8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

kayacans var bide onu napcez:26:

huzur33-raptiye-toredo bunlarıda 1-2 kez grmüşlüğüm var sanki topikte :26:bunlardan ipucu veren varmı

ya işi gücü bıraktım meraktan bunlarla uğraşıyorum iyimi:KK20::KK20:ahh katilim ahh bi göz kırpsan y:KK31:eterdi
Huzur33 de çekilişten ayrıldı,diğerlerini bilmiyorum.

kimmiş katilin çok merak ediyorum :18::18:

sanada sibelede pınara aslıyada aklıma gelen herkesciklere ediyorum :KK53:

bizim atamaısna bağlı.. bu sene kpss gircek.. atanırsa bi kaç ay içinde söz nişan evlilik düşünüyoruz:KK31:
atanmazsa. bunu düşünmek bile istemiyorum :KK43:
Hayırlısı olsun bitanem,vardır bir hayır bunda da.

huzur katılmadı sanırım
raptiyede şal seviyor dedi. bende başörtü şal taktığımı belirttim benimi anlatıyor acaba :26:
toredo hiç gelmedi :KK50:
sey_ren de 1 kere geldi sanırım

benim katilimde
seyren toredo raptiye yada ikramaya
en popüler katilim ikramaya :KK14::KK14::KK14: o benimdir o benimmm

şey_reni biliyorum o griyo yne arada ya benim katil bunların arsında işte ama hangisi :26:

Sonunda geçmişi okumayı başardım :KK53:

Tünaydın bebikler :KK54:

Canım katilim çok heyecanlıyım hediyelerimi vermişssin kargoya :KK52::KK52:

Kuzum ben daha vermedim kargoyu bugün vereceğim çağırdım az önce kargoyu bakalım :KK52:

Hayırlı cumalar canımcımm :KK16:

İnşallah isteyen herkes atanırr :KK16:

Özgemm cana geleceğine mala gelsin üzme kendini :KK16::KK54:
Evet verdim kargoya ama katilin miyim bilemem.:KK52::KK52::KK52:

ne güzel ya :KK16:annemde erken kalkardı canı sıkıldı mı kalkın sıkıldım ben derdi:KK31::KK31:

kızlar ailenizle kaliteli vakit geçirin gün geliyor ne yapsanız bulamıyorsunuz bugünlerinizi:KK14::KK14:

babam zaten evde pek durmuyor canım, burda bi cami yaptırma işine giriştiler, butun gün ya inşaaatta ya da camiyle ilgili evrak koşturma işlerinde :KK31: ama annemle edi büdü gibiyiz resmen evin içinde :KK52: ha bire birbirimizle uğraşıyoruz :KK52: ama sabah kaldırmasa iyi olacak da işte kadın 6 da uyanıyo saat 10 a kadar bekliyo sonra başlıyor odama sefer düzenlemeye :KK51:

Kuzum senden bişey istemiştim ya, annen getirebildi mi acaba:26:

canım umrede olan benim ananem, annem tatildeydi ordan geldi :KK34: ananem de haftaya perşembe gelecekmiş daha gelmedi yani :KK34:

seyren bişi dedimi :26:

benim katilimin misafirleri gelmiş. bugün beni ihmal edecekmiş :KK19:

o ipucu vermedi heralde sadece yaptığım ürünlerden yollucam dedi heralde evli biri katili diye düşündüm:26::26:

bak seni ne güzel arayıp soruyo en azından varlığı yetiyo bende oda yokk offf çok bunaldım yeminle:KK47:

bir sonraki çekiliş için şöyle bişey mi yapsak acaba :KK34:

herkesin hediyeleri geldikten sonra yeni bi topik açalım, bi sonraki çekilişe kadar orda devam etmek için. gelmek isteyenler yine gelsin, ama çekiliş zamanına kadar aktif olanları olmayanları daha iyi ayarlarız böylece :KK34: hem birbirimizden kopmamış oluruz hem de aktif olanlar bir arada olunca çekiliş zamanı sorun da çıkmaz :KK34: ne dersiniz :26:

babam zaten evde pek durmuyor canım, burda bi cami yaptırma işine giriştiler, butun gün ya inşaaatta ya da camiyle ilgili evrak koşturma işlerinde :KK31: ama annemle edi büdü gibiyiz resmen evin içinde :KK52: ha bire birbirimizle uğraşıyoruz :KK52: ama sabah kaldırmasa iyi olacak da işte kadın 6 da uyanıyo saat 10 a kadar bekliyo sonra başlıyor odama sefer düzenlemeye :KK51:

canım umrede olan benim ananem, annem tatildeydi ordan geldi :KK34: ananem de haftaya perşembe gelecekmiş daha gelmedi yani :KK34:

Ayy karıştırmışım:KK17: Ben de diyorum erken mi dönmüşler vakit mi çok hızlı geçti:KK9:

Kızlar ingilizcesi tam olan var mı? Bir çeviri rica etsem
Benim ki tam anlamama yetmedi :KK17:

bir sonraki çekiliş için şöyle bişey mi yapsak acaba :KK34:

herkesin hediyeleri geldikten sonra yeni bi topik açalım, bi sonraki çekilişe kadar orda devam etmek için. gelmek isteyenler yine gelsin, ama çekiliş zamanına kadar aktif olanları olmayanları daha iyi ayarlarız böylece :KK34: hem birbirimizden kopmamış oluruz hem de aktif olanlar bir arada olunca çekiliş zamanı sorun da çıkmaz :KK34: ne dersiniz :26:

bence harika olur ben varım hem ilişkilerimiz kopmamış olur hediyeleşme işi bittikten sonra herkes bir yana dağılıyor yoksa:KK31:

X