8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Vallahi billahi şoktayım, günlerdir katilimi Asmunikal sanıyorum, bu kadar şaşkolozluk olamaz yeminle, hediyeleri nasıl üstüme alınmışım :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

iyi geceler kızlarrrrr :KK16:
hediyelerini konuşan fıstıklar güle güle kullanın
benim kurbanım hediyelerine kavuşmuş en kısa zamanda paylaşacakmış :KK16:

Aksilik işte,sinirlerim bozuldu.
Paketim pazartesi elinde olacak kurbanımın.:KK50:
Sağlık olsun bak biz de bekliyoruz.:KK14:
Ben de elmaşekeri yollamıştım, sana biraz nisbet gibi olacak ama:KK1: bir dahaki çekilişte bana çıkarsan 3-5 tane gönderirim, doya doy yersin apla:KK53:
Sağol kuzum benim..:KK16:
Rennie şurup verdi banaa. Tadı diş macunu gibi böğğğ :KK36:
Evet o şurup, ama iyi geliyordu bana.
Mide ile bebeğin saçı arasındaki alakayı çözemedim ben yaa:44:
Ya kocakarı inanışları işte.bebek büyüdükçe sığamıyor haliyle.Yukarıya çıktıkça da mideye baskıdan dolayı yanmalar oluyor.
Haha yok be tatlim kardesim :) 6.5 yaşında minik bi prensesim var :)
Bilmiyordum kardeşin olduğunu:KK15:
:KK53::KK53::KK53::KK53: her ihtimale hazırlıklı ol diye canım

İyi hafta sonları canım , aldığın aynaya bayıldım :nazar:
Güzel yüzüne hep güzel günlerde bak aynana elmadilimi :KK12: :108:

Canım olsun sıkma canını , kurbanın biraz daha merakta kalacak demek ki :KK1:
Ömrümü yidin ömrümü:KK19:
faranjit olduumm beennnn :KK14::KK14: sesim bir erkek sesinden hallice çıkıyor :KK37: boğazım da çok acıyor zaten :KK14::KK14: reva mı bana bu şimdii :KK14::KK14:
Geçmiş olsun fıstık.
:KK52::KK52:Katilim Melinda imiş sık giremedigim için tahmin edemedim ama kargom hediyelerim geldi hepsi muhteşem bayıldım bayıldım
Canım katilim sana en kocamanından:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Eveeeettt melindayı'da kesin olarak elemiş bulunuyorum:KK14:
hediyelerimi ekledım kızlarrr .) katilimm asmunikall :KK16:

günlerdir hastayımm.bugun doktordan doktora gittim.hediyelerimi dun gece actım.hemide feribotta.buyuk bir iştahla.hediyelerim epey bi seyaht etti benmle.bu hastalıgın ustune cok ıyı geldı hedıyelerımı acmak .) her bırı ıcın cok ama cok tesekkur edıyorum katilime.senı tanıdıgım ıcın cok mutluyum.tabii kurbanım ıcınde aynı sey gecerlii :KK16: her sabah nerdeyse benı merk edıp msj atan bir katile sahibim ben.aramızdaki enerji gercekten çok guzel.ıyı ki bu çekilişi yapmıssın burcum.bu kadar yogunlugun arasında bıle bırını mutlu etmek ıcın bsyle yapabılıor olmak gercekten cok guzel ve ozel..

Güle güle kullan canım..Katilinin de gönlüne sağlık, kesesine bereket..
Vallahi billahi şoktayım, günlerdir katilimi Asmunikal sanıyorum, bu kadar şaşkolozluk olamaz yeminle, hediyeleri nasıl üstüme alınmışım :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
Hah, bi benden daha..Bu katil arayışları psikopat etti beni.
iyi geceler kızlarrrrr :KK16:
hediyelerini konuşan fıstıklar güle güle kullanın
benim kurbanım hediyelerine kavuşmuş en kısa zamanda paylaşacakmış :KK16:

Uyuz melinda, insan 'Olabilirsin de olmayabilirsin de diyeceğine, yok sen dğeilsin canım, boşuna ümitlenme falan der...Gerçi bir kaç gün önce kesinleşmişti ama olsun yani.
Yahu herkes birbirine sensin sen değilsin dedi, bir tek benimle bu kadar uğraştı katil adaylarım.Ortada top gibiyim gelen vurdu giden vurdu.Bir ona gittim medet umdum kucağına alsın beni diye, yok bir tekme..Diğerine gittim bir tekme daha..Ne istiyorsunuz benden yav, hainler?:KK47:

Sağlık olsun bak biz de bekliyoruz.:KK14:

Sağol kuzum benim..:KK16:

Evet o şurup, ama iyi geliyordu bana.

Ya kocakarı inanışları işte.bebek büyüdükçe sığamıyor haliyle.Yukarıya çıktıkça da mideye baskıdan dolayı yanmalar oluyor.

Bilmiyordum kardeşin olduğunu:KK15:

Ömrümü yidin ömrümü:KK19:

Geçmiş olsun fıstık.

Eveeeettt melindayı'da kesin olarak elemiş bulunuyorum:KK14:

Güle güle kullan canım..Katilinin de gönlüne sağlık, kesesine bereket..

Hah, bi benden daha..Bu katil arayışları psikopat etti beni.

Uyuz melinda, insan 'Olabilirsin de olmayabilirsin de diyeceğine, yok sen dğeilsin canım, boşuna ümitlenme falan der...Gerçi bir kaç gün önce kesinleşmişti ama olsun yani.
Yahu herkes birbirine sensin sen değilsin dedi, bir tek benimle bu kadar uğraştı katil adaylarım.Ortada top gibiyim gelen vurdu giden vurdu.Bir ona gittim medet umdum kucağına alsın beni diye, yok bir tekme..Diğerine gittim bir tekme daha..Ne istiyorsunuz benden yav, hainler?:KK47:

belli oldu mu seninkiiii :KK52:
ama ben sana çok umut vermemiştim :KK19: sen kendi çapında sulanmıştın bana :KK53:
belki bi zamanlar başka bi çekilişte kader bizi birbirimize yazar :KK69: :KK1:

kart bir erkek gibi çıkan sesimle şarkı söylüyorum dinlemek isteyen var mııı :KK24::KK24::KK24:

belli oldu mu seninkiiii :KK52:
ama ben sana çok umut vermemiştim :KK19: sen kendi çapında sulanmıştın bana :KK53:
belki bi zamanlar başka bi çekilişte kader bizi birbirimize yazar :KK69: :KK1:
Belli mi olur?
kart bir erkek gibi çıkan sesimle şarkı söylüyorum dinlemek isteyen var mııı :KK24::KK24::KK24:
Cık, Kubat dinliyorum...Al ömrümü...Ama Galatasaray yendiyse olabilir.:KK24:
Galatasaray'ımızı mı kutluyorsun Nurdancuğum? :KK9:

Vay, kazandık mı?:KK52:

Belli mi olur?

Cık, Kubat dinliyorum...Al ömrümü...Ama Galatasaray yendiyse olabilir.:KK24:

Vay, kazandık mı?:KK52:

aa ben de aynı şarkıyı söylüyordum ablacımm :KK16: zaten sesim de kubatınkine benziyor yani :KK37: istersen benden de dinle de öyle karar ver :KK24:

Al ömrümü koy ömrünün üstüneeeeee
Senden gelsin ölüm başım üstüneeeeee :KK24::KK24::KK24::KK24:

Vahh canımmmm, gerçi ben aynı zamanda sevdiceğimden ötürü Beşiktaşlıyım :KK9:

benim sevgilim de galatasaraylı :KK1::KK1: ama pis bi galatasaraylı o onun yüzünden galatasaraya olan sempatimi kaybediyordum nerdeyse ki onaa futbol konuşmayı yasakladım :KK47:

neden daha önce tanışmadık biz yaa :84: eylülden şubata kadar kurtuluşta kaldım ben :KK4: geç kaldım geeçççç :KK43::KK43: salı sabah gelip çarşanba akşam dönecem canım tandoganda ordu evinde kalacam ama kurtuluşla çok yakın zaten :KK1: denk gelirsek görüşelim mutlaka :KK16: kızları da çatlatırız :KK33:

sevgili kurbanım hediyelerinin tamamını yükleyememiş :KK16: ben ona sorarım da pazartesi günü eğer isterse yüklerim hepsini :KK16: görmemiş hediye göndermiş tutmuş hepsinin fotolarını tek tek çekmiş :KK37:

hoşbulduk kızlarrr :KK16::KK16:

ben geldim nurlum gidiyorr :KK19:

ben uygunum canım. Sen de uygun olur haber verirsen görüşürüz :KK23:

ben uygunum canım. Sen de uygun olur haber verirsen görüşürüz :KK23:

benim salı günü görüşmelerim var ama onlar bittikten sonra eğer zaman olursa çok isterim görüşmeyi canım :KK16:

daha var 3 mart :)

çok da yokmuş canım şunun şurasında 8 gün kalmış :KK1: benim de doğum günüm olsa ya artık supriz partiler hediyeler balonlar istiyorum :21::21:

X