8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Günaydınnn kızlar nasılsınız bakalım bu arada hediye yüklenecek sayfanın linkini atarmısınız bana :) hediyesini teslim alan varmı aramızda

günaydın cnm hediyelerini alanlar fotoları paylaştılar biledarısı benimde başıma

valla ben bilmem kurbanım pztsi öğrenir

ya ne güzel hediyeler gelmiş hiç yoğunlukdan bakamamıştım herkesiz eline yüreğine sağlık darısı benim başıma ama ne zman gelcek ki bende pazartesi göndercem kurbanıma hiç merak etmesin

Gunaydin kizlar :) dun aksam giremedim tesekkurler hepinize daha guzelleri sizlere gelsin insallah :)))

Selam kızlarrrrrr

Hediyelerime bugün kavuşuyorum inşallah
Katilim dünkü isyanıma dayanamamış ve dün kargoya vermiş hediyelerimi
Tahmin ettiğim gibi 7 martta kargoya vermeyi düşünüyormuş neredeyse, 8 mart doğum günüm de o yüzden
Kargo şubesi hiç bilmediğim bi yerde, o yüzden evde paşa paşa beklemem gerekecek
Elektrik süpürgesi bile açmayacağım belki kapı sesini duymam diye

Herkese merhaba :)

Geranio canım bayıldım hediyelerine makyaj çantan,aynağın tarağın kitapların aman aman çok güzeller kesesine bereket wertx in..

İkramaya seninkiler de aynı şekilde elbise,mumluk waw dedim yani :) ümranın kesesine bereket.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…