8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

:KK19:
bende sıkıldım yaa :KK43:

banada öğretsenee hiçç bilmemmm :KK1::KK1:

Ben beceremiyorum ya nasıl öğrencem :) Utanırım bende ayna karşısında kendi kendime oynarım anca:)

bende kendiliğinden oluştu bence :KK9: hiçbi yerden öğrenmedim çünkü.. içimde mi varmış ne :KK53:
ama videolar falan faydalı olur cidden kendi kendize pratik yapın.. gerçi başkasının karşısında oynayamadıktan sonra öğrensek nolur ama :KK9:

yanii benden nacizane bir tavsiye erkek arkadaşınla kursa başlama :KK1::KK1: acemilik dönemlerinde sende çok kötü oluyorsun o da çok kötü oluyor bide erkegin üzerinde iğreti de duruyor ya biraz çok komik oluyorlar :KK1::KK1: benm bi arkadaşım da benden sonra başlamıştı da 1 ay her gördüğümde güldümm :KK52::KK52: tabi o benim başlangıç hallerimi görmedigi için dalga geçememişti benimle :KK51::KK51:

kardeşim şuan valilikte sabıka kaydı çıkarmya gitti önceden bilseydim giderdim bende onunla :KK1::KK1: ama aklımda canım, işim düşerse o tarafa mutlaka gelirim, seni de beklerim :KK34:

kısmet değilmiş. başka zamana inşALLAH :)
eğer birimiz çıkarsa hediyeleri elden veririz tanışmışta oluruz. ben berfin tanıştığımada memnun oldum..

öpüyorum kızlar:KK54::KK54: hayırlı akşamlar..

bende kendiliğinden oluştu bence :KK9: hiçbi yerden öğrenmedim çünkü.. içimde mi varmış ne :KK53:
ama videolar falan faydalı olur cidden kendi kendize pratik yapın.. gerçi başkasının karşısında oynayamadıktan sonra öğrensek nolur ama :KK9:

idolumsun özgemmm :KK14::KK14:

oyhhh sıkıldım :KK31:
birazdan çıkıp annemlere gidicem gerçi onun için mutluyum :KK1:

dans mı konuşyuonuzzz ben çok güzel oryantal oynarım ama kendi kendime :KK9: eşime bile oynamam utanıyom :KK17: :KK53:

aayy ne güzelll :KK16::KK16: bende latin danslarını biliyprum salsa ve bachata ama erkek arkadaşıma daha bunu söyleyemedim bile, internetteki örnek videolara bakarsa beni topuğumdan vuraiblir :18::KK33::KK33:

sabahları bende öylee sersem gibiyim de bu hafta öyle olmadım ya niyee bilmemm :KK1::KK1: önceden kalkmaktan zorlanırdım bu hafta kendiliğimden kalkıyorum ve çabuk geçtii hemen hafta sonu geliyorr :KK16::KK16:

haftaya bn çalışmaya başlayacam ya ondan çabuk geçiyodur :KK47::KK47:

13 günde Leslie ile 2.5 kilo verdim.:KK23::KK23:

İlgilenenlere duyrulur.:KK55:

leslie muthişl bişey bi ara yapıyordum bendeçok da güzel kilo vermiştim. sonradan ayagım kırıldı, uşengeçlik başladı derken bi yeniden oturtamadım düzenimi, çok üşeniyorum ben yaa :KK43::KK43:

ayy oda doğruu ben utanırım oynıyamam hiçç :KK1::KK1:

Denicem videolarla ben ya oynak bi insanımdır aslında ama kendi kendime :KK70: Evde çok oynarım yalnızken mesela:)

eğer birimiz çıkarsa hediyeleri elden veririz tanışmışta oluruz. ben berfin tanıştığımada memnun oldum..

Öpüldün canım iyi akşamlar uğra yine :)

aayy ne güzelll :KK16::KK16: bende latin danslarını biliyprum salsa ve bachata ama erkek arkadaşıma daha bunu söyleyemedim bile, internetteki örnek videolara bakarsa beni topuğumdan vuraiblir :18::KK33::KK33:

leslie muthişl bişey bi ara yapıyordum bendeçok da güzel kilo vermiştim. sonradan ayagım kırıldı, uşengeçlik başladı derken bi yeniden oturtamadım düzenimi, çok üşeniyorum ben yaa :KK43::KK43:

aaaa iyimişşş artıkk evde değilsinn ohhh :KK1::KK37::KK37: bendeki de nasıl bir kıskançlık yaa:KK52::KK52:

idolumsun özgemmm :KK14::KK14:

sen de canımsın :KK16:

ooo bachataaa bayılırım çok seksi bi dans :KK23:
ben onları da becerebilirim bence bu kıvraklıkla :KK53: düğün öncesi dans kursuna gitçektik eşimle ama sonra vazgeçtik gelinliğin kuyruğu var topuklu da giycem komedi filmine dönmeyelim diye :KK9:

bu arada ben de zayıflamaya çalışıom kalori sayıyorum.. (pek beceremiom yine çok kaçıyo)
bi de jillian yapıyorum ben level 2 ye başladım.. acayip sıkılaştırıyo ama çok yorucu

ayy eveettt, birbirimize çıkarsak elden veririz ne güzel olur :KK16::KK16: gerçi çıkmasak bile görüşürüz musait bir zamanda, avuç kadar yer zaten adapazarı :KK1::KK1: nurdan bende, tanıştıgıma memnun oldum :KK34: iyi akşmlaarrr :KK16:

aaaa iyimişşş artıkk evde değilsinn ohhh :KK1::KK37::KK37: bendeki de nasıl bir kıskançlık yaa:KK52::KK52:

çalışırken daha çok çneem düşecek ama baştan söleyim :KK33::KK33:

sen de canımsın :KK16:

ooo bachataaa bayılırım çok seksi bi dans :KK23:
ben onları da becerebilirim bence bu kıvraklıkla :KK53: düğün öncesi dans kursuna gitçektik eşimle ama sonra vazgeçtik gelinliğin kuyruğu var topuklu da giycem komedi filmine dönmeyelim diye :KK9:

bu arada ben de zayıflamaya çalışıom kalori sayıyorum.. (pek beceremiom yine çok kaçıyo)
bi de jillian yapıyorum ben level 2 ye başladım.. acayip sıkılaştırıyo ama çok yorucu

bende kıvraklık hiç yoktu, sırf sevgilimden ayrılmıştım buhran dönemimdeydim arkadaşların zoruyla başladım :KK1: ilk 3 hafta her dersten sonra bırakmaya niyetlendim hatta da hocalardan biri çok yakışıklıydı ve benle o ilgilendi hep ben beceremeyince ondan bırakamadım :KK53::KK53: ama öğrendikçe yapası geliyor insanın valla :KK34: en sonunda gösteriye çıktım ve dans hayatımı zirvedeyken bıraktım :KK51:

ben dügünde nasıl dans edecegimiz konusunda hala tereddutteyim yaa, benim koca kafayla bi denemek lazım bakalım becerebilecek miyiz :KK52::KK52:

yaa bnm de çok acil zayıflamak sıkılaşmak hepsini birden yapmak lazım ama işte üşeniyorummm :KK47::KK47: düğünümde kocaman olmak istemiyorum beenn :KK43::KK43:

ayy eveettt, birbirimize çıkarsak elden veririz ne güzel olur :KK16::KK16: gerçi çıkmasak bile görüşürüz musait bir zamanda, avuç kadar yer zaten adapazarı :KK1::KK1: nurdan bende, tanıştıgıma memnun oldum :KK34: iyi akşmlaarrr :KK16:

çalışırken daha çok çneem düşecek ama baştan söleyim :KK33::KK33:

bende kıvraklık hiç yoktu, sırf sevgilimden ayrılmıştım buhran dönemimdeydim arkadaşların zoruyla başladım :KK1: ilk 3 hafta her dersten sonra bırakmaya niyetlendim hatta da hocalardan biri çok yakışıklıydı ve benle o ilgilendi hep ben beceremeyince ondan bırakamadım :KK53::KK53: ama öğrendikçe yapası geliyor insanın valla :KK34: en sonunda gösteriye çıktım ve dans hayatımı zirvedeyken bıraktım :KK51:

ben dügünde nasıl dans edecegimiz konusunda hala tereddutteyim yaa, benim koca kafayla bi denemek lazım bakalım becerebilecek miyiz :KK52::KK52:

yaa bnm de çok acil zayıflamak sıkılaşmak hepsini birden yapmak lazım ama işte üşeniyorummm :KK47::KK47: düğünümde kocaman olmak istemiyorum beenn :KK43::KK43:

bir şey olmaz ne güzell bende sıkılıyorum bütün günnn :KK1::KK1:

evetttt sıkıcıı günler geliyorr desene :KK1::KK1:

eğer aynı ofiste devam edersem benim ofisimde hep erkekler var yaa :KK47: onlarla da herşey konuşulmuyor, bana diyorlar bazen kulaklıgını tak die ben muzik dinliyorum onlar kendi aralarında konuşuyolar :KK1::KK1:

X