8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

sen de bizler gibi düşündüğüne göre hoşgeldin diyebiliriz sanırım çekiliş zamanına kadar kaybolma buralardan yoksa gözününü yaşına bakmayız koyarız kapının önüne

hoşbuldukk hahaha yapmayınnnn etmeyinnn canım benimm boş oldukçaa giriyorum zatenn inşallah kaçırmamm kaçıramam zaten hıh tubikimm var yukarda o bana haber eder yaa her şekilde siziiinleyyyiimmm

Son düzenleme:
hoşbuldukk hahaha yapmayınnnn etmeyinnn canım benimm boş oldukçaa giriyorum zatenn inşallah kaçırmamm kaçıramam zaten hıh tubikimm var yukarda o bana haber eder yaa her şekilde siziiinleyyyiimmm

tamam fırsat buldukça girersen o zaman zaten bizimlesin

off bende topik sahibiyim sanki bir çene bir çene

katilimm ne oluyo ceşminazcımm açıklıyıver bi

Son düzenleme:
mayıs 25 haziran 1 arası yapmayın ama çekilişi ona göre

yaa hazirana kalmaz zaten bence nisan başında toplanmaya başlayıp mayıs başında da hediye yollayabilriiz..

hoşgeldin aramızaaa

Merhaba kızlar nasılsınız

hoşgeldin canım iyiyiz sen nasılsın?

bende bu soruya cevap alamamıştım..ama sanırım katil kim oyunundan çıkan bişey...tahmin etmeye çalışıyosun sana hediye yollayacak kişiyi kuradan sonra..herkes ipucu veriyo falan..sende kurbanın için ipucu veriyosun ama kendini buldurmamaya da çalışıyosun çok zevkliydi..

zeynepcigim açıklamış zaten ben de hala nereden geldigini bilmesem bile kafama kodladım katille kurbanın ne oldugunu senin hediye alacagın kişi senin kurbanın oluyor canım, sana hediye alacak kişi de senin katilin fazla kurcalama yoksa karışıyor

ben de iyiyim canlar. Annemdeyim kedi köpek içinde keyifli bi gün geçiriyorum.

bende ananemlere gidince 10 tane kedi arasında tekerleniyorum resmen bide şimdi malum mart ayı sayının 20 yı geçmesinden endişeleniyoruz :18:

hoşbulduk öncelikle canım teşekkür ederim açıklama içinde değişikmiş

kurcalamıyım bencedee zamanlaaa öğrenirim heralde :44:

Son düzenleme:

hahahaha bayılırım kedileree yaaaa hatta bugün kendime kedili bir telefon kapağı aldım
ama bizim burda da şimdiden hamile kalmışlar yazık bari mart biteydi

nazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :111::111::111::111::111::111::111::111::111:

hahahaha bayılırım kedileree yaaaa hatta bugün kendime kedili bir telefon kapağı aldım
ama bizim burda da şimdiden hamile kalmışlar yazık bari mart biteydi

aa gel sen buraya biz sana gerçek kedi verelim boşver kapağı
bu zamane kedileri pek aceleci oluyor bekleyemiyorlar mart ayını şubattan hallediveriyorlar işlerini

hoşbulduk öncelikle canım teşekkür ederim açıklama içinde değişikmiş

kurcalamıyım bencedee zamanlaaa öğrenirim heralde :44:

kurcalama bence de boşver, zamanla alışırsın öğrenirsin

çok istiyorum canım ama bakamam diye korkuyorum ziyan olmasın hayvancık...çalışmasam kesin alırdımda çalışırken bütün gün evde ne yapıcak hayvan ilgilenemiycem

çok istiyorum canım ama bakamam diye korkuyorum ziyan olmasın hayvancık...çalışmasam kesin alırdımda çalışırken bütün gün evde ne yapıcak hayvan ilgilenemiycem

ben zaten kedi kopek gibi hayvanlara evin içinde bakılmasını çok doğru bulmuyorum yaa :44: yanlış bişey de söylemek istemem şimdi ama özellikle tek bir hayvan bakıldıgı zaman arkadşaı da yoksa evde canı sıkılır, hayvana yazık olur gibi geliyor o yuzden sen işi bırak biz sana iki tane kedi verelim bo sorun çözülsün

hahaha işi bırakırsam evimde olmaz ki Allah korusun...kredi ödüyorum artık emekli olunca bahçeli de bir evimiz olursa kesin alıcam...barınaktan hemde..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…