8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

şidi baktım tanıtım topiğine de

sevdalinka ve kayacans nickli üyelerde katılmış ee ben bunları hiç grmedim topikte çekiliştelermiki hala bilginiz varmı?:26:

cnm bazen bilmeden girip kendilerini tanıtanlar oluyor sanmıyorum onlar çekilişe dahil değil olsalar bilirdik:26:

Sonunda geçmişi okumayı başardım

Tünaydın bebikler
Hediyeleri koliye yerleştirdik,bantladık ve yarın kargoya hazır.
Kurbanım cicilerin geliyor bekleeee.

Canım katilim çok heyecanlıyım hediyelerimi vermişssin kargoya

Kuzum ben daha vermedim kargoyu bugün vereceğim çağırdım az önce kargoyu bakalım

günaydın kızlar hayırlı sabahlar hayırlı cumalar bol bol dua ile inşALLAH. benm içinde dua edermisiniz..
inşALLAH kardeşim ve sevgulum atanır :18::18:

Hayırlı cumalar canımcımm

İnşallah isteyen herkes atanırr

Özgemm cana geleceğine mala gelsin üzme kendini

herkese günaydıınnnnnn

daha kahvaltı etmedim valla yaa, insanın annesi evde olunca ne zormuş sabah 10 kere girdi odama canım sıkıldı uyan dıe neyse ben bi geçmişi okuyayım bakalım kurbancık arıyor mu hala beni

Sevdalinka eski monalisa canım, nick değiştirmiş.

O sonradan çıkmıştı çekilişten

kayacans var bide onu napcez:26:

huzur33-raptiye-toredo bunlarıda 1-2 kez grmüşlüğüm var sanki topikte :26:bunlardan ipucu veren varmı

ya işi gücü bıraktım meraktan bunlarla uğraşıyorum iyimiahh katilim ahh bi göz kırpsan yeterdi

geldiiiiiiiiiiii geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii paketm geldiiiiiiiiiiiiiiiiiii

kimmiş katilin çok merak ediyorum :18::18:

Hayırlı cumalar canımcımm

İnşallah isteyen herkes atanırr

/I]

sanada sibelede pınara aslıyada aklıma gelen herkesciklere ediyorum
Siz düşünüyor musunuz yakın zaman da evlilik falan?
bizim atamaısna bağlı.. bu sene kpss gircek.. atanırsa bi kaç ay içinde söz nişan evlilik düşünüyoruz
atanmazsa. bunu düşünmek bile istemiyorum

ne güzel ya annemde erken kalkardı canı sıkıldı mı kalkın sıkıldım ben derdi

kızlar ailenizle kaliteli vakit geçirin gün geliyor ne yapsanız bulamıyorsunuz bugünlerinizi

Kuzum senden bişey istemiştim ya, annen getirebildi mi acaba:26:

huzur katılmadı sanırım
raptiyede şal seviyor dedi. bende başörtü şal taktığımı belirttim benimi anlatıyor acaba :26:
toredo hiç gelmedi
sey_ren de 1 kere geldi sanırım

benim katilimde
seyren toredo raptiye yada ikramaya
en popüler katilim ikramaya o benimdir o benimmm

Son düzenleme:

Huzur33 de sonradan çıktı canım, anneannesi rahatsızlanmıştı

Diğerlerini ben de bilmiyorum

Canım sanırım 500 TL civarında istiyorlar, kendi servisine gönderebilirsin, belki daha makul bi fiyata hallederler..
Çok üzüldüm canım, geçmiş olsun ama kendin de düşebilirdin allah korusun.. Sıkma canını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…