8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Bana mı ? He de, sensin de, evet ablacım de..De bişeyler hulleyynn!!!
ahaha ne güldüm abla yaa Allah iyiliğini versin emi barabar barabar baraaabaaarr öleek öleek barabaaar

Benimm kurbanımmmmmmm şu andaaaaaaaaaaaaa ....................... neyse sölemiceeemmm

Şu anda bu mesajı yazdı.

Sevgili kurbanım cebine 2 kere mesaj attım, iki defa aradım hiiçççç bakmadın.İş yerini aradım şu anda burda yoklar dedi bir bey.Bilemiyorum yani...:44:

cıxx değil bilemedinnn

biz her ay kutluyoz ama kutlama dediğim sadece dışarda bi yemek yemek oluyo
bu ne kadar sürer bilemiyorum ama en azından ayda bi değişiklik oluyo bize.. seviyorum bu uygulamayı

Sevgili kurbanım sayende kuru fasulyeyi de yaktım, hem seni hem kendimi tebrik ediyor, başarılarımızın devamını diliyorum.Dinimiz subhaneke amin.

Sevgili kurbanım sayende kuru fasulyeyi de yaktım, hem seni hem kendimi tebrik ediyor, başarılarımızın devamını diliyorum.Dinimiz subhaneke amin.

bu mevsimlerde kuru fasulye pişmiyor heralde, geçen de true fazla tuzlu yapmıştı

kolay gelsin abla, aslansın sen kaplansın halledersin

burdan herkese sesleniyooruummmmmm her söylenene inanmayın sakın benim gibi benim katilcik beni iyice çatlatmak içinn yanlış bilgi vermiş kurbanıyla ilgili bende bi güzel elemişim onu, çok da eminmişim yani megersem onun olmadıgına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…