8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

yaşın kaç falkon :KK14::KK14: true nin kurbanı 30 yaş altıda:KK55: bekarsın dımı sende:KK31:
ama hep dedim yine diyorum
true <3 amente :2:

27yim bende bekarım çeyiz hazırlığıda yapıyorum bekarımm

offf kafam karıştı yardım edin ya kim benim katilim bana kimse ulaşmadıda :KK5:foruma grmeyenler vardı onlarda griyolar artık ya bi el atın bana:26:

offf kafam karıştı yardım edin ya kim benim katilim bana kimse ulaşmadıda :KK5:foruma grmeyenler vardı onlarda griyolar artık ya bi el atın bana:26:

aynen yaaa bi ses verse katilim ne sevincemm :KK16:

tabi cnm bulursun birde ince iş makası var minik sivri uçlu ondan alırsın istediğin modelide internetten bulup çıktısını aldın mı herşeyin hazır olur yaparsın:KK34: çıktıyı şablon olarak kullanıyorum ben keçenin üstüne iğneleyip aynı şekli kesiyorum:KK34:

var var makasım nakışla uğraşıyodum eskiden :KK53::KK53:ben bu modeli tuttum bundan yapıcamm:KK76:

ozaman kaybetme ümidini :26:

true neden benle ilgilenmiosun :26: seni kırcam bişeymi yaptım :26: hiç yazılarıma cevap vermiosun :26:

sevgili kurbanım hediyelerin dağıtıcıya verilmiş haberin olsun kuzummmmmmm evden bi yere ayrılma sakın :KK16::KK16::KK16:

X