8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Yetmez tabii,olsun bugün tembellik yap bol bol.:KK34:
Eşine kupa mı aldın?

müdür de yok bugün biz de kafamıza göre takılıyoruz işte :) ama dersim var 2 saat miniklerle
sen ne yapıyorsun? günün nasıl geçiyor
evet canım Beşiktaşlı kupa aldım iki tane tez canlıyım erkenden alıp erkenden paketliyorum :KK1:

Son düzenleme:
sağolun kızlar :KK16:
biz de evde miskinlik yapıyoz.. kocacan oyun oynuyo ben kitap okuyom
klasik halimiz :KK1:

müdür de yok bugün biz de kafamıza göre takılıyoruz işte :) ama dersim var 2 saat miniklerle
evet canım Beşiktaşlı kupa aldım iki tane tez canlıyım erkenden alıp erkenden paketliyorum :KK1:
Valla ben şimdi bir kahve yapıcam kendime sonra yukarıya eşimin yanına çıkıcam.
Bugün saat 11:30 geldi mobilyalar,eşim başladı montaj işlerine,ona yarım edicem.
Adam pazar gününü montajlarla geçirecek.:KK50:
Eşinin doğum günü falan mı?

Ay ne güzel. Benimki kupa alsam bu ne der:KK31: takım da tutmuyor. Her yere de birlikte gidiyoruz, hediye alamıyorum :26:

sağolun kızlar :KK16:
biz de evde miskinlik yapıyoz.. kocacan oyun oynuyo ben kitap okuyom
klasik halimiz :KK1:
ay ne güzel ben de istiyorum :KK31::KK31:

Bugün saat 11:30 geldi mobilyalar,eşim başladı montaj işlerine,ona yarım edicem.
yavaş yavaş yaparsınız işte off ya çok özendim şimdi sizlere :))
3 mart doğum günü de ne alayım ne alayım dedim en son beşiktaşlı kupa aldım.dün akşam da yenildiler belki moral olur böylece :) erkeklere hediye beğenmek çok zor bişimiş

Ay ne güzel. Benimki kupa alsam bu ne der:KK31: takım da tutmuyor. Her yere de birlikte gidiyoruz, hediye alamıyorum :26:
hahhaa nasıl bir sevgili o :KK1: takım tutmuyor vay be.benimki de tutar ama öyle çok maç izlemez kolik değil yani.

Canım birkaç gündür boğazım şişmişti ve yanma vardı. Dün akşam daha da kötü olmaya başladı.
Faranjit sanırım, çünkü konuştukça kötü oluyor boğazım:KK5:
o faranjit nasıl bişeydir iyi bilir 2 gün önce tekrar yaşadım o boğaz yanmasını oturdum ağladım sinirimden:KK20::KK20:doktor fobim var benimde gdemiyorum doktora :2:
merhaba kızlar :KK16:
babam rahatsızlanmış sabah apar topar hastaneye gittik ama çok şükür iyi.. yediği bişey dokunmuş sanırım midesi kötüydü

dün harika bi akşam geçirdik sevdiceğimle :KK69: 8. ayımızı kutladık, öncesinde tiyatroya gittik falan
süperdi herşey :KK69:

kurbancığım paylaşamamış henüz hediyeleri.. sabah bi ara uğramış ama

keyifler iyidir inşallah
geçmiş olsun babacığına iyidir umarım:nazar:bende evlenince byle ay günümzü kutlucam mı acaba :KK31:

kart bir erkek gibi çıkan sesimle şarkı söylüyorum dinlemek isteyen var mııı :KK24::KK24::KK24:
nurdanım ben o kartı sesi yapmak için o kadar çok çabaladım ki bana gnder sen o sesi benimkiler azcık kedi eniği gbi çıktığı için kaert seslerden pek hoşlanır oldum:KK53:
bu akşam 3 bardak nane limon iki bardak da ıhlamur içtim :18: ama bana mısın demiyor arkadaş ne faranjitmiş :KK47: sesim boru gibi yaa :KK14::KK14: yarın da ballı muzlu sütü denerim canımcım teşekkür ederim :KK16::KK16:

katiliiiiimmmmmmmmmmm :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
kurbancıkımmmmmmmmmmmmmmm

ikeadan almışnız mobilyaları hayırlı olsun katilim:KK52:
ama bu ikeanın mondajı ücretli servisi ücretli mobilyaları zaten pahalı:KK20:nasıl iş yapıyolar anlamadım
odamdaki dolabıda geçen sene ordan almıştım serviside de ücret ödedik ayrı montajınada :KK19:herhangi bir marangoza yaptırsaydık bu dolabı emnim 3/1 fiyatına yaptırmış olurduk ayıca çokta sağlam değilmiş
ben çok pişman oldum bidaha çok ayılıp bayılmadığım bir ürün olmadı sürece almıcam ikeadan birdahamı tövbeler olsun:KK20:

ay ne güzel ben de istiyorum :KK31::KK31:

yavaş yavaş yaparsınız işte off ya çok özendim şimdi sizlere :))
3 mart doğum günü de ne alayım ne alayım dedim en son beşiktaşlı kupa aldım.dün akşam da yenildiler belki moral olur böylece :) erkeklere hediye beğenmek çok zor bişimiş

hahhaa nasıl bir sevgili o :KK1: takım tutmuyor vay be.benimki de tutar ama öyle çok maç izlemez kolik değil yani.

5 mart da benimkinin d. günüüüü
aklımda bi iki bişey var ama bakalım bu hafta yoğunlaşçam

o faranjit nasıl bişeydir iyi bilir 2 gün önce tekrar yaşadım o boğaz yanmasını oturdum ağladım sinirimden:KK20::KK20:doktor fobim var benimde gdemiyorum doktora :2:

geçmiş olsun babacığına iyidir umarım:nazar:bende evlenince byle ay günümzü kutlucam mı acaba :KK31:

nurdanım ben o kartı sesi yapmak için o kadar çok çabaladım ki bana gnder sen o sesi benimkiler azcık kedi eniği gbi çıktığı için kaert seslerden pek hoşlanır oldum:KK53:

kurbancıkımmmmmmmmmmmmmmm

kutlamaktan kasıt her ayın 22 sinde yemeğe çıkıyoz hem böylece değişiklik oluyo
yoksa hediye vs diil :KK1:
her gün yemek yapıyom ayda 1 garanti olsun bari dışarı çıkmaca :KK1:

ikeadan almışnız mobilyaları hayırlı olsun katilim:KK52:
ama bu ikeanın mondajı ücretli servisi ücretli mobilyaları zaten pahalı:KK20:nasıl iş yapıyolar anlamadım
odamdaki dolabıda geçen sene ordan almıştım serviside de ücret ödedik ayrı montajınada :KK19:herhangi bir marangoza yaptırsaydık bu dolabı emnim 3/1 fiyatına yaptırmış olurduk ayıca çokta sağlam değilmiş
ben çok pişman oldum bidaha çok ayılıp bayılmadığım bir ürün olmadı sürece almıcam ikeadan birdahamı tövbeler olsun:KK20:
Sende gelip gidip bana sarıyor güzelim ya.:KK52:
Canım montajdan yırtmak için eşim kendini feda etti.:KK53:
Bizim kitap kütüphanemiz ve cd kütüphanemiz ikea dan maşallah şimdiye kadar bir aksilıkle karşılaşmadık.
İkeadan bir kaç parça bişey daha beğendik fotolarını çektik orda çaktırmadan,marangoza yaptırcaz inşallah.:KK1:

5 mart da benimkinin d. günüüüü
aklımda bi iki bişey var ama bakalım bu hafta yoğunlaşçam

balıklar :) aklında olanlar ne :KK53:

kutlamaktan kasıt her ayın 22 sinde yemeğe çıkıyoz hem böylece değişiklik oluyo
yoksa hediye vs diil :KK1:
her gün yemek yapıyom ayda 1 garanti olsun bari dışarı çıkmaca :KK1:

her gün yapıyor musun canım yemek.akşam 7de çıkıyorum.ertesi güne yemek yapıyorum genelde.ona da her zaman enerjim olmuyor.bazen makarnayla geçtiği oluyor bazen dışarı çıkıyoz ya da dışardan söylüyoz:KK31:

Bizim kitap kütüphanemiz ve cd kütüphanemiz ikea dan maşallah şimdiye kadar bir aksilıkle karşılaşmadık.
İkeadan bir kaç parça bişey daha beğendik fotolarını çektik orda çaktırmadan,marangoza yaptırcaz inşallah.:KK1:

tek izin günü mü var? olsun kendi evine olunca insan bir heyecanla yapıyor
foto çekmek de iyi fikir..bizim ikeamız yok malesef buralara uğramadı :)

isminizi öğrenebilirmiyim güzel bayan:KK53:

bi sıkıntı çıkmıyoda verilen fiyata değicek bişey olmuyo
bende öyle düşünüyorum beğendiğim modelin fotosunu çekip bi marangoza yaptırmak en mantıklısı parayı çarçur atmeye hiç luzum yok:KK51:

X