8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

hiç öyle balonlu süprizli doğum günüm olmadı :) hep planlı :KK37:

Ayy benim de öyle. Gizli gizli bi pasta alınmışlığı bile yoktur :KK37:

benim de olmadı ki hiç :KK14::KK14:

2 sene önce arkadaşlarım niyetlenmiş kutlamaya yaklaşık 20 kişi falan toplanmışlar guya bana surpzi yapacaklar :KK37: ben de çakalımdır biraz bu konularda :KK1: 20 kişinin 10 tanesi aradı beni nerdeyse okula gel die :KK52: tabi bi gittim pastalar mumlar süsler :KK52: ben de danstan çıkmıştım ayagımda topuklu ayakkabılar vardı, millet bagırıyor mutlu yıllar die, ben ayakkabı çıkartıyorum ayagımdan :KK52::KK52:

bana suprüz yapmak kolay iş değil yani :KK14::KK14:

Sağol canım:KK16: Peluş oyuncak gibi :emir_bebek:
aynen peluş gibi çıkmış :KK16:

benim de olmadı ki hiç :KK14::KK14:

2 sene önce arkadaşlarım niyetlenmiş kutlamaya yaklaşık 20 kişi falan toplanmışlar guya bana surpzi yapacaklar :KK37: ben de çakalımdır biraz bu konularda :KK1: 20 kişinin 10 tanesi aradı beni nerdeyse okula gel die :KK52: tabi bi gittim pastalar mumlar süsler :KK52: ben de danstan çıkmıştım ayagımda topuklu ayakkabılar vardı, millet bagırıyor mutlu yıllar die, ben ayakkabı çıkartıyorum ayagımdan :KK52::KK52:

bana suprüz yapmak kolay iş değil yani :KK14::KK14:
ne dansı :)
bana süpriz olması için sanırım doğum günümü unutmam lazım :KK37: yoksa dediğin gibi ben de çakarım olayı hemen

nazımmmmm geçmiş olsun kuzum sende hastalandın :2::2::2: kuzum dikkat et
Gizem7 hedişlerini güle güle kullan canımmm

aynen peluş gibi çıkmış :KK16:

ne dansı :)
bana süpriz olması için sanırım doğum günümü unutmam lazım :KK37: yoksa dediğin gibi ben de çakarım olayı hemen

ben unutamıyorum bide yaa :KK52::KK52: 1 ay önceden başlıyorum tantanaya :KK52::KK52:

ben latin dansları kursuna gidiyordum da daha önce gösteriye hazırlanıyorduk, salsa ve bachata yani :KK17:

wawww :KK34::KK34: ben de lisedeyken tangomsu bişi yapmıştım 19 Mayısta :KK1::KK1:

tangoyu kurstaki hoca bi kere denetti bana da çok yakın bi dans :18: bide sürekli gözlerinin içine bakıyosun falan ben o ciddiyette bi insan değilim :emir_bebek: o yuzden ben hem eşli hem de hareketli danslar buldum ve salsayla bachata yaptım :KK9::KK9:

tangoyu kurstaki hoca bi kere denetti bana da çok yakın bi dans :18: bide sürekli gözlerinin içine bakıyosun falan ben o ciddiyette bi insan değilim :emir_bebek: o yuzden ben hem eşli hem de hareketli danslar buldum ve salsayla bachata yaptım :KK9::KK9:

eşimle kendimi düşünemedim bile salsa malsa yaparken :KK9::KK9:
ikimiz de hiç anlamıyoruz dans etmekten oynamaktan :KK52:

ayy ben yatıyorum kızlar malum pazar günüleri çalışıyorum ben tatil matil yok :KK31::KK31:

eşimle kendimi düşünemedim bile salsa malsa yaparken :KK9::KK9:
ikimiz de hiç anlamıyoruz dans etmekten oynamaktan :KK52:

ayy ben yatıyorum kızlar malum pazar günüleri çalışıyorum ben tatil matil yok :KK31::KK31:

bende sevgilimle gitmedim zaten kursa :KK52: hocalarla beraber gittik gösterilere falan :KK52::KK52:

iyi geceler canımcım, yarın içinde hayırlı mesailer şimdiden :KK3::KK3:

yok datlum benim kurbanım çeşmeydi:KK52::KK52::KK52:dolayısyla ben çeşmenin katili oluyorum:KK53:
:26: benim hatlar karışmış
Vallahi billahi şoktayım, günlerdir katilimi Asmunikal sanıyorum, bu kadar şaşkolozluk olamaz yeminle, hediyeleri nasıl üstüme alınmışım :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Sağ gösterip sol vurdu asmunikal , bende katilin diye biliyordum , şaşırdım.

kart bir erkek gibi çıkan sesimle şarkı söylüyorum dinlemek isteyen var mııı :KK24::KK24::KK24:
Yavyum senin her halin güzel endişelenme :KK12:

Resmini nasıl gördün ki :)

Yaaa sen misin yoksa ? Hadi itiraf zamanı :KK54:

Hayır sen değilsen , kim ?
Neyi gözden kaçırıyorum acaba ?

:KK53:İyi pazarlar kızlar,sanırım hepiniz yatarken ben ayaktayım,eh sizde gece sohbetindeymişsiniz :KK1:
seviyorum sizleri hafta sonunuzun güzel geçmesi dileklerimle kendime bir çay ısmarlıcam ve hedayelerimi paylaşıcam:KK52::KK52::KK76::KK76:

Günaydın kızlar...

Gece uyuyamadığım halde erkenden kalktım. Bir haftadır falan güzel uyuyordum, akşam eşimin nazarı değdi sanırım. Yine başladı kabus gibi uykusuz geceler. Dönüp durmaktan oram buram ağrımış resmen yaa:KK37:

Bu arada boğazım daha da fena. Çok sigara içen kişilerin sabah berbat bi öksürüğü vardır ya onu yaşıyorum şu an. Ciğerlerim parçalanıyor sanki öksürdükçe. Ne yapıcam ben yaaa:KK25:

selam kizlar..

yok nurlum hala gelmedi kargom :-( napim katilimin.cani sagolsun musait olunca isleri bitince :-) aslinda katilim degiil ikramaya demeliyim :-)

elma sekeri bende.izmitliyim. sakaryada isim. okdar zorlaniyorumki sakaryada bisi arrken. izmitte hersey avucumdaymis gibiydi :-(
sormak istedigin yer olurda yardimci olurum :-)

Ben elma şekeri değilim:KK20: elmadilimiyim:KK19: Eşim de doğma büyüme buralı canım. Ona soruyorum ama dediği yerlerde de bulamıyorum aradığımı. Mesela hediyeleri kaplamak için kağıt alacaktım, hüner kağıda gittim doğal olarak. Orada bile 2-3 çeşit var, hem de berbar desenler. Daha nerede bulabilirdim mesela:44:

Son düzenleme:
Günaydın, iyi pazarlar kızlaaaaarrrr :KK52:

elmadilimi, sen naptın kendine canım yaaa? Çok geçmiş olsun. Nerden çıktı o öksürük öyle? :KK43:

X