8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Sonunda geçmişi okumayı başardım :KK53:

Tünaydın bebikler :KK54:
Hediyeleri koliye yerleştirdik,bantladık ve yarın kargoya hazır.:KK52:
Kurbanım cicilerin geliyor bekleeee.:KK52::KK52:

Canım katilim çok heyecanlıyım hediyelerimi vermişssin kargoya :KK52::KK52:
benim katilciğim bugün hediyelerimi göndermiş...yarın elimde olurmuşş...ya amante ya melinda ya da wertx:44::44::44: hanginizsiniz katilimm başka kimseyi görmedimm bugün gönderdim diyenn...çıkın ortayaa:KK52::KK52::KK52::KK52:
araştırmıcam diyorum amaa zorla dürtüyorsunuz benii yaaa:KK19::KK19::KK19:

Kuzum ben daha vermedim kargoyu bugün vereceğim çağırdım az önce kargoyu bakalım :KK52:

günaydın:KK35::KK35::KK35::KK35: kızlar hayırlı sabahlar hayırlı cumalar :KK16::KK16::KK16: bol bol dua ile inşALLAH. benm içinde dua edermisiniz..
inşALLAH kardeşim ve sevgulum atanır :18::18:

Hayırlı cumalar canımcımm :KK16:

İnşallah isteyen herkes atanırr :KK16:

günaydın kızlar :KK16:
hepinize çok teşekkür ederim nedense dün sıcağı sıcağına hemen size anlatıp derdimi paylaşmak istedim çok seviyom sizi :KK16:
bugün daha iyiym napalım olacağı varmış.. mal sonuçta yine alınır Allahın izniyle
eşimin güzel tutumu da ekstra rahatlattı beni :KK1:
hediye olduğu için bu kadar üzülmüştüm
neysee yarın bi servise göstercez bakalım ne dicekler

kurbanımın kargosu bugün eline ulaşır mı acaba :KK52:
yeni hediyeler eklenmiş mi hemen uçayım ben :KK55:

Özgemm cana geleceğine mala gelsin üzme kendini :KK16::KK54:

herkese günaydıınnnnnn :KK16::KK16:

daha kahvaltı etmedim valla yaa, insanın annesi evde olunca ne zormuş sabah 10 kere girdi odama canım sıkıldı uyan dıe :KK37: neyse ben bi geçmişi okuyayım bakalım kurbancık arıyor mu hala beni :KK1:

Sevdalinka eski monalisa canım, nick değiştirmiş.

O sonradan çıkmıştı çekilişten:KK31:

kayacans var bide onu napcez:26:

huzur33-raptiye-toredo bunlarıda 1-2 kez grmüşlüğüm var sanki topikte :26:bunlardan ipucu veren varmı

ya işi gücü bıraktım meraktan bunlarla uğraşıyorum iyimi:KK20::KK20:ahh katilim ahh bi göz kırpsan y:KK31:eterdi

geldiiiiiiiiiiii geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii paketm geldiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK52::KK52::KK52::KK52::KK76::KK76::KK76::KK76:

kimmiş katilin çok merak ediyorum :18::18:

Hayırlı cumalar canımcımm :KK16:

İnşallah isteyen herkes atanırr :KK16:

/I]

sanada sibelede pınara aslıyada aklıma gelen herkesciklere ediyorum :KK53:
Siz düşünüyor musunuz yakın zaman da evlilik falan?
bizim atamaısna bağlı.. bu sene kpss gircek.. atanırsa bi kaç ay içinde söz nişan evlilik düşünüyoruz:KK31:
atanmazsa. bunu düşünmek bile istemiyorum :KK43:

daha kahvaltı etmedim valla yaa, insanın annesi evde olunca ne zormuş sabah 10 kere girdi odama canım sıkıldı uyan dıe :KK37: neyse ben bi geçmişi okuyayım bakalım kurbancık arıyor mu hala beni :KK1:

ne güzel ya :KK16:annemde erken kalkardı canı sıkıldı mı kalkın sıkıldım ben derdi:KK31::KK31:

kızlar ailenizle kaliteli vakit geçirin gün geliyor ne yapsanız bulamıyorsunuz bugünlerinizi:KK14::KK14:

Kuzum senden bişey istemiştim ya, annen getirebildi mi acaba:26:

huzur33-raptiye-toredo bunlarıda 1-2 kez grmüşlüğüm var sanki topikte :26:bunlardan ipucu veren varmı

ya işi gücü bıraktım meraktan bunlarla uğraşıyorum iyimi:KK20::KK20:ahh katilim ahh bi göz kırpsan y:KK31:eterdi

huzur katılmadı sanırım
raptiyede şal seviyor dedi. bende başörtü şal taktığımı belirttim benimi anlatıyor acaba :26:
toredo hiç gelmedi :KK50:
sey_ren de 1 kere geldi sanırım

benim katilimde
seyren toredo raptiye yada ikramaya
en popüler katilim ikramaya :KK14::KK14::KK14: o benimdir o benimmm

Son düzenleme:

Huzur33 de sonradan çıktı canım, anneannesi rahatsızlanmıştı:KK34:

Diğerlerini ben de bilmiyorum:KK31:

çok mutsuzum kızlar :KK14:
bugün telefonuma yeni kılıf aldım çok beğenerek.. neyse taktım
sonra otobüse bincektim ve tel elimden düştü.. resmen tekerlek üstünden geçti
ekranı çatladı mahfoldu
eşimin hediyesiydi çok seviyodum telefonumu.. yapılır mı yapılırsa kaça yapılır hiç bilmiyom
off off

Canım sanırım 500 TL civarında istiyorlar, kendi servisine gönderebilirsin, belki daha makul bi fiyata hallederler..
Çok üzüldüm canım, geçmiş olsun ama kendin de düşebilirdin allah korusun.. Sıkma canını :KK54:

X