8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

ooyy oyyy oyyyy çok geçmiş olsun canım benim yaaa

katilimi biliyorum ya artık nasıl rahatım yaa, ipuçlarını bile okumuyorum artık

milleett ben geldiiimmm.....
uzun soluklu bır aradan sonra hepinizi özledim.
benım katılım kım ya oyalamasın benı artık cıksın ortayaaaa.(isyana geldim akşam akşam)

ay herkes yavaş yavaş öğrenmiş katilinibende cuma günü kargoyu teslim edicem kısmetse kurbanım ben olduğumu görünce şaşıracakçünkü aklına bile gelmedi katilinin ben olacağım

Yaa bi çarşıya çıkayım dedim ortalık birbirine girmiş, sayfalar dolusu şey yazılmış... Az yavaş olun yahu. Takip etmek zor oluyor Zaten feci yoruldum ve uykum da geldi... Bu arada ben de kurufasülye yaptım, az önce kapadım altını. Ama daha pilav yapıciiim

Melindacım, hediyelerini güle güle kullan şekercim. Zeyycim senin de kesene bereket

milleett ben geldiiimmm.....
uzun soluklu bır aradan sonra hepinizi özledim.
benım katılım kım ya oyalamasın benı artık cıksın ortayaaaa.(isyana geldim akşam akşam)

katilimin kim oldugunu biliyorum ya pek rahatım artık ama hediyelerime kavuşamadım, yarın sabah kahvaltı etmeden gidip alıp gelecem o yol bitmez ama çarşıdan buraya gelene kadar, düşünsenize kucagımda paketim ama ben açamıyorum minibüsteyim :18:

ay herkes yavaş yavaş öğrenmiş katilinibende cuma günü kargoyu teslim edicem kısmetse kurbanım ben olduğumu görünce şaşıracakçünkü aklına bile gelmedi katilinin ben olacağım

benim kurbancık da benden şüphelenmmiyor, hatta kimseden şüphelenmiyor sanırım başka topiklere giriyor da buraya pek uğramıyor kargoya verince hediyeleri ben bi haber uçurayım ona da yarın bakınsın bi buralara

ohh ellerine saglıkk

ben karıştırdım ortalıgıı, buralarda feryat figan yerlere attım kendimi ağlamaktan :84: ama neyse kii sakinleştim ve yarın sabahı bekliyorum artık ama içim yanaarrr içim kanaarrr daaaaaaaaaa...isyaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Kıyamam yaaa, senin durum çok vahim... Dediğin gibi daha eve gelene kadar o kutuyu açamayacak olmak var

Kıyamam yaaa, senin durum çok vahim... Dediğin gibi daha eve gelene kadar o kutuyu açamayacak olmak var

hayat acımasız iştee sen git dedemin tomografisini bugune aldır, sonra koştur koştur hastaneye gitt bidee yazmışlar utanmadan kapının üstüne geldik bulamadık diee ya sen koy kapının önüne o an yokum ama sonradan gelecegim dimi ama yoookkk, hiç düşünceli değil bu insalar

işin komik tarafı daa kapıya yapıştırılan kagıt üzerinde katilimin ismi yazıyor ama ben isim olarak bilmiyorum tabi nick olarak bilşyorum die notu görünce iyice kudurdum şimdi yarın sabaha kadar kim oldugunu ögrenemeyecem hayy ben böle şansın falan diee bilgisayarı açıp foruma bi baktım ki benm katil ben gitmek zorundayım die foruma yazmış, kargon dagıtıma çıktı, 1 saate gelir diee o sayede en azından katilcigimin merakından kurtuldum, sonunda resmen de tanıştıkk hediye dedigin nedirr gülümm, varsın onları da yarın sabah gidip alayım eve gelene kadar meraktan çatlayımm

Hahah kıyamam yaa Benim kargocular kanka Allahtan. Evde değilsem en azından arıyorlar. Tabi işe yeni girmiş kurye denk gelmezse

Ben de katilimden emin gibiyim

Hahah kıyamam yaa Benim kargocular kanka Allahtan. Evde değilsem en azından arıyorlar. Tabi işe yeni girmiş kurye denk gelmezse

Ben de katilimden emin gibiyim

yaa ben resmen adamları aradım da yakında bi yerdelerse gidip de alayım dedim ama başka ilçeye gitmişler bugun evden çıkmayacaktım işte dee saglık olunca yapacak bişey olmuyor malesef gitmek zorunda kaldım, ve bir gecem daha merakla geçecek ooff offff

kimden şüpheleniyosun söylesene banaa kulagımaa

Hööffff...Canım sıkılıyi...
Benim katil ya çok ağzı sıkı, ya hiç girmiyor ya da ben ipuclarını kaçırdım...ya da yok bu katil yok.O yoksa ben de yoğum.Kimden öğrendin böyle gizli hafiyeliği?
Babam böyle pasta yapmayı kimden öğrendi?
Arkadaş bi 8 mart çekilişi daha varmış oraya yazmışım ya la.Bunadım bunadımm heyy gidi gençlik gitti mi gelmiyo ya la.

abla seni de duyan 70 yaşında zannedecek pardon yaa yaş kaçtı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…