8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

hiç öyle balonlu süprizli doğum günüm olmadı :) hep planlı

Ayy benim de öyle. Gizli gizli bi pasta alınmışlığı bile yoktur

benim de olmadı ki hiç

2 sene önce arkadaşlarım niyetlenmiş kutlamaya yaklaşık 20 kişi falan toplanmışlar guya bana surpzi yapacaklar ben de çakalımdır biraz bu konularda 20 kişinin 10 tanesi aradı beni nerdeyse okula gel die tabi bi gittim pastalar mumlar süsler ben de danstan çıkmıştım ayagımda topuklu ayakkabılar vardı, millet bagırıyor mutlu yıllar die, ben ayakkabı çıkartıyorum ayagımdan

bana suprüz yapmak kolay iş değil yani

Sağol canım Peluş oyuncak gibi
aynen peluş gibi çıkmış

ne dansı :)
bana süpriz olması için sanırım doğum günümü unutmam lazım yoksa dediğin gibi ben de çakarım olayı hemen

nazımmmmm geçmiş olsun kuzum sende hastalandın :2::2::2: kuzum dikkat et
Gizem7 hedişlerini güle güle kullan canımmm

aynen peluş gibi çıkmış

ne dansı :)
bana süpriz olması için sanırım doğum günümü unutmam lazım yoksa dediğin gibi ben de çakarım olayı hemen

ben unutamıyorum bide yaa 1 ay önceden başlıyorum tantanaya

ben latin dansları kursuna gidiyordum da daha önce gösteriye hazırlanıyorduk, salsa ve bachata yani

wawww ben de lisedeyken tangomsu bişi yapmıştım 19 Mayısta

tangoyu kurstaki hoca bi kere denetti bana da çok yakın bi dans :18: bide sürekli gözlerinin içine bakıyosun falan ben o ciddiyette bi insan değilim o yuzden ben hem eşli hem de hareketli danslar buldum ve salsayla bachata yaptım

eşimle kendimi düşünemedim bile salsa malsa yaparken
ikimiz de hiç anlamıyoruz dans etmekten oynamaktan

ayy ben yatıyorum kızlar malum pazar günüleri çalışıyorum ben tatil matil yok

eşimle kendimi düşünemedim bile salsa malsa yaparken
ikimiz de hiç anlamıyoruz dans etmekten oynamaktan

ayy ben yatıyorum kızlar malum pazar günüleri çalışıyorum ben tatil matil yok

bende sevgilimle gitmedim zaten kursa hocalarla beraber gittik gösterilere falan

iyi geceler canımcım, yarın içinde hayırlı mesailer şimdiden

yok datlum benim kurbanım çeşmeydidolayısyla ben çeşmenin katili oluyorum
:26: benim hatlar karışmış
Vallahi billahi şoktayım, günlerdir katilimi Asmunikal sanıyorum, bu kadar şaşkolozluk olamaz yeminle, hediyeleri nasıl üstüme alınmışım

Sağ gösterip sol vurdu asmunikal , bende katilin diye biliyordum , şaşırdım.

kart bir erkek gibi çıkan sesimle şarkı söylüyorum dinlemek isteyen var mııı
Yavyum senin her halin güzel endişelenme

Resmini nasıl gördün ki :)

Yaaa sen misin yoksa ? Hadi itiraf zamanı

Hayır sen değilsen , kim ?
Neyi gözden kaçırıyorum acaba ?

İyi pazarlar kızlar,sanırım hepiniz yatarken ben ayaktayım,eh sizde gece sohbetindeymişsiniz
seviyorum sizleri hafta sonunuzun güzel geçmesi dileklerimle kendime bir çay ısmarlıcam ve hedayelerimi paylaşıcam

Günaydın kızlar...

Gece uyuyamadığım halde erkenden kalktım. Bir haftadır falan güzel uyuyordum, akşam eşimin nazarı değdi sanırım. Yine başladı kabus gibi uykusuz geceler. Dönüp durmaktan oram buram ağrımış resmen yaa

Bu arada boğazım daha da fena. Çok sigara içen kişilerin sabah berbat bi öksürüğü vardır ya onu yaşıyorum şu an. Ciğerlerim parçalanıyor sanki öksürdükçe. Ne yapıcam ben yaaa

Ben elma şekeri değilim elmadilimiyim Eşim de doğma büyüme buralı canım. Ona soruyorum ama dediği yerlerde de bulamıyorum aradığımı. Mesela hediyeleri kaplamak için kağıt alacaktım, hüner kağıda gittim doğal olarak. Orada bile 2-3 çeşit var, hem de berbar desenler. Daha nerede bulabilirdim mesela:44:

Son düzenleme:
Günaydın, iyi pazarlar kızlaaaaarrrr

elmadilimi, sen naptın kendine canım yaaa? Çok geçmiş olsun. Nerden çıktı o öksürük öyle?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…