8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Ben geldim :) minigimi sirk gosterisine götürdüm eğlendik geldik :)) nasilsiniz kızlar bakalım :)

Saçlı bebek yanma yapar derler ya, öyle bir inanış var ya ondan diyoruuuum :KK52: Bi de benimki her gün ve aşırı olduğu için kıvırcık herhalde diye düşünüyorum :KK9: Çünkü bu ihtimal var eşimden dolayı :KK53:

İlk defa duyuyorum, o kadar gelişimi var onlar yapmıyor da saçı mı yanma yapıyor:26:

O zaman benimki keltoş olacak. Kısa bi süre hariç mide problemim olmadı çok şükür:nazar:

Ben rüyamda hep görüyorum bebeğimi, fazla saçı yok. Ayyy bi rüyamda da bebeğim doğmaya başlamış, kafası elime geliyordu, saçlarına dokunmuştum. Çok korktum bu rüyadan, erken doğacak diye korkuyorum hep:KK5:

Caprice gold, maldivlere de devremülk yapmış. Para olsa da alsak, dönüşümlü giderdik çekiliş gülleri olarak:KK52:

Vay be.Ben pek sevmem çikolata bir kaç tane var yiyebildiğim.Elma şekerini tercih ederim katilime duyurulur diyeceğim ama kargom yolda .İçime doğuyor elma şekeri var o kutunun içinde:KK56:Ben de size inat buraya elmaşekerimi yerken foto koyacağım o çeşme de görsün bakalım nasıl yenir elma şekeri hıh:KK56:

Benim velet bayağı bildiğin bonus, ama bugün babası saçlarını kestirdi, gözüme tuhaf görünüyor yeni kırpılmış koyun gibi:26:

Hööff..hep bi entrika..Hep bi şaşırtmaca..Hep sorular..Ondan sonra niye içiyo Nursel? Bundan içiyo Nursel.:KK14:
:KK53::KK53::KK53::KK53: her ihtimale hazırlıklı ol diye canım
İnşallah abla :KK9:

Bir cumartesi çalışmasının daha sonuna yaklaşmış bulunmaktayım :KK53:

Kendime iyi hafta sonları diler sizleri de öperim :KK54:
İyi hafta sonları canım , aldığın aynaya bayıldım :nazar:
Güzel yüzüne hep güzel günlerde bak aynana elmadilimi :KK12: :108:
Aksilik işte,sinirlerim bozuldu.
Paketim pazartesi elinde olacak kurbanımın.:KK50:

Canım olsun sıkma canını , kurbanın biraz daha merakta kalacak demek ki :KK1:

Son düzenleme:
Kızlar hepinizin aldıkları birbirinden güzel ya :nazar: güzel günler de kullanın , alanların keselerinin , gönüllerinin bereketi bol olsun .
Aklıma geldikçe yazıyorum yoksa hepsi muhteşem :KK1:
Ümran mumluğun süpermiş canım kesene bereket , ikramaya güzel günlerde kullan , kutlama mumları eksik olmasın üzerinden :21:

Son düzenleme:
:KK53::KK53::KK53::KK53: her ihtimale hazırlıklı ol diye canım

İyi hafta sonları canım , aldığın aynaya bayıldım :nazar:
Güzel yüzüne hep güzel günlerde bak aynana elmadilimi :KK47: :108:

Canım olsun sıkma canını , kurbanın biraz daha merakta kalacak demek ki :KK1:
Tatlım msj kutuna bak.

Kızlar hepinizin aldıkları birbirinden güzel ya :nazar: güzel günler de kullanın , alanların keselerinin , gönüllerinin bereketi bol olsun .
Aklıma geldikçe yazıyorum yoksa hepsi muhteşem :KK1:
Ümran öumlupun süpermiş canım kesene bereket , ikramaya güzel günlerde kullan , kutlama mumları eksik olmasın üzerinden :21:

Ben de ümranın aldığı donu çok beğendim:KK17:

Çiçek canım senin hediye resimleri eksik olabilir mi ? İki kutu var ? :26::26::26:

İlk defa duyuyorum, o kadar gelişimi var onlar yapmıyor da saçı mı yanma yapıyor:26:

O zaman benimki keltoş olacak. Kısa bi süre hariç mide problemim olmadı çok şükür:nazar:

Ben rüyamda hep görüyorum bebeğimi, fazla saçı yok. Ayyy bi rüyamda da bebeğim doğmaya başlamış, kafası elime geliyordu, saçlarına dokunmuştum. Çok korktum bu rüyadan, erken doğacak diye korkuyorum hep:KK5:

Aaa bunu duymamış olmana çok şaşırdım. Özellikle eskiler hemen bu yorumu yapıyorlar bana. Bu arada senin minik kuş kız mı erkek mi canım?

Rüyamda ben de hiç görmüyorum miniğimi... Ama sen de erken doğmasından korkma sakın. Rüyada doğum yapmak iyidir :KK54:

Aaa bunu duymamış olmana çok şaşırdım. Özellikle eskiler hemen bu yorumu yapıyorlar bana. Bu arada senin minik kuş kız mı erkek mi canım?

Rüyamda ben de hiç görmüyorum miniğimi... Ama sen de erken doğmasından korkma sakın. Rüyada doğum yapmak iyidir :KK54:

Erkek canım benimki... Hamile kaldığımı bile testten önce rüyada gördüm. Sonrasında da aylardır defalarca gördüm rüyamda. Tahmin edebiliyorum nasıl birşey doğuracağımı:KK9:

Erkek canım benimki... Hamile kaldığımı bile testten önce rüyada gördüm. Sonrasında da aylardır defalarca gördüm rüyamda. Tahmin edebiliyorum nasıl birşey doğuracağımı:KK9:

Ne güzel yaa ben de görsemya :KK53: Benim minik kuş sürpriz biraz. Rüyamda bari görebileydim iyiydi. İlaç almazdım bari :KK30:

X