8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

bende dün o saaterde gönderdim şuan dağıtımda :KK31:
hejra duymasın :KK1:

hejiiirrraaaaaaaaaaaa :KK52::KK52::KK52:

Bende hediyelerime kavuşmak istiyorum artııkkkkkk :KK52: Ama hediyelerden çok katilimi merak ediyorummmmm :KK52::KK52::KK52:

ben kutunun içine açınca görebilecegi şekilde cesmi_naz dan sevgilerle yazdımm içini açmadam merakı giderilsin diee :KK52::KK52: zaten o yuzden de hediyeleri açamamış kurbancım iş yogunlugundan ama kim oldugumu anlamış hemen :KK52::KK52:

hejiiirrraaaaaaaaaaaa :KK52::KK52::KK52:

ben kutunun içine açınca görebilecegi şekilde cesmi_naz dan sevgilerle yazdımm içini açmadam merakı giderilsin diee :KK52::KK52: zaten o yuzden de hediyeleri açamamış kurbancım iş yogunlugundan ama kim oldugumu anlamış hemen :KK52::KK52:

Pff aklıma gelmedi o benim :KK19: Ama mektubum üstte olduğu için hemen bakabilir :KK53:

yok canımm eskilere birazcık torpil geçeriz bişey olmaz :KK1::KK1: hem bi sonraki çekilişe kadar 2 ay var yaklaşık, baglanmaz mı yeniden internt size o zamana kadar :26:

yok canım taahhüt ettiğim 24 ay doldu kafalarına göre fıyat yukseltıyorlar eşimde ıptal ettır dedı mecburum yanı bur sure almıca cepten ıdare edıcem artık.

Sefimlii tontişim benim :KK16: iyi günlerde kullan canım
Beğendiğini söyledin tşk ederim çok mutlu oldum :KK16:

Vay be ne maceralıydı :KK37: sen evden çıkmadan gelmesi süper oldu :)

evet kızlar katılım cesmınazmış benı sok etti.
gecede mj atmış watsuptan...
yanı eleme yontemı yapsam heralde ılk onu elerdım:)
hedıyelerı bıraz gc açtım ama mektubu okudum. cok samımı ve içtendi.
musaıt olur olmaz paylaşacam fotoları .

X