8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

mercimek yemeğiiii yani meşhur kara şimşek 2 günümü kurtarıyo valla

benim koca hiç sevmiyor onu.. evlendiğimden beri bi kere bile yapmadım
küflencek mercimekler kavanozda belki kullanırım diye bizimkilere de vermedim :26:
onu bi ara değerlendireyim ben

küflencek mercimekler kavanozda belki kullanırım diye bizimkilere de vermedim :26:

hadi ya benimki çok seviyo...bulgur pilavına katabilirsin yeşil mercimek salatası yapabilirsin kendine güzel olur...

yeminlen çok eğlendim kurbanlarınızı benim gbi kandırınçok zevkli oluyo

sen bitterkuzuyla beni çekiştirirken ben burda kıs kıs gülüyodummm

aaayyy olur mu ablacım meraktan ölüyorum ama ben şuan izmirdeyim kargomda aliağa da

resmeenn bütün ipuçlarınla beraber silmişim ben seni kesin değilmişsin yani çok eminmişim bidee amaa işte katil milleti hain oluyoorrr, resmen benim gibi çakaall, bu topikten ayrılmayan, katilini çılgınlarca merak eden bir insanın duygularınla oynadın ve kandırdın beni :84: :84:

mercimek yemeğiiii yani meşhur kara şimşek 2 günümü kurtarıyo valla

Ayy canım o gaz yapıyor biraz. Belki başka akşam olur da bu akşam hiiiiç olmaz. Anlarsın yaa

tavuklu ziron yaz nete bak tam benlikk

Ayy kuzum ben biliyorum onu, biz de siron diyoruz. Benim sarılıp kurutulmuş var. Ama eşim pek yemek olarak sevmiyor onu.
Altın gününe uygun olur diye düşünüyor
ben mantarlı tavık sote yapçam bayadır yapmadım özledik

Kocacığım iki akşamdır grip için tavuk çorbası içiyor. Tavuk yemeği kaldırmaz herhalde bünyesi

Erişten varsa bol soğanlı, bol naneli çorba yapabilirsin yeşil mercimeklerden

Yemeğini sevmese bile bunu sevebilir eşin

töbeee diyelim yahuuuuu
KandırıkçıKüstüm.Utanmıyon değil mi ablayla dalga geçmeye?Ben yaşlı, orası-burası ağrıyan,kuru fasulyeyi yakmış üstüne üstlük katilini merak eden bir hatunum ayıp ayıp!
aaayyy olur mu ablacım meraktan ölüyorum ama ben şuan izmirdeyim kargomda aliağa da
Şaka yaptım kuzum

Görüyosunuz değil mi? Seni gidi seni

neymiş o öyle zirin miron:

Elde açılmış ya da hazır yufkayı rulo yapıp dilimliyorsun, sonra fırına verip kurutuyorsun canım.

Daha sonra üzerin haşlanmış tavuğun suyunu döküp yumuşatıyorsun, tavuk didikleyip koyuyorsun.

Arzuya göre sarımsaklı yoğurt ve kızdırılmış tereyağğğğ

benimki biraz cins kuzum
öyle karışık çorba da yemez.. kırmızı mercimek, tarhana, şehriye tarzı klasik çorbalardan yana
ama dediğin gibi yapayım bi ara çünkü bayılırım içinde nane olan herşeyeee
o da belki özenip içer

Hakettin sen

Anam. süpermiş yapayım bir ara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…