8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

söylemezlerki dağıtıma cıkmıs kac gıbı gelıcegını bilmioruz araç dolaşıyo diyolar :KK43:

Canım ısrar edersen o bölgeye kaç gibi gelineceğini söylüyorlar. Mesela 2-3 arası diyorlar aşağı yukarı.

Dışarı çıkıcam ona göre dersin. Ben bazen şehir dışına çıkıcam deyip erken getirtiyorum:KK9:

Senin smile nın kızaran yanaklarını öperim..:KK54:

bigün taklitler yaptık..
erkek arkadadaşım bana çok sinirli takliti yap.. bilmem atandığımı düşün..
utan ma taklidi yap falan dedi.
benim yaptıgım taklit aynen bu smileydi eller falan :KK52::KK52:
:KK17::KK17:

katilim dün kargomu vermiş pztsi ya da salı gelir galiba pttye vermiş olsun geç olsun güç olmasın demişler birkaç gün daha heyecanla bekliyeceğim:KK16::KK16:
kurbanım bugün verecektim bende ama aksilikler yakamı bırakmadı hiçbir şeyin eksik olmasını istemiyorum inş pazartesi vereceğim kargonu:KK34:

Katilin kim senin canım? bulabildin mi?

şidi baktım tanıtım topiğine de

sevdalinka ve kayacans nickli üyelerde katılmış ee ben bunları hiç grmedim topikte çekiliştelermiki hala bilginiz varmı?:26:

Katilin kim senin canım? bulabildin mi?

cnm ben dün bir pot kırdım sorma benim katilim işlerinden dolayı buraya pek giremiyor ama akşam bana göndereceği hediyelerin fotosunu atmış bende dün sabah katilim bana bu fotoyu gönderdi diye foto attım:KK9::KK9:herkes öğrendi:KK53::KK53:bende sabah öğrendim artık kargomu dün vermiş gelince paylaşırım:KK16::KK16:

şidi baktım tanıtım topiğine de

sevdalinka ve kayacans nickli üyelerde katılmış ee ben bunları hiç grmedim topikte çekiliştelermiki hala bilginiz varmı?:26:

Sevdalinka eski monalisa canım, nick değiştirmiş.

O sonradan çıkmıştı çekilişten:KK31:

X