8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Ayılmaya çalışıyorum tatlım,sen nasılsın?
Benim hediyeler bugün geliyormuş katilim öyle söyledi.
Kurbanımın hediyeleri de bugün elinde olacak inşallah.

Günaydın katilimm
Acaba hediyelerim şuan nerede ? :44:

Kargo takip numarası alsaydım

Yatak odasının dekorasyonu muydu değişen
Güzel tahmin arkadaşım.
Yatak odasının dekorasyonu için mimarla anlamıştık,neyse yaptı falan ama hiç içimize sinmedi.
Giysi dolabımız yetmiyor bize,bizde düşündük taşındık.
Bir odayı giyinme odası yapmaya karar verdik eşimle,yatak odasında yeniden değişikler yapılacak.
Spor odasındaki kanepeyi değiştirdik,ikea ya gittik dün dolapları ve üçlü kanepeyi aldık yarın gelecek onlar.
Tabi birde montaj parası vermeyelim dedik montajı eşim halledecek.
Ölü gibiyiz yorgunluktan,iki gündür ikea ikinci evimiz oldu.
Bugün parkeciye gidicez,giyinme odasına parka düşünüyoruz,off yazarken yoruldum.

Oyy canımm kolay gelsin şimdiden valla ben bile okurken yoruldum

Sorma uyucam birazdan :)
Çok severim ben kedileri .
Bir ara çeşmi senin katilin gibi konuştu , onlar hep şakamıydı? Kurbanı falcon muş
Senin saçlar ne renkti canım
Evet herkes katilim numarası yapıyor
Saçlarıma nolmuş kız Koyu kumral
Sen misin yoksa katilim:26:

günaydın kızlaaar, nasılsınız bakalım? umarım hepimiz mutlu, huzurlu bir haftasonu geçiririz.

teşekkür ederim. umarım senin beni mutlu edebildiğin gibi ben de burcu mutlu edebilmişimdir. kocaman kocaman öpüyorum seni

aşk olsun, ne varmış seninkilerde. çok çok güzellerdi. teşekkür etmiş miydim?

günaydın kızlarbakalım bugün kimler burda olacak

işte hediyelerimin son hali bugün kısmetse kargoya vereceğim kurbanıma duyurulur

Eki Görüntüle 989684 Eki Görüntüle 989685

ayy kime gidiyorlar acaba, emeğine sağlık canım çok güzel görünüyorlar.

teşekkürler tatlım

Canım canını sıkmak istemem ama ikea montajını oraya yaptırsanız daha iyi olur.
Sonradan çok sorun çıkabiliyor. Ben yatak odamı oradan aldım modelini çok beğendiğim için.
İstanbul dışına montaj yoktu, buradan bi mobilya montajcısına kurdurduğumuz halde sorun çıktı.

İkeadan gelen servis birçok yerini düzeltmek zorunda kaldı.
Sen bi de eşim kuracak diyorsun, çok daha zor olur bence

Midem cayır cayır yanıyo yaaa

Doktoruna daha önce sordun mu bilmiyorum canım ama bana gaviscon şurup vermişti bu durum için.
Hamilelikte kullanmanın bir sakıncası yok. Aynı şekilde rennie çiğneme tableti de kullanabilirsin.

Geçmiş olsun.

Ayılmaya çalışıyorum tatlım,sen nasılsın?
Benim hediyeler bugün geliyormuş katilim öyle söyledi.
Kurbanımın hediyeleri de bugün elinde olacak inşallah.

ben de iyiyim tşkler :) işteyim.
ohh ne güzel bugün bol bol hediyeler paylaşılacak o zaman :)

eşinin elinden montaj işi geliyorsa yapsın ya.biz evimize taşındığımızda eşim mobilyaları kendi söküp tekrar monte etti.hatta ben de yardım etmiştim.zorlayıcı ama olsun kendi evin kendi eşyan olunca zevkli bile.

Evet herkes katilim numarası yapıyor
Saçlarıma nolmuş kız Koyu kumral
Sen misin yoksa katilim:26:

Severim koyu kumral

Canım ,sen benim bir numaralı katil adayımdin.katilimin resmini gordum ben .
Saclarını o nedenle sordum . Sen benim degilsin galiba.

Son düzenleme:
Benim kargo yola çıkmış , en geç pazartesi elimde olurmuş kısmetse , sevgili katilciğim öyle diyor

Doktoruna daha önce sordun mu bilmiyorum canım ama bana gaviscon şurup vermişti bu durum için.
Hamilelikte kullanmanın bir sakıncası yok. Aynı şekilde rennie çiğneme tableti de kullanabilirsin.

Geçmiş olsun.

Sağol kuzuuu... Doktorum rennie duo şurup verdi. Ama netice itibariyle bir ilaç diye pek içmemeye çalışıyorum. Ama içeyim di mi yaa? Dayanılır gibi değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…