8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

kızlar hepinizin hediyeleri çok ama çok güzel katillerinizin kesesine bereket :KK23::KK23::KK23:iyi günlerde kullanın cicilerinizi :KK16::KK16::KK16:

katilim dün kargomu vermiş pztsi ya da salı gelir galiba pttye vermiş olsun geç olsun güç olmasın demişler birkaç gün daha heyecanla bekliyeceğim:KK16::KK16:
kurbanım bugün verecektim bende ama aksilikler yakamı bırakmadı hiçbir şeyin eksik olmasını istemiyorum inş pazartesi vereceğim kargonu:KK34:

katilim dün kargomu vermiş pztsi ya da salı gelir galiba pttye vermiş olsun geç olsun güç olmasın demişler birkaç gün daha heyecanla bekliyeceğim:KK16::KK16:
kurbanım bugün verecektim bende ama aksilikler yakamı bırakmadı hiçbir şeyin eksik olmasını istemiyorum inş pazartesi vereceğim kargonu:KK34:

Ptt'nin sağı solu belli olmuyor. Bugün ya da yarın gelir canım. Pazartesi salıya kalacağını sanmam.

Benim katilim de pazartesi kargonu vereceğim demişti, yoksa sen benim katilim misin:KK23:

saolasın bacım seninde cuman mübarek olsun

sen ni zaman yollyon bakem hediyeleri elimde bitek sen varsın senide kaybedersem umutlarım tükenicek:KK43:

yaşın kaç falkon :KK14::KK14: true nin kurbanı 30 yaş altıda:KK55: bekarsın dımı sende:KK31:
ama hep dedim yine diyorum
true <3 amente :2:

bursadayım ben de aslında çarşıya çıksam bulurum heralde :KK51:

tabi cnm bulursun birde ince iş makası var minik sivri uçlu ondan alırsın istediğin modelide internetten bulup çıktısını aldın mı herşeyin hazır olur yaparsın:KK34: çıktıyı şablon olarak kullanıyorum ben keçenin üstüne iğneleyip aynı şekli kesiyorum:KK34:

Son düzenleme:
X