8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Huzur33 de çekilişten ayrıldı,diğerlerini bilmiyorum.

Hayırlısı olsun bitanem,vardır bir hayır bunda da.

şey_reni biliyorum o griyo yne arada ya benim katil bunların arsında işte ama hangisi :26:

Evet verdim kargoya ama katilin miyim bilemem.

ne güzel ya annemde erken kalkardı canı sıkıldı mı kalkın sıkıldım ben derdi

kızlar ailenizle kaliteli vakit geçirin gün geliyor ne yapsanız bulamıyorsunuz bugünlerinizi

babam zaten evde pek durmuyor canım, burda bi cami yaptırma işine giriştiler, butun gün ya inşaaatta ya da camiyle ilgili evrak koşturma işlerinde ama annemle edi büdü gibiyiz resmen evin içinde ha bire birbirimizle uğraşıyoruz ama sabah kaldırmasa iyi olacak da işte kadın 6 da uyanıyo saat 10 a kadar bekliyo sonra başlıyor odama sefer düzenlemeye

Kuzum senden bişey istemiştim ya, annen getirebildi mi acaba:26:

canım umrede olan benim ananem, annem tatildeydi ordan geldi ananem de haftaya perşembe gelecekmiş daha gelmedi yani

seyren bişi dedimi :26:

benim katilimin misafirleri gelmiş. bugün beni ihmal edecekmiş

o ipucu vermedi heralde sadece yaptığım ürünlerden yollucam dedi heralde evli biri katili diye düşündüm:26::26:

bak seni ne güzel arayıp soruyo en azından varlığı yetiyo bende oda yokk offf çok bunaldım yeminle

bir sonraki çekiliş için şöyle bişey mi yapsak acaba

herkesin hediyeleri geldikten sonra yeni bi topik açalım, bi sonraki çekilişe kadar orda devam etmek için. gelmek isteyenler yine gelsin, ama çekiliş zamanına kadar aktif olanları olmayanları daha iyi ayarlarız böylece hem birbirimizden kopmamış oluruz hem de aktif olanlar bir arada olunca çekiliş zamanı sorun da çıkmaz ne dersiniz :26:

Ayy karıştırmışım Ben de diyorum erken mi dönmüşler vakit mi çok hızlı geçti

Kızlar ingilizcesi tam olan var mı? Bir çeviri rica etsem
Benim ki tam anlamama yetmedi

bence harika olur ben varım hem ilişkilerimiz kopmamış olur hediyeleşme işi bittikten sonra herkes bir yana dağılıyor yoksa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…