8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

günaydın:KK35::KK35::KK35::KK35: kızlar hayırlı sabahlar hayırlı cumalar :KK16::KK16::KK16: bol bol dua ile inşALLAH. benm içinde dua edermisiniz..
inşALLAH kardeşim ve sevgulum atanır :18::18:

Kızlar bu elma şekeri muhabbeti nedir ya, ben bir şey mi kaçırdım acaba :KK17:
Asmu verdin mi hediyelerimi kargoya? Bak heyecanla bekliyorum, yarın gelir diye umuyorum, gelmezse hayal kırıklığı yaşayacağım :KK14:

seni üzmekten korkuyorum :KK50::KK50:

günaydın kızlarrr:KK3:ya ben laptoptan giremiyorum kk ya dün akşam savaş verdim resmen hoşgeldiniz solitarywoman sayfaya yönlendiriyorsunuz diyor ama açılan ana sayfada tekrar kullanıcı adı şifre istiyor yazdıklarınıza yorum yapamıyorum sinir oldum:KK31::KK31:

gamze resmen mücadele etmişsin:KK1:
bardak altılığı modelinide merak ettim :63:

özge, cana gelceğine mala gelsin.. sevdiceğin senle senin yanında mutlu huzurlu telefon dediğin şey yine olur :KK16:

günaydın:KK35::KK35::KK35::KK35: kızlar hayırlı sabahlar hayırlı cumalar :KK16::KK16::KK16: bol bol dua ile inşALLAH. benm içinde dua edermisiniz..

özge, cana gelceğine mala gelsin.. sevdiceğin senle senin yanında mutlu huzurlu telefon dediğin şey yine olur :KK16:

cnm fotosunu çekmeyi unuttum ama netten bulup koyayım:KK51::KK51:

bunun aynısı ama renkleri pudra pembesi ve krem yaptım inş beğenir kurbanım:KK16: baya uğraştım çünkü elimde tek tek kestim bunu yapan bayan kalıpla kesmiş:KK31::KK31:

$Resim 028.jpg

bunun aynısı ama renkleri pudra pembesi ve krem yaptım inş beğenir kurbanım:KK16: baya uğraştım çünkü elimde tek tek kestim bunu yapan bayan kalıpla kesmiş:KK31::KK31:

Eki Görüntüle 988086

wawwwwwww süperlerrrr inşallah banadırrr bardak altlıklarımı hep yürütüyolar işyerindeee eğer bunlar benimse gözüm gibi bakarımmm :nazar:
haha son cümleni bunu yapan bayan kör olmuş diye tamamladım töbe töbe :KK1: varya öyle bi caps :KK1:

wawwwwwww süperlerrrr inşallah banadırrr bardak altlıklarımı hep yürütüyolar işyerindeee eğer bunlar benimse gözüm gibi bakarımmm :nazar:
haha son cümleni bunu yapan bayan kör olmuş diye tamamladım töbe töbe :KK1: varya öyle bi caps :KK1:

zeyynep bekarsan ümitlenme hiç :KK14::KK14::KK14:

Bence verdin kargoya, bana numara çekiyorsun :KK1:
Canım bu arada senin telefon kaydetmeyi unutmuşum ben, bana watzuptan bi merhaba desene :KK54:

dün eşimde aynı şeyi dedi sandalye tepesinde oturup kestim ayaklarım uyuştu diyince sabah haberlerine çıkarsın bunu yapan kadın kör oldu diye alay ediyor benimle:KK9::KK9:birde 1 saat silikon tabancamı aradım evin altını üstüne getirdim ama bulamadım:KK31:

dün eşimde aynı şeyi dedi sandalye tepesinde oturup kestim ayaklarım uyuştu diyince sabah haberlerine çıkarsın bunu yapan kadın kör oldu diye alay ediyor benimle:KK9::KK9:birde 1 saat silikon tabancamı aradım evin altını üstüne getirdim ama bulamadım:KK31:

valla ne emek ne emek eline sağlık :KK6:

günaydın kızlar :KK16:
hepinize çok teşekkür ederim nedense dün sıcağı sıcağına hemen size anlatıp derdimi paylaşmak istedim çok seviyom sizi :KK16:
bugün daha iyiym napalım olacağı varmış.. mal sonuçta yine alınır Allahın izniyle
eşimin güzel tutumu da ekstra rahatlattı beni :KK1:
hediye olduğu için bu kadar üzülmüştüm
neysee yarın bi servise göstercez bakalım ne dicekler

kurbanımın kargosu bugün eline ulaşır mı acaba :KK52:
yeni hediyeler eklenmiş mi hemen uçayım ben :KK55:

günaydın kızlar :KK16:
hepinize çok teşekkür ederim nedense dün sıcağı sıcağına hemen size anlatıp derdimi paylaşmak istedim çok seviyom sizi :KK16:
bugün daha iyiym napalım olacağı varmış.. mal sonuçta yine alınır Allahın izniyle
eşimin güzel tutumu da ekstra rahatlattı beni :KK1:
hediye olduğu için bu kadar üzülmüştüm
neysee yarın bi servise göstercez bakalım ne dicekler

kurbanımın kargosu bugün eline ulaşır mı acaba :KK52:
yeni hediyeler eklenmiş mi hemen uçayım ben :KK55:

cnm çok geçmiş olsun cana geleceğine mala gelsin dediğin gibi yenisi alınır allah'ın izniyle:KK16:sana bişi olmasın önemli olan o:KK34:

X