görüşmeye falan gidiyosun ya hani...ne oldu o işlerrrr

şekerim şimdilik eski staj yaptıgım yerdeki patronuma yardım edecegim projesinde. bikaç ya boyunca ankaraya gidip gelecem yani ama kalıcı bir iş hala yok sevgilim de iş bul da evlenek dioo işim yok die evde kalacam galibaa :84:

hayırlı olsun canım.kalıcı bir işte bulursun inşallah.
ıınnhhh...siz evlenın iş bulursun.evlilikte keramet vardır...
benımde bu ara atamalar var.ist.dışını ve sakaryıda yazıcam.bakalım olurmu ne olur...:18::18::18::18::18:

gel geell sakaryaya geell

ya bu ara deli sorular var kafamda :44: şimdi bu yardımcı oldugum ğprojeden haziran gibi ortalama bir para geçecek elime, acaba üstünü de babamdan isteyip kendi ofisimi mi açsam diyorum :44: ama sonradan da diyorum ki kendi ofisim iş yükünü tutana kadar bikaç sene zorlanabilirim :44: emrahın maaşla da geçinemeyiz. o sıkıntıya değer mi diyorum :44:

emrah zaten bi salak mı desem saf mı desem anlamıyorum. tutturmuş bi faiz haram paradır die. babamın kenarda kardeşimle benim düğünüm için biriktirdigi bir parası var. eğer o parada faiz varsa kullanmayalım evlilik için kendimiz halledelim herşeyi diyor. ee ikimizin de kenarda 5 kuruş parası yok, ailelerden destek almadan halledemyiz ki imkanı yok yani neresinden tutsam elimde kalıyor bu evlilik mevzusu. şeytan diyor bırak git onu, aç ofisini, işlerin yoluna girince düşün bu evliliği ama siparişle de olmuyor ki

off ammaa çok konuştum yinee

ayyhhh...kendı ofısını önce küçükten başlayarak kurabılemezmisin.yanı öyle büyük değil ama küçük işlerle,tanıdık,önceden çalıştıgın kişilerin yardımıyla.eline para geçerse.tutturabılırsen ilerletsen olmazmı kı...
faiz haram tabi bencede doğru.hem babandan almak istemiyordur belki para.öyle ya da böyle sıkıntı olabılır ilerisi için.erkekler para mevzusu olunca alınganlık falan da yapabilir ne biliiiim...:44::44: siz aynı şehirde değilmisiniz zaten.bence biran evvel evlenmeye bakın,uzadıkça biton pürüz çıkıyor.hem çok masraflı bişey yapmazsan fazla eşya almadan da evlenilebiliyor.senın ıslerınde baktınız kı düzenli giderse eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.hem zamn ne gösterir bilinmez.belki nişanlın daha iyi maaaşlı bir iş falan bulur bu sürede.
zaten herşeyin yolunda girmesi falan da istemeklede olmuyor siparişle de.kısmet ve nasip işi.

canım zaten ufak bi ofis açarım ilk başta ama şuan çalışmaya başlasam alacagım maaş 2500 tl en az, o para oldugu gibi benim param olacak. ama ofis olursa aylık net bir gelirim olmayacak ve ne olursa olsun yanımda çalışması gereken biir olacak onun maaşı, ofis gideri kira falan derken kazandıgım para oldugu gibi ofis işlerine gider yani. ee yeni evli olacaz mutlaka borç olur, emrahın aldıgı para az, o parayla döndüremeyiz ki evi emrahın yeni işe geçmesi de zor. adam uluslar arası ilişkiler mezunu, sakarya da iş bulması pek mumkun deil, başka bir ilde yaşamak da istemiyor.

faiz konusunda da haklı tabiki haramdır doğru. çok saygı duyuyorum bu konuda. kredi çekemeyiz evlenmek için dedi tamam dedim. bi banka işinin olma ihtimali vardı, haram para var bankada dedi, tamam dedim. ama iş babamın parasna karışmaya gelince bi sinir de oluyorum yalan değil ee bu şartlar altında da evlilik daha tarih bile belli değil düşün yani ev tadilatı da yapılacak bide amaann neyse karışmıyorum ben ne istiyorsa yapsın, bana hava hoş beklerim o düşünsün

sakaryada sen iş bulabiliyomusun peki ?2000li rakamlar iyi para.
kız bankadakı haram paradan ona ne ben anlayamadım.o çalışıp emegını alacak.faızmı alacak sankı.
babanın parasını zaten borç olarak da alsa ne varkı...faiz değilya canım.
:44::44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…