8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Bırcııııııı , hediyelerine kavuşmuşsun güle güle kullan.Wertx canım senin de gönlüne, emeğine sağlık.Kesene bereket.
Tüm hediyelerini alanlara bolca tadını çıkarmalarını,hediyeleriyle öpüşüp koklaşmalarını dudaklarını büzüp yanağına hediyelerini koyarak Face e kapak fotoğrafı yapmalarını diliyorum..
Alanların kesesine bereket, gönlüne sağlık arkadaşlar..Hediyesine kavuşanlar da güle güle kullansın..

Söylemem..Söyler miyim? Benim burda canım çıktı bulacağım diye.IIıııhh..Sürpriz olsun şekerim sen öyle demişsin ya hani kurbanına

Kurbanıma mı ??? Kim acaba ?

Sen söyle katilimi , bu zamana kadar yeteriince heyecan merak yaşadım. Bu kadarı yeter bana

Kızlar yeni miniğimize bakar mısınız Oyuncak gibi sev sev doymuyorum.

Eklentiler

• $image.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 37
  • $image.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 29
  • $image.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 40
  • $image.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 39
  • $image.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 33
  • $image.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 37
Bu da dönünce yollayacağım paketlerim. Uygun şekilde bi kutu bulamadım, biraz imece usulü kurtulayacağım sanırım malesef.

Kurbanıma mı ??? Kim acaba ?

Sen söyle katilimi , bu zamana kadar yeteriince heyecan merak yaşadım. Bu kadarı yeter bana
Allah Allah ne yaşadıysan sanki, benimkinin yanında laf mı?
Kurtuluştayım canım ablan nerede? Geliyor musun sık sık Sen neredeydin
Kuzum Keçiören'de ablam..Eh işte kafa estikçe gidiyorum.
Çok şeker ya ağzını burnunu ısırırım onun.
Eki Görüntüle 989553 Bu da dönünce yollayacağım paketlerim. Uygun şekilde bi kutu bulamadım, biraz imece usulü kurtulayacağım sanırım malesef.

Çok ta güzel olmuş canım benimkileri görseydinN'apalım adımız Hıdır elimizden gelen budur misali maksat tanışmak,kaynaşmak,paylaşmak

Aaaa olur mu şekerim konunun başından beri liste tuttum , ipuçlarını takip ede ede helak oldum. Yazdım , çizdim , eledim .Geriye topiğe girmeyen hatunlar ve jooker kaldı .
Bildiğin bişey varsa paylaş lütfen.

Nasıl sevilir bu ya, ne şeker şey öyle .
Sizin mi ?

Eki Görüntüle 989553 Bu da dönünce yollayacağım paketlerim. Uygun şekilde bi kutu bulamadım, biraz imece usulü kurtulayacağım sanırım malesef.

Ah canım çok güzel gözüküyorlar , boşver bulduğun bir kutuya koy ,yolla canım. Güzel güzel paketlemişsin daha ne olsun.
Adresimi biliyosun zaten katilcim.

(Katil diye diye sana sulanıp duruyorum , bir de yine yanılıyor muşum .Rezil olurum valla , bu kaçıncı darbe olur sayamadım )

Son düzenleme:
Ben de tek kaldım sanıyordum, hayırdır sen napıyorsun gece gece ben yoldayım, az önce mola vardı. Birazdan da uyumaya çalışacağım Kk'dan çıkabilirsem
keçiörende akraabalarım ve arkadaşım var. biraz ters kalıyor bana ama geldiğinde Kızılay'a falan geliyorsan görüşürüz belki. Hiç ankaralıya denk gelmedim topikte ya :26:

Son düzenleme:
Bir uykusuz daha Annemlerde canım. Bi de kedimiz var, ona kardeş geldi. Birini özlüyordum şimdi ikiye çıktılar

Oo ben kimlere sulandım hepsi de başkasına yolladı

Bir uykusuz daha Annemlerde canım. Bi de kedimiz var, ona kardeş geldi. Birini özlüyordum şimdi ikiye çıktılar

Oo ben kimlere sulandım hepsi de başkasına yolladı

Sorma uyucam birazdan :)
Çok severim ben kedileri .
Bir ara çeşmi senin katilin gibi konuştu , onlar hep şakamıydı? Kurbanı falcon muş
Senin saçlar ne renkti canım

Günaydıınnnnn Cumartesi çalışan mağdurlar

Gamzecim çok güzel görünüyolar belki de banadır

Günaydınnn kızlar nasılsınız bakalım bu arada hediye yüklenecek sayfanın linkini atarmısınız bana :) hediyesini teslim alan varmı aramızda

valla ben bağıra bağıra dedim kurbanım istanbul da ve bekar herkes beni es geçti kurbanım ise bırak elemeyi hiç şüphelenmedi benden

Ahaa ben olabiliriimmmmm

Günaydınnn kızlar nasılsınız bakalım bu arada hediye yüklenecek sayfanın linkini atarmısınız bana :) hediyesini teslim alan varmı aramızda

Günaydın canım İyiyiz şükür sen nasılsın ? Hediye linki de bu canım

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=693742&p=34088480#post34088480

Bu aradaaa kargom kurbanımın şehrinde şuandaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…