8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Günaydın, iyi pazarlar kızlaaaaarrrr :KK52:

elmadilimi, sen naptın kendine canım yaaa? Çok geçmiş olsun. Nerden çıktı o öksürük öyle? :KK43:

Canım birkaç gündür boğazım şişmişti ve yanma vardı. Dün akşam daha da kötü olmaya başladı.
Faranjit sanırım, çünkü konuştukça kötü oluyor boğazım:KK5:

Canım birkaç gündür boğazım şişmişti ve yanma vardı. Dün akşam daha da kötü olmaya başladı.
Faranjit sanırım, çünkü konuştukça kötü oluyor boğazım:KK5:

Öf yaaa şu kışı bu yüzden sevmiyorum... Hele de hamileyken daha bir sevmemeye başladım. Yağış mağış da yokki şu mikroplar kaybolsun :KK43:

merhaba kızlar :KK16:
babam rahatsızlanmış sabah apar topar hastaneye gittik ama çok şükür iyi.. yediği bişey dokunmuş sanırım midesi kötüydü

dün harika bi akşam geçirdik sevdiceğimle :KK69: 8. ayımızı kutladık, öncesinde tiyatroya gittik falan
süperdi herşey :KK69:

kurbancığım paylaşamamış henüz hediyeleri.. sabah bi ara uğramış ama

keyifler iyidir inşallah

babam rahatsızlanmış sabah apar topar hastaneye gittik ama çok şükür iyi.. yediği bişey dokunmuş sanırım midesi kötüydü

dün harika bi akşam geçirdik sevdiceğimle :KK69: 8. ayımızı kutladık, öncesinde tiyatroya gittik falan

keyifler iyidir inşallah
Canım geçmiş olsun..
Vayyy çok sevindim canım,8. Ayınız kutlu olsun,mutluğunuz daim olsun inşallah.:nazar:

Günaydın hanımlar....:KK42:
Selam canım :21:

keyifler iyidir inşallah
Çık gecmis olsun , Allah tekrarını yaşatmasın canım

Nice 8 aylara aynı aşk, tutku sevgiyle :nazar:

Günaydın hanımlar....:KK42:

Tünaydın benden :KK53:

keyifler iyidir inşallah

geçmiş olsun canım

ve nice nice güzel aylara yıllara sevdiceğinle :KK34:

Ben de ambalaj kağıdı aldım geldim eşimin kupalarını paketlicem :)
aldığım yeri daha önce niye keşfedememişim acaba çok güzel şeyler varmış hediyelikler için

X