8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Bana mı ? He de, sensin de, evet ablacım de..De bişeyler hulleyynn!!!
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: ahaha ne güldüm abla yaa Allah iyiliğini versin emi :KK1::KK1::KK1: barabar barabar baraaabaaarr öleek öleek barabaaar :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
:KK53::KK53::KK53::KK53:
Benimm kurbanımmmmmmm şu andaaaaaaaaaaaaa ....................... neyse sölemiceeemmm :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Şu anda bu mesajı yazdı.:KK52:

Sevgili kurbanım cebine 2 kere mesaj attım, iki defa aradım hiiçççç bakmadın.İş yerini aradım şu anda burda yoklar dedi bir bey.Bilemiyorum yani...:44:

Bana mı ? He de, sensin de, evet ablacım de..De bişeyler hulleyynn!!!

:KK53::KK53::KK53::KK53:

Şu anda bu mesajı yazdı.:KK52:

Sevgili kurbanım cebine 2 kere mesaj attım, iki defa aradım hiiçççç bakmadın.İş yerini aradım şu anda burda yoklar dedi bir bey.Bilemiyorum yani...:44:

cıxx değil bilemedinnn :21:

6. ayı duymuştum da 8.ayı kutlayanı ilk defa göreceğim:KK1:

Bizim de evlilik yıldönümümüze yaklaşık 4 ay kaldı.S
Geçen yıl pek birşey yapamamıştık, sadece yemeğe çıkmıştık beraber.ı

Bu yıl daha güzel,daha özel olsun istiyorum ama o zamana sıpamız da doğmuş olacak inşallah.
Onunla nasıl bir plan yapılır bilemedim şimdi:KK37:

biz her ay kutluyoz ama kutlama dediğim sadece dışarda bi yemek yemek oluyo :KK1:
bu ne kadar sürer bilemiyorum ama :KK33: en azından ayda bi değişiklik oluyo bize.. seviyorum bu uygulamayı :KK9:

Sevgili kurbanım sayende kuru fasulyeyi de yaktım, hem seni hem kendimi tebrik ediyor, başarılarımızın devamını diliyorum.Dinimiz subhaneke amin.:KK43::KK43::KK43::KK43:

Sevgili kurbanım sayende kuru fasulyeyi de yaktım, hem seni hem kendimi tebrik ediyor, başarılarımızın devamını diliyorum.Dinimiz subhaneke amin.:KK43::KK43::KK43::KK43:

bu mevsimlerde kuru fasulye pişmiyor heralde, geçen de true fazla tuzlu yapmıştı :KK50::KK50:

kolay gelsin abla, aslansın sen kaplansın halledersin :KK34::KK16:

burdan herkese sesleniyooruummmmmm :KK47::KK47: her söylenene inanmayın sakın benim gibi :KK47: benim katilcik beni iyice çatlatmak içinn yanlış bilgi vermiş kurbanıyla ilgili :KK47: bende bi güzel elemişim onu, çok da eminmişim yani megersem onun olmadıgına :KK47:

X