8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

çok beğendimm baktıkça giydikçe seni hatırlayacağımm :13:

teşekkür ederimm

teşekkürlerr

aminn güzle günlerde kullanalım inşaallah

ayy inşaallah

iyi günlerde kullan canım beğenmene sevindim rabbim tüm isteyenlerede bebiş nasip etsin

Haftasonu şehir dışındayım. pzt kargolyorum. Bakalım kime gidecek

Yaa o çamaşır ne tatlıymış öyle bayıldım Güle güle kullan

Yaa o çamaşır ne tatlıymış öyle bayıldım Güle güle kullan

ben bayıldım yetmedi eşim de bayıldı ancak karıkoca gripten muzdarip olduğumuzdan sadece bayılabildik

bitki çaylarıyla meyvelerle içimiz dışımıza çıtı akşamdan beri..ballı zencefilli limonlu şurup da içtik banamısın demiyor grip...:2::2::2:

Son düzenleme:

Geçmiş olsun .
Süt biraz bir kaç diş sarımsak atıp , kaynattıkta sonra sütü için diyor doktorlar. çok etkiliymiş grip için.

hatun kişileerrrr yarın sabahın köründe daha kargalar kahvaltılarını yimeden ben ve annem yolara düşüp ananemin evini temizlemeye gidecekmişiz o gelmeden hazır edecekmişiz evi o sebeple yarın akşam görüşürüz sanırım beni özleyin tamam mıı, arada anın beni, bir nazcık vardı bir zamanlar şimdi o cam siliyordur deyin

Son düzenleme:
Ay çok hoşsun çok geçmiş olsun. Topikte de ne çok grip var birbirinize mi bulaştırıyorsunuz

Ohhh aldın hediyelerini git tabi

ben en de aştide metro otobüsümde en arka koltukta kk'da gezerek yola çıkmamızı bekliyorum. Ama ben her şekilde kk'dayım yemek yerken tv izleken...

Ohhh aldın hediyelerini git tabi

ben en de aştide metro otobüsümde en arka koltukta kk'da gezerek yola çıkmamızı bekliyorum. Ama ben her şekilde kk'dayım yemek yerken tv izleken...

aşti miii ankarada mısın sen napıyosun ankarada

ayy ben de telefondan girmemek için zorluyorum resmen kendimi, ordan da dadanırsam bu sefer hiç çıkmam burdan

Bööö küstümAnkara'da YAŞIYOM O kadar Ankara muhabbeti yaptık

öyle bir balık hafıza var ki bende sonunda beyin nakli yaptıracam kendime eee ben salı günü ankaraya geliyorum ama sen gidiyormuşsun galibaa, yoksa bi kahveni içerdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…